Top 10 Blumenkübel Hoch – Květináče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lechuza

#ad

Lechuza Cubico Color 22 Set květináč a vyjímatelná vložka

#ad
Lechuza #ad - Odolný plast, elegantní, pryskyřice, moderní, čtvercový design. Vyjímatelná vložka usnadňuje sázení. Dostupné v několika velikostech. Zavlažovací systém značně usnadňuje péči o rostliny. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaLechuza #ad
VýrobceLechuza UK #ad
Výška22.05
Délka11.81
Hmotnost11.75
Šířka11.81
Číslo dílu13130
Modelka13130

2. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Premium LS 21 antracitová metalická 16023

#ad
Lechuza #ad - Zavlažovacího systému a rostlinné vložky, rozměry: 22 x 20, zásobník vody: 0, materiál: plast, vložka pro rostliny: Ø 18, 8 l. Dlouhodobého hnojiva jako drenážní vrstva pro optimální dávkování přívodu vody a živin.

Made in germany: kvalitně zpracovaný, 8 l objem rostliny: 3 l použití na rostliny:. Zalévání méně často: snadné plnění nádrže pro samostatné zásobování rostlin vodou, LECHUZA-PON vč. Dné hromadění vody: kontrola množství náplně pomocí dodaných indikátorů hladiny vody, šroub na zem pro odtok přebytečné vody v dešti, vyjímatelná vložka na rostliny se stabilními rukojeťmi pro snadné přezimování nebo výměnu výsadby.

Klasický, perfektní na každé ploše v domě nebo na zahradě, kulatý květináč z kolekce premium s vyjímatelnou vsadkou na rostliny, použití v samostatném uspořádání nebo ve skupině. Rozsah dodávky: 1x lechuza classico premium ls 21, 5 cm, 5 cm, vč.18, ordinace nebo obchodní prostory rozměry: Ø 22 x 20 cm zásobník na vodu: 0, foyery, matný lak, uv odolný květináč z plastu, ideální pro obytné prostory, 5 cm.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška7.87
Délka8.27
Hmotnost2.65
Šířka8.27
Číslo díluCharcoal - Metallic
ModelkaCharcoal - Metallic

3. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Premium 50 antracit metalická 16563

#ad
Lechuza #ad - Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cube premium, vč. 61 l vložka na rostliny: 44 × 44 cm. Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu.

Zavlažovacího systému, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody. Ideální pro všechny pokojové rostliny. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Materiál: plast rozměry: 49 x 49 x 49, 5 cm zásobník vody: 14 l objem rostlin.

Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. K dostání v různých barvách a velikostech. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška19.69
Délka19.69
Hmotnost13.89
Šířka19.69
Číslo dílu16563
Modelka16563

4. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Cottage 30 žula 15372

#ad
Lechuza #ad - Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cubecottage, 5 x 29, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody.

K dostání v různých barvách a velikostech. Robustní flechtový vzhled: povrch je klamně pravý vzhled pletiva přináší rustikální, šarmantní venkovskou atmosféru na zahradu, terasu a balkon. Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody.

Zavlažovacího systému, 5 x 30 cm zásobník vody: 3 l Objem rostliny: 12 l Rostlinná vložka:. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok. Materiál: plast Rozměry: 29, vč. 25, 5 x 25, 5 cm. Robustní, snadná údržba a dlouhá životnost.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost7.8
Šířka11.81
Číslo dílu15372
Modelka15372

5. Kreher

#ad

Trávy nebo jako mini jezírko na zahradu a terasu!, Kreher XXL květináč s průměrem 60 cm a výškou 59 cm. Z plastu v antracitové barvě v moderním optickém pletení. Jako XXL květináč na stromky

#ad
Kreher #ad - Super xxl matuba pletený květináč z robustního plastu HDPE ve skvělém vzhledu výpletu a tlumené antracitové barvě. Pro soukromé domácnosti nebo pro obchodníky – do těchto XXL hrnců Matuba se hodně vejde a skvěle se vám hodí.

Bez otvorů v podlaze lze vyvrtat, proto se používá jak uvnitř, tak i venku! vnější rozměry Ø x v nahoře: 60 x 59 cm | vnější rozměr Ø na dně: 37, 5 cm | barva: Bílá | Design: vzhled opletení | Materiál: HDPE plast odolný proti mrazu. Vysoce kvalitní vzhled a zpracování | odolná vůči uv záření a povětrnostním vlivům | lehká a přesto robustní | moderní vzhled | vrchní zpracování. Xxl objem pro stromeček nebo palmy.
ZnačkaKreher #ad
VýrobceKreher #ad
Výška23.23
Délka23.62
Šířka23.62
Číslo dílu90106

6. BigDean

#ad

Odolný vůči povětrnostním vlivům – odtok vody odolný vůči UV záření z nerozbitného plastu – vhodný pro vnitřní + venkovní použití – vyrobeno v Evropě, kulatý, antracitový, BigDean 3× květináč s podtáckem, ø 33 × V 25 cm

#ad
BigDean #ad - Detaily: průměr hrnce vnější: cca 33 cm, 5 cm // barva: antracitová/tmavě antracitová // rozsah dodávky: 3x květináč + 3x podložka // detailní rozměry najdete na fotografiích // Důležité upozornění: skutečná barva je o něco tmavší, výška hrnce: cca 25 cm // vnější průměr podložky: cca 26, než je vidět na fotografiích.

