Top 10 Brieföffner Katana – Otvírače dopisů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Swords and more

#ad

Doplněk do domácnosti a kanceláře, Swords and more World of Warcraft Frostmourne, 22,5 cm, dárek a zboží pro fanoušky a sběratele, otvírák na dopisy ve tvaru meče se základnou

#ad
Swords and more #ad - Přichází přímo ze světa warcraft, což je vidět na překrásných, abyste mohli otevřít své dopisy. Vysoce kvalitní materiál: meč je z kvalitního materiálu, je silný a robustní. Skvělý dárek: hráči, filmoví fanoušci a sběratelé budou náš otvírák na dopisy milovat.

Toto umělecké dílo probudí váš svět fantazie k životu. Je to perfektní dárek k narozeninám, vánocům, obývací pokoj nebo herní pokoj, jako je kancelář, Novému roku atd. Parkovací tyč a rukojeť jsou zdobeny dechberoucími rytinami. Lze jej použít také jako miniaturní meč na hraní. Díky tomu je vhodný pro každý druh papíru. Epel je 13 centimetrů dlouhá, rukojeť je 4 centimetry. Vyrábí se s láskou k detailu, gravírovaných ornamentech.

Lze jej použít jako dekorační prvek pro každou místnost, ale také jako funkční kancelářský doplněk k otevírání dopisů. Je velmi lehký a lze jej umístit kdekoliv v domě. Jedinečný a funkční: náš meč frostmourne je nádherným dekorativním prvkem pro váš domov a skvělý funkční produkt pro vaši kancelář. Celková hmotnost činí 0, 08 kg. Díky robustnímu materiálu je vhodný i pro dlouholeté intenzivní používání.
ZnačkaSwords and more #ad
VýrobceSwords and more #ad
Číslo dílu41962+92578

2. Generisch

#ad

Elegantní otvírák dopisů s rytinou jako dárek z ušlechtilé oceli

#ad
Generisch #ad - Otvírák na dopisy s rytinou. Otvírák na dopisy je vyroben z ušlechtilé oceli a dobře padne do ruky. Použijte konfigurátor amazon a vytvořte si svůj produkt. Můžete zadat své gravírování a druh písma. Klikněte na tlačítko přizpůsobit nyní! Zaručené rychlé zpracování a bezpečné zaslání. Možnost dodatečného gravírování symbolů.
ZnačkaGenerisch #ad
VýrobceJuwelier Schönberg #ad
Číslo díluPK1

3. Design Toscano

#ad

Design Toscano Otvírák dopisů ve tvaru exkaliburu, rozměry: 7,5 x 3,5 x 25,5 cm

#ad
Design Toscano #ad - Ručně lité s pravým kamenným štěrkem, který je spojen vysoce kvalitní designovou pryskyřicí. Každý kus je jednotlivě ručně malován. Rozměry: 9 x 7, 5 cm; 0, 5 x 25, 5 kg. Epel z kovu. Exkluzivně od značky design Toscano a perfektní pro váš domov a zahradu.
ZnačkaDesign Toscano #ad
VýrobceDesign Toscano #ad
Výška10
Délka3.5
Hmotnost1.1
Šířka3
Číslo díluCL4118
ModelkaCL4118
ZárukaNone.

4. Veronese

#ad

Veronese 708-7407 otvírák na dopisy římský setník klečí s mečem socha figurka legie

#ad
Veronese #ad - Velikost: v/Š/h cca 18 x 17 x 10 cm. Kuličkové pero, plnicí pero nebo podobné materiály lze navíc uložit na spodní desku, kde je prohlubně ještě uloženo nebo bezpečně uloženo. Figurka bohatá na detaily byla vyrobena z vysoce kvalitní polypryskyřice a opatřena pravým bronzovým potahem bronzovaná. Detaily byly ručně barveny. Výjimečný otvírák na dopisy meč je volný a leží jen na ve tvaru centuria.
ZnačkaVeronese #ad
VýrobceVeronese by Joh. Vogler GmbH #ad
Výška7.09
Délka3.94
Hmotnost2.41
Šířka6.69
Číslo dílu708-7407
Modelka708-7407
ZárukaPodle zákona.

