Top 10 Arbeitsmappe A4 mit Reißverschluss – Cestovní složky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gavarnie

#ad

Arbeitsmappe mit Notizblock für Meetings und Reisen, Gavarnie Professionelles Business-Portfolio-Mappe aus echtem Leder mit Reißverschluss für Herren, Abschlussgeschenk, Ölwachs

#ad
Gavarnie #ad - Dieser leder-portfolio-Organizer passt gut zu den meisten Geschäftsleuten oder Studenten. Dieses business-leder-padfolio verfügt über eine große erweiterbare tasche mit den maßen 34 x 24, die geräumig genug ist, die zu Meetings gehen und ein großes Tablet/iPad, 9 cm mit der angebrachten Tastaturabdeckung zu verstauen. Mit viel platz, die einschließlich: eine außentasche, tablet, 4 visitenkartenfächer, 2 Stiftefächer, eine erweiterbare Tasche, um Ihren Laptop, Bleistifte, eine Handytasche, sowie viele Taschen, Notizbücher und andere wichtige Dinge in nur einem Lederportfolio-Organizer zu.

Wenn sie interview, Studenten, dass Sie ein ernsthafter professioneller Spieler sind. Erste eindrücke sind bleibende eindrücke: geben sie sich nicht mit dem zweitbesten zufrieden. Großzügige papieraufbewahrung. International products have separate terms, and language of product, including fit, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.

Diese leder-büro-portfolio-tasche ist ideal für geschäftsleute und Frauen, 9 cm, um ein 33 cm MacBook Air oder ein großes iPad wie iPad Pro 12, Laptop und andere Utensilien benötigen. Organisieren sie alles an einem ort: diese premium-leder-businessmappe verfügt über einen doppelten reißverschluss für zugänglichkeit und Sicherheit, eine Reißverschlusstasche, Stifte, einen Schreibblockhalter usw. Dieses professionelle notizbuch-portfolio wurde für Standard-Blätter und Notizblock mit den Maßen 27, 9 x 21, 6 cm entwickelt. Handgefertigt mit hochwertigem Vollnarbenleder und Nähten, gesichert durch einen doppelten YKK-Reißverschluss.
ZnačkaGavarnie #ad
VýrobceGavarnie #ad
Výška1.18
Délka14
Hmotnost1.98
Šířka10.6
Číslo díluC02-ow-sim
ModelkaC02-ow-sim

2. Toplive

#ad

Toplive Desky na psací potřeby A4 konferenční desky PU kůže pořadač svorkovnice desky na dokumenty, přihrádky na karty, růžové zlato, pouzdro na vizitky – perfektní jako konferenční schránka

#ad
Toplive #ad - Použitelné: kožené portfolio platí pro soubory a4. Seznam psacích desek a4: multifunkční psací desky toplive a4: kapsa na tablet, 2 sluchátka, držák na karty a schránka. Máte-li dotazy, kontaktujte nás, náš zákaznický servis Vám okamžitě odpoví.

Přidejte tlačítko na umístění tabletu, aby se zajistilo, abyste zabránili pádu tabletů nebo dat. 2. 1. 4. Je to skvělý dárek pro přátele, rodinu, přátele a kolegy! Splňte své služební cesty, rozšířený pořadač, kapsa na mobil, držák na tužky, 5 slotů na karty, vaše představové přání nebo vaše přání. Pokud složka neodpovídá velikosti souboru A4, kontaktujte nás! 5. Materiál a kvalitní výroba: toplive desky na dokumenty kůže a4 používá vysoce kvalitní PU kůže, zesílené švy a magnetická těsnění.

