Top 10 Absperrhahn Küche – Ventily pro tlakové myčky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Yardwe

#ad

Yardwe Ventil ruční kolo kulový ventil ventil uzavírací ventil červený rukojeť ventilu vodovodní kohoutek vodovodní kohoutek horní část rukojeť přípojka vody zahrada koupelna kuchyň

#ad
Yardwe #ad - Zahrada/dvůr, toaleta, odtok atd. Iroce rozšířené: k výměně vodovodních kohoutků a rukojetí ventilových kol v interiéru i exteriéru, koupelna, kuchyň, např. Vyrobeno z vysoce kvalitního železa, s ošetřením lakem, odolností proti rzi a korozi, aby bylo zaručeno dlouhodobé používání.

Dobrá náhrada: skvělá náhrada za poškozené zboží. Velmi rozšířené v domácnosti a průmyslu. Výrobek je odolný proti korozi a má dlouhou životnost. Ovládací rukojeť se skládá z vysoce pevného kování, které si zachovává dobrý výkon i po opakovaném použití.

Vysoce kvalitní materiály: ruční ventilové kolo je vyrobeno z kvalitního železa, má dlouhou životnost, je odolné proti korozi a má dlouhou životnost. Snadná instalace: kolo ventilu ručního kola je stabilnější a snadněji se montuje, šrouby zde nejsou součástí dodávky. Vysoká teplotní odolnost: vhodné pro celou řadu médií.
ZnačkaYardwe #ad
Výška0.39
Délka1.97
Šířka1.97
Číslo dílu421205CJTK
Modelka421205CJTK

2. VARIOSAN

#ad

1/2" IG x 1/2" AG, VARIOSAN Mini kulový kohout 10629

#ad
VARIOSAN #ad - Teplotní rozsah: 0 °c až +90 °c, provozní tlak: max. 15 barů. Materiál: mosaz. Nylonová rukojeť černá, páka otočná o 90°. Montáž: možná vertikální nebo horizontální. Přípojky: 1/2" 18, 64 mm vnitřní závit x 1/2" 20, 95 mm vnější závit.
ZnačkaVARIOSAN #ad
VýrobceVARIOSAN #ad
Číslo dílu10629
Modelka10629

3. Mitening

#ad

Na zahradě, v kuchyni, 2cestný Y rozdělovač s uzavíracími kohoutky: Y rozvaděč 3/4 palce pro připojení 2 zařízení, rozdělovač vody se 2 nezávislými ventily pro použití na pračce

#ad
Mitening #ad - Toto rychlé připojení je perfektní pro všechny standardní zahradní hadice, vodovodní baterie a zavlažovací zařízení. Dobrý design 2cestný rozdělovač y vybaven těsnicím kroužkem a surovým materiálem je spojení velmi těsné a zabraňuje vytékání. Snadná instalace 2cestný rozdělovač vody 3/4 palce pro zahradní hadice a armatury se standardními 3/4palcovými přípojkami.

Vysoce kvalitní materiál 2cestný rozdělovač y je vyroben ze zesílené, odolný vůči tlaku a výbušnému vzhledu, dlouhá doba bez černění a dlouhá životnost desetiletí. Těsnicí výkon je dobrý, odolný proti korozi a oxidaci, silný a odolný, masivní mosazi, účinně zabraňuje úniku. Inovativní design rozvaděč y pračky, aniž by byl ovlivněn druhou stranou, nezávislé ovládání vody, dvojitý spínač, přípojka na zahradní hadici, každý nezávislý spínač může volně přepínat pro řízení průtoku vody, což skutečně rozpozná, že jeden vodovodní kohoutek se změní na dva vodovodní kohoutky.

Díky otočnému spínači na 2cestném rozdělovači lze potřebné množství vody pro každou přípojku nezávisle nastavit a individuálně vypnout, praktické. Balení obsahuje: rozdělovač vody 1 kus 2cestný rozdělovač vody 3/4 palce s uzavíracími kulovými kohoutky, 2 kusy připojení na zahradní hadici, 2 kusy podložky a 1 kus surového proužku.
ZnačkaMitening #ad
VýrobceMitening #ad
Výška0.39
Délka2.76
Šířka1.57
Číslo díluBY-LZH-2luYxingfenliuqi
ModelkaBY-LZH-2luYxingfenliuqi

4. ilauke

#ad

Masivní rozvaděč Y, kuchyň, ilauke 2cestný Y rozdělovač z masivní mosazi, rozdělovač vody pro pračku, trávník vodovodní kohoutky, 3/4 palcová přípojka na vodu rozdělovač s uzavíracími kohoutky

#ad
ilauke #ad - Nechte vodu proudit současně oběma směry, abyste zvýšili efektivitu práce. Vezměte prosím na vědomí: před nákupem dbejte na správnou velikost a délku nitě. Přípojka y s uzavíracími ventily oddělovač hadicového obvazu typu y má dvojitý spínač pro neustálé řízení vody, lze volně vyměnit, vybavený 4 černými těsnicími kroužky, každá cesta je vybavena nezávislým spínačem, 2 spáry a lepicí páskou na suroviny, má dobrý těsnicí výkon a efektivně zabraňuje úniku.