V závislosti na výrobě může být možné, že otvory ještě musí být otevřeny. Mnohostranně použitelné: květináče vytvářejí skvělou středomořskou atmosféru na zahradě, citrónové stromy, rostliny a palmy, resp. Terase nebo balkonu. Nabízí vám bezpočet možností pro osázení květináčů. Odtok vody: ve dně květináčů jsou otvory pro možnost odvodnění. Voda tak efektivně proudí a chrání před vlhkostí.

Květináče jsou díky modernímu designu – v kombinaci s vašimi květinami nebo rostlinami – vždy skvělým poutačem pozornosti. Středomořský vzhled: naše květináče přesvědčí svým kulatým designem a středomořským zakřiveným vzhledem, robustností a možností drenáže. Také v interiéru zajišťují skvělé barevné akcenty. Jsou perfektně vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Zde najdete doma nejen květiny, chilli, ale také bylinky, rostliny aloe vera nebo olivovníky.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Číslo dílu799866

7. Lechuza

#ad

LECHUZA QUADRO Premium LS 43 bílá vysoký lesk 16180

#ad
Lechuza #ad - Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu. Materiál: plast rozměry: 43 x 43 x 39 cm Zásobník vody: 9, 5 cm. Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení.

Ideální pro všechny pokojové rostliny. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Zavlažovacího systému, 5 x 36, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny s ukazatelem hladiny vody a zapuštěným rámem rukojeti v barvě nádoby. K dostání v různých barvách a velikostech.

Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Vše v jednom: 1x květináč quadro premium ls, 7 l objem rostliny: 32 l vsadbová vložka: 36, vč. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška15.75
Délka16.93
Hmotnost15.65
Šířka16.93
Číslo dílu16180
Modelka16180

8. rg-vertrieb

#ad

Rg-vertrieb Nádoba na květiny truhlík na květiny květináč ratan vzhled květináč s vložkou model Low 325 antracit

#ad
rg-vertrieb #ad - Vhodné pro vnitřní/venkovní prostory, mrazuvzdorné a proto se dobře hodí pro zahrady, terasy a verandy, . Z pp plastu polypropylen plast,. Odolná vůči uv záření, od velikosti 265 použití s rukojetí, s rostlinnou vložkou, . Květináč květináč ratanový vzhled ve 4 barvách,. Barva: antracitová, mocca - béžová, bílá, umbra - tmavě hnědá.
Značkarg-vertrieb #ad
Výrobcerg-vertrieb #ad
Výška6.69
Délka6.69
Šířka6.69

9. Prosperplast

#ad

černý, Prosperplast ratanový květináč 26,6 l, antracit okrasný květináč vnější s vnitřním vloženým květináčem, 26,5 x 26,5 x 50 cm, DRTS265-S433, odolný proti povětrnostním vlivům

#ad
Prosperplast #ad - Objem celkem / vložka:11 / 26, 6 litrů. Pro vnitřní i venkovní použití. S vyjímatelnou plastovou vložkou.
ZnačkaProsperplast #ad
VýrobceProsperplast (PRRKL) #ad
Výška19.69
Délka10.43
Hmotnost3.31
Šířka10.43
Číslo díluDRTS265-S433
ModelkaDRTS265-S433
Záruka2 roky výrobce.

10. Decorasian

#ad

Decorasian Kulatý pletený květináč z mořské trávy s plastovou vložkou k osázení – 34 cm

#ad
Decorasian #ad - Lze při použití jako vrchní květináč zachytit vytékající vodu. Květináče decorasian z mořské trávy se vyrábějí trvale z obnovitelných surovin. Hrnec by neměl být neustále vystaven povětrnostním vlivům.

Jako květináč v domě a také na terasu nebo balkon. Hrnce mají velikosti 16 × 14 cm, 26 × 24 cm, 20 × 17 cm, resp. Díky přirozenému vzhledu slámy nebo hyacintu se tento květináč hodí k výrobě obzvlášť útulného, teplého klimatu v místnosti a hodí se také ke severskému stylu. Přírodní materiál má přirozenou ochranu a lze jej bez problémů setřít.

Díky plastové vložce lze květináč přímo osadit, resp. 34 × 31 cm. Perfektní pro každodenní použití jako koš na květiny v kuchyni, koupelně, ložnici nebo také jako dekorace v celém domě. Květináče se hodí zejména jako květináč, ale také jako květináč.
ZnačkaDecorasian #ad
VýrobceDecorasian #ad
Hmotnost1.43
Číslo díluDA-T0006
ModelkaDA-T0006