Design magnetického knoflíku zabraňuje zablokování rohů dat a ochrana integrity dat. Nabíjecí otvor je na spodním konci pouzdra na mobil dimenzován pro snadné nabíjení. Záruka a servis: na naše konferenční desky z kůže poskytujeme záruku jednoho roku. 3. Toplive-největší výhoda: konferenční pořadač toplive a4 používá zvětšené magnetické tlačítko pro zvýšení magnetismu, že se soubor neztratí.
ZnačkaToplive #ad
VýrobceGuangzhou Zhao Qian Sun Li Intel-Technologie. Co., Ltd. #ad
Číslo díluTL-1977A-Portfolio-DE-Rose Gold

3. STILORD

#ad

Cognac, Aktovka, pravá kůže, STILORD 'Elton' taška na dokumenty kůže konferenční desky A4 Desky na spisy 13,3 palců desky na dokumenty velké desky na dokumenty se zipem, vintage, Kara

#ad
STILORD #ad - Stilord - vintage lifestyle brand: servis, důvěra a kvalita jsou pro nás samozřejmostí. Kožená složka na dokumenty "elton" a4 od STILORD: Začněte nyní stylově. Na tom pracujeme každý den se srdcovou krví.

Profesionální kancelářský doplněk: kancelář, venkovní služba nebo schůzka: prezentační desky jsou ideálním společníkem pro obchodní schůzky. Díky praktické organizaci a elegantnímu designu je 'elton' skutečným profesionálem mezi konferenčními složkami! Plný úspěch: naše kožené desky jsou navrženy pro váš úspěch. Výkonný a sebevědomý se prezentuje "Elton" - a vy kolegům a nadřízeným.

Vše na jeden pohled: vnější rozměry Šxvxh: 38 x 26, 5 cm | hmotnost: 1200 gramů | materiál: pravá kůže | model: elton | výrobce: STILORD | Kompatibilita: vkládací přihrádka nepolstrovaná pro dokumenty DIN A4 nebo pro 13, 5 x 4, 3" MacBook 31 x 22 cm. Naší vášní je, aby svět byl trochu stylovější. Milujeme moderní vintage produkty, které vydrží krátké trendy.
ZnačkaSTILORD #ad
VýrobceSTILORD #ad
Výška10.43
Délka14.96
Hmotnost2.65
Šířka1.77

4. Rustic Town

#ad

Pracovní desky DIN A4 od Rustic Town hnědý, Psací desky A4 kůže, kožené desky desky na dokumenty konferenční desky desky desky desky desky na spisy

#ad
Rustic Town #ad - Praktický a elegantní design, perfektní na konference a prezentace, ideální do školy a do práce, rozmanité možnosti použití, u kterých si člověk nechce tolik nosit, jednoduše zaklapnout.

Místo pro blok na psaní a4, velká přihrádka, držák na tužky, otevřená kapsa na iPad, několik přihrádek na karty a přihrádka na vizitky s okénkem. Díky jedinečnému designu vám nabízí prostorné místo pro uložení dokumentů organizované. Super kvalita zpracování. Díky ekologickému přírodnímu materiálu a vynikajícímu zpracování slouží tento kompletně ručně vyrobený produkt jako věrný a všestranný společník v práci pro vás. Konferenční desky se zipem pro formát diN A4 z odolné pravé kůže, vnitřní podšívka.
ZnačkaRustic Town #ad
VýrobceRustic Town Inc #ad
Výška13
Délka10
Hmotnost1.32
Šířka0.5
Číslo díluRTF6315FLR
ModelkaRTF6315FLR

5. Roter Hahn 112

#ad

Roter Hahn 112 Personalizovatelné hasičské desky na psaní volný text organizér konferenční desky HUPF Design Reflex

#ad
Roter Hahn 112 #ad - 100% polyester l potištěný flextiskem. Zadní strana se zipem l 1 velká přihrádka. Personalizovatelné s volným textem l psací desky cca Š 26 x V 35 x H 3 cm l se zipem. 2násobné vázání kroužkového pořadače l Malé přihrádky pro uložení předmětů. Roter hahn 112 - vysoce kvalitní požární psací desky.
ZnačkaRoter Hahn 112 #ad
VýrobceRoter Hahn 112 #ad
Výška13.78
Délka10.24
Hmotnost1.1
Šířka1.18
Číslo díluSM003

6. Leathario

#ad

Desky na psací potřeby, psací blok, černé, Leathario Konferenční desky A4, desky se zipem, desky na dokumenty, portfolio

#ad
Leathario #ad - Díky vysoce kvalitnímu materiálu a vynikajícímu zpracování slouží tento kompletně ručně vyrobený produkt jako věrný a všestranný průvodce v zaměstnání pro vás.