G ¾" vnitřní závit 24, 7 x 5 cm, 1 x 7, 12 mm a vnější závit g ¾" 26, 44 mm! Vhodné pro zahradní hadice a armatury se standardními 3/4palcovými armaturami. Jednoduše připojte k vodovodnímu kohoutku, utáhněte černou matici, připojte k vodovodnímu potrubí a připojte obě přívodní hadice k rozvaděči. Správná velikost 2cestný rozdělovač vody 3/4 palce, celková velikost: 6, velikost připojení: g 3/4 palce. Iroké spektrum použití 2cestný rozdělovač hadic se hodí pro zahradní hadice, vodovodní kohoutky a všude tam, pračky, zavlažovací zařízení, vozidla pro volný čas, čluny, kde se připojují běžné vodovodní potrubí.

Snadná instalace instalace vodovodních dílů je velmi jednoduchá. Dný profesionální instalatér není nutný, zasuňte těsnicí kroužek do převlečné matice, což je pohodlné a rychlé pro dosažení vlastní instalace. Robustní a s dlouhou životností naše pračka s rozdělovačem y je vyrobena ze zesílené masivní mosazi, která má dlouhou životnost, je odolná vůči tlaku a výbuchu, vzhledu odolná vůči korozi a oxidaci, odolná vůči korozi, bez černění a má dlouhou životnost.
Značkailauke #ad
Výrobceilauke #ad

5. SMARDY

#ad

Smardy Uzavírací kohout uzavírací ventil pro nádrž na vodu osmóza zásobník vodní hadice 1/4" 6,35mm

#ad
SMARDY #ad - Jednoduše zasuňte hadici do otvoru a hotovo. Vysoce kvalitní quick fitting s Easy konektorem. Dný další těsnicí materiál. Materiál bezpečný pro potraviny. Lze namontovat bez nářadí. Uzavírací kohout pro zásobní nádrž reverzní osmózy s 1/4" přípojkami. Jednoduše zatlačte modrý pojistný kroužek dozadu. Barva: tělo - bílá, hlava - modrá, přípojky: 1/4" palce. Rychlé uvolnění hadicového spojení.
ZnačkaSMARDY #ad
VýrobceSMARDY #ad
Výška7.48
Délka20.08
Hmotnost0.17
Šířka19.69
Číslo díluZO_020

6. KESOTO

#ad

Kesoto 8mm /11 mm průměr uzavírací ventil uzavírací kohoutek regulátor průtoku pro vodu olej a jiné kapaliny

#ad
KESOTO #ad - Rovnoměrný stříkací účinek nástřiků vody je dobrý. Na rostliny, které poškozují povrch rostlin. Spojte pohodlně, šetří vodu a šetří zdroje. 1× mikrokapilární spínač. Pohodlná a praktická instalace.
ZnačkaKESOTO #ad

7. JZK

#ad

Venkovní použití, kuchyň, zahradu, JZK Mosazný 2cestný rozdělovač vody vodovodní kohoutek adaptér s individuálními ventily pro domácnost

#ad
JZK #ad - Balíček obsahuje: 1x rozdělovač vody, se standardním 3/4" Tap Connector a dvěma 1/2" rychlými spojeními, velmi robustní a trvanlivý, bez rzi. Hmotnost: 265 g.

Adaptér na vodovodní kohoutek lze snadno zavěsit a dva vypínací ventily efektivně utěsní výstupy. A co víc, nekape a netěsní, ideální pro zalévání dvou rostlin současně. 2násobný rozdělovač vody, 1 čep se mění ve 2 povodních zdrojích, usnadní vám život na zahradě. Adaptér na vodovodní kohoutek je vynikající – závit šroubu je velmi přesný a zajišťuje, že nedochází k žádným kapkám a netěsnostem. Velikost: 11 x 9 x 5 cm D x Š x V. Vynikající kvalita, jednoduše se přizpůsobí zahradnímu kohoutku, velmi snadné upevnění vodovodního kohoutku a používání.
ZnačkaJZK #ad
VýrobceJZK #ad
Výška11
Délka9
Hmotnost0.53
Šířka5
Číslo díluJZK

8. Fleymu

#ad

Vodovodní kohoutek, kuchyni, Fleymu 2cestný Y rozdělovač s uzavíracími kohoutky rozdělovač vody 3/4 palce přípojka na vodu rozdělovač zahradní hadice rozdělovač přípojka vody adaptér pro pračku, trávník, zahradu

#ad
Fleymu #ad - Vhodné pro vysokotlaké a teplé a studené vody jako myčky nádobí, vodní filtry, vodovodní kohoutky, zahradní hadice, pračky, nádrže a další. Velmi rozšířenéuniverzálně kompatibilní se všemi 3/4" vodovodními kohoutky. Díky otočnému spínači na zásobníku pevné vody je praktické nezávisle nastavit požadované množství vody pro každou přípojku a jednotlivě vypnout.