Super kvalita zpracování! praktický a elegantní design, rozmanité možnosti použití, ideální do školy a do práce, perfektní pro konference a prezentace, na kterých si člověk nepřeje tolik, jednoduše lze zaklapnout. Díky jedinečnému designu vám nabízí prostorné místo pro organizované odkládání dokumentů. Rozměry: 25 x 4 x 33, 3 cm. Tyto konferenční desky se zipem pro formát diN A4 z odolného PVC vzhled kůže, vnitřní podšívka z polyesteru.
ZnačkaLeathario #ad
VýrobceLeathario #ad
Výška9.84
Délka7.18
Hmotnost1.5
Šířka1.18
Číslo díluJNG004

7. ProCase

#ad

černá, poznámkový blok, ProCase Psací desky A4, lehký, upínací deska, konferenční desky portfolio se zipem, PU umělá kůže, business složka na dokumenty, trvanlivý materiál

#ad
ProCase #ad - Snadné nošení: 34 × 25 × 3 cm. Organizovaný pro obchodní jednání a schůzku. Dostatek úložného prostoru: samostatný poznámkový blok s psacími papíry, tužky, přihrádkami na karty, otevřená kapsa pro tablety do 13 palců, kapsa na zip pro tajné dokumenty.

Chrání vaše kancelářské materiály: zavírá pořadač zipem, čímž spolehlivě ochrání vaše nejdůležitější a nejdůležitější dokumenty. Klasický design: profesionální a perfektní pro firmy, studenty a administrativní pracovníky. Robustní a s dlouhou životností: z umělé kůže, proti přírodním olejům na kůži, potu a otiskům prstů; jedná se o praktický a kreativní dárek pro přátele.
ZnačkaProCase #ad
VýrobceProCase #ad
Výška0.3
Délka13.6
Šířka10.2
Číslo díluPC-08362220
ModelkaPC-08362220
Záruka1 rok záruka výrobce

8. JAKAGO

#ad

JAKAGO A4 Konferenzmappe Portfolio Schreibmappe mit Griffen Dokumententasche mit Reißverschluss,Wasserdichte Multifunktions Aktenmappe für Reisen Meeting Büro(Black)

#ad
JAKAGO #ad - Leicht zu finden und sauber halten. Einfach zu tragen: tragbar, meetings, klassen, handlich, langlebig und stilvolle Reisemappe mit Griffen, die den täglichen Gebrauch und Geschäftsreisen, Interviews oder Geschäftsnotizen jederzeit erleichtern. Verschiedene taschen: der a4-dokumentenhalter hat insgesamt 10 fächer, 1 x Stifttasche, 1 x Handytasche, 2 x reißverschlussfächer 1 x innen und 1 x außen hinten, 3 x offene Taschen 2 x innen und 1 x Vorderseite.

10 taschen insgesamt Perfekt, um alle Papiere auf organisierte Weise zusammenzuhalten. Kann als dokumententasche oder andere aufbewahrungstasche verwendet werden, Bücher, Notizbücher, die Sie wollen, Pässe, geeignet für Dokumente, Stifthalter, Stifte, iPad, Handy, kleine Laptops mit einer Größe von 33 cm oder weniger usw.