Lze použít opakovaně. Praktické příslušenství tento 3/4" přepínač má velmi těsné přípojky a není náchylný k netěsnostem. Snadná instalacepokud je přepínač hadice připojen k vašemu vodovodnímu kohoutku, vodovodní kohoutky, musíte pouze otočit přípojku. Můžete nechat běžet pračku a současně čistit auto, je to skvělé řešení pro vybavení interiéru a venkovní zahrady.

Tato rychlospojka je perfektní pro zahradní hadice, zavlažovací zařízení a další. Vynikající materiál konstrukce z kvalitní mosazi, odolná proti korozi, pevná mosazná konstrukce zajišťuje, odolná proti korozi, že rychlospojky a armatury zahradní hadice mají dlouhou životnost a vodotěsnost. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití kohouti ve tvaru y mají dva samostatné uzavírací kulové kohouty, které lze použít samostatně nebo společně, aby se vypouštěly samostatně nebo společně.
ZnačkaFleymu #ad
VýrobceFleymu #ad
Výška1.77
Délka3.03
Šířka2.48
Číslo dílu126F0311KF2
Modelka1

9. EUIOOVM

#ad

Uzavírací kohout adaptér, vodovodní přípojka, EUIOOVM Uzavírací kohout Adaptér 1/2 x 1/2 x 3/8" T-kus hadice pro připojení vody, vodovodní kohoutek adaptér pro připojení 2 zařízení

#ad
EUIOOVM #ad - Vynikající materiál: uzavírací kohout, uzavírací ventil, odolný proti korozi a korozi, adaptér z mosazi, gumové těsnění zabraňuje vytékání. Snadné použití: s t-hadicovou spojkou můžete vodovodní kohoutek normálně používat, zatímco používáte jiné přístroje.

Iroce rozšířené: přípojka na vodu ve tvaru t pro zahradní hadice, vodní filtr, kužely a jiné zahradní příslušenství nebo všude tam, SBS chladničku, vodní trysky, zavlažovací zařízení, zavlažovače trávníku, vodovodní kohoutky, kde je připojena standardní vodní hadice.

Rozsah dodávky: 1 vodovodní přípojka uzavírací kohoutek adaptér s gumovým těsněním. Otáčením rukojeti nahoru a dolů můžete snadno změnit tok vody. Velikost: uzavírací kohout adaptér vnitřní závit: 1/2", vnější závit: 1/2", Přípojka odbočné hadice: 3/8". Pro evropský standardní vodovodní kohoutek.
ZnačkaEUIOOVM #ad
VýrobceEUIOOVM #ad

10. Mineup

#ad

2cestný rozdělovač vody pro použití na pračce, rozdělovač ve tvaru Y, trávníku, rozdělovač vody, Mineup Rozváděč z mosazi, zahradě, kuchyni

#ad
Mineup #ad - Balíček obsahuje: kupte si náš rozvaděč z mosazi, obdržíte 1 2cestný y rozdělovač, 4 podložky a 1 lepicí pásku, 2 přípojky vodovodních kohoutků, aby vyhovoval vašim každodenním potřebám. Univerzální velikostvelikost tohoto rozvaděče z mosazi je 65 × 80 × 45 mm, průměr je asi 25 mm, má univerzální závit 3/4 a je vhodný pro všechny vodovodní baterie podle evropské normy.

S těsněním lze dosáhnout lepšího těsnicího výkonu, který má dlouhou životnost, aby bylo zajištěno, antioxidační, že voda nevyteče. Nezávislý spínač design ve tvaru y může vodu nezávisle ovládat. Je mnohostranný, pračkách, vodních nádržích, vodních filtrech, zahradních hadicích, pohodlný a praktický.

Použitelná scéna rozdělovač z mosazi se hodí pro použití v myčkách, zavlažovacích zařízeních a dalších místech. Vysoce kvalitní materiály rozváděč vody ve tvaru y je vyroben z vysoce kvalitního mosazného materiálu, nerezaví a koroduje a má dlouhou životnost. Na obou stranách rozdělovače vody rozdělovače y se nachází nezávislé spínače, takže můžete volně nastavit potřebné množství vody, aniž byste se vzájemně ovlivňovali.
ZnačkaMineup #ad
VýrobceMineup #ad
Výška0.79
Délka5.91
Šířka4.72
Číslo díluG-FLQ-XPA-01680
ModelkaG-FLQ-XPA-01680