Die taschen sind so konzipiert, 1 x Netztasche, 2 x A4-Pad-Halter, dass Ihre Sachen ordentlich und ordentlich sind. Wasserfest kombination aus tablet-hülle, handyhülle, aufbewahrungstaschen und mappe. A4-größe: 25 cm x 35 cm x 3 cm l x h x b, intelligent und kompakt, kann in einer Aktentasche/Schultertasche/Rucksack/Handtasche/Kuriertasche/Laptoptasche verstaut werden. Gute verarbeitung: unsere a4-mappe ist sehr professionell und besteht aus hochwertigem, wasserdichtem und strapazierfähigem Oxford-Gewebe.
ZnačkaJAKAGO #ad
VýrobceJAKAGO #ad
Výška1.18
Délka13.78
Hmotnost0.66
Šířka9.84
Číslo díluJKG-LCA4SN
ModelkaJKG-LCA4SN

9. WRIYES

#ad

Organizér do kanceláře, s klipem a multifunkční taškou černý, zip, WRIYES Psací desky A4 s kroužkovou vazbou, konferenční sešit, PU umělá kůže

#ad
WRIYES #ad - Dokonale se hodí i do vašeho kufru nebo aktovky a je tak skvělým společníkem na služební cestu. Mnohostranné použití: vypadejte sebevědomě a profesionálně, když tento stylový organizátor používáte na schůzkách, při rozhovorech nebo ve třídě. Exkluzivní & profesionální: vytvořte trvalý dojem díky všestrannému a prostornému koženému pouzdru na zip od WRIYES Padfolios.

Vysoká kapacita: pracovní sešit je jak flexibilní, tak dostatečně odolný, mobilní telefony, aby si uchoval nespočet dokumentů, papír na zápisník se 3 kroužky, poznámkové bloky, doživotopis, pořadače a současně si zachoval svůj profesionální vzhled. Kvalitní materiál: s rozměry 34 × 25, 5 × 3 cm je cestovní složka z pu kůže, která nabízí dlouhodobou trvanlivost a velmi snadno se čistí.

Může zanechat pozitivní dojem při všech důležitých příležitostech. Perfektní volba: tato praktická kožená složka na dokumenty a4 se hodí jak pro muže, tak pro ženy. Je to perfektní obchodní dárek pro manažery, právníky, zkušené profesionály, právě absolventy vysoké školy a ambiciózní uchazeče a prodejní profesionály, kteří chtějí uzavřít dohodu. Tento organizátor a4 kombinuje náročný a praktický design, který každému obchodnímu jednání propůjčuje větší úplnost.
ZnačkaWRIYES #ad
VýrobceWRIYES #ad
Výška10.03
Délka13.5
Hmotnost1.49
Šířka1.1
Číslo díluBNA403
ModelkaBNA403

10. H&S

#ad

Kapsami a psacím blokem v černé barvě – organizér také pro hasiče a policii nebo řidiče, upínací deskou, H&S Desky s klipem A4 – desky na psací potřeby z umělé kůže s poutkem

#ad
H&S #ad - Pro každou příležitost: skvělý doplněk, který si můžete vzít s sebou, když si děláte poznámky ve službě, když máte mnoho schůzek nebo jste v terénu a potřebujete něco pro uchování záznamů. Bezpečné a chráněné před prachem a jinými vlivy prostředí.

Nadčasový a klasický design: vsaďte na jemný a rafinovaný vzhled. Naše kožené desky h&s udrží vaše dokumenty bezpečně na místě, zatímco jste na cestách. Profesionální konferenční deska: naše h&s desky se silným upínacím třmenem lze použít všude, aby vaše dokumenty byly uspořádány. Bezpečný uzávěr: naše kožené desky jsou vynikající volbou, protože má bezpečnostní pásek pro uzavření, který udrží vaše důležité dokumenty na jednom místě.

Pracovní sešit je vyroben z kvalitní umělé kůže, aby vám sloužila jako doplněk, která je dostatečně spolehlivá, od kterého se už nikdy nebudete chtít oddělit. Všestranný s dostatkem místa: s držákem na tužky, 2 přihrádkami na dokumenty a 2 přihrádkami na karty, jakož i s klipem nabízí dostatek místa pro řádné a uspořádané uložení důležitých dokumentů a dalších důležitých věcí.
ZnačkaH&S #ad
VýrobceH and S Alliance UK Ltd #ad
Výška10.04
Délka12.4
Hmotnost1.43
Šířka1.18
Číslo díluD
ModelkaD