5. YOLLIT

#ad

Haller Otvírák na dopisy široká čepel miniaturní meč 19 cm

#ad
YOLLIT #ad - Epel silně konvex, zahnutá, těžká. S perlami pro lepší držení. Měkká zahnutá ochrana proti kříže s motivem ranke. Hlavice ve tvaru hrušky.
ZnačkaYOLLIT #ad
Číslo dílu85557

6. Figuren Shop GmbH

#ad

Stínový démon s otvírákem dopisů | Reaper figurka s mečem

#ad
Figuren Shop GmbH #ad - Postava ctí svým novým majitelům meč. Fantastický nápad na dárek a upoutá pozornost na každém psacím stole. Materiál: umělý kámen pryskyřice | kov. Výška: 20, 5 cm | Šířka: 17 cm | hloubka: 21 cm | Délka otvíráku na dopisy: 17 cm. Fantastický stínový démon / Reaper s mečem.
ZnačkaFiguren Shop GmbH #ad
VýrobceFiguren #ad
Číslo díluML11177
ModelkaML11177

7. Nemesis Now

#ad

černý, Nemesis Now Eternal Servitude Dopisní otvírák, 17 cm

#ad
Nemesis Now #ad - Z nejjemnější umělé pryskyřice. Velikost 15 cm. Hmotnost: 0, 5556 kg. Ručně malované. Ozdobte svou kancelář tímto neobvyklým dopisním otvírákem Sensenmann.
ZnačkaNemesis Now #ad
VýrobceNemesis Now #ad
Délka15
Hmotnost0.95
Šířka13
Číslo díluU0501B4
ModelkaU0501B4

8. Swords and more

#ad

Ušlechtilá ocel, Swords and more Otvírák dopisů Attack on Titan Sword s pochvou a stojanem, anime dárek pro fanoušky a sběratele AOT, miniaturní přívěsek na klíče s mečem

#ad
Swords and more #ad - Wings of freedom: toto je verze miniaturního meče, která se vyskytuje v attack on Titanu. Vysoce kvalitní materiál: tento anime meč je vyroben z kvalitního materiálu, je silný a robustní. Lze jej použít také jako miniaturní meč pro hraní. Erná pochva má na náústní plech připevněný přívěsek na klíče, který umožňuje různé použití.

Díky robustnímu materiálu je vhodný i pro dlouholeté intenzivní používání. V kanceláři jej můžete zcela jednoduše uložit do zásuvky na psací stůl. Jedinečný a funkční: náš attack-on titanový meč je hezkým dekoračním předmětem pro váš domov a skvělý funkční produkt pro vaši kancelář. Ideální velikost: tento attack-on titanový meč je 23, se kterým si můžete hrát a který se bez problémů vejde do batohu. Lze jej použít jako dekorační prvek pro každou místnost, Novému roku atd.

Skvělý dárek: fanoušci aot, ale také jako funkční kancelářský doplněk pro otevírání dopisů. Byl vyroben s láskou k detailu, aby vytvořil nádherný meč. Je to perfektní dárek k narozeninám, vánocům, obývacím pokoji nebo herním pokoji, například v kanceláři, nadšenci anime a manga a sběratelé si zamilují náš otvírák dopisů. Meč je také skvělým sběratelským a výstavním kouskem, 5 cm dlouhý a váží 0, 16 kg. Pochází přímo z anime a mangy, aby porazil vaše dopisní obálky a balíčky.
ZnačkaSwords and more #ad
VýrobceSwords and more #ad
Číslo dílu42021

9. Sunnysam

#ad

Otvírač dopisních obálek nůž, 9 palců 1 balení 1 balení, Paul Revere nůž na papír, kovový otvírák na dopisy, Sunnysam Otvírák dopisů Silvery

#ad
Sunnysam #ad - Velikost obálky – celková délka nožů je 23 cm s rukojetí délky 8, 2 cm a tloušťkou 1 cm. Vysoce kvalitní materiál – ze zinkové slitiny s leštěným niklovým povrchem, pevné, hladké a nerezavějící.

Záruka a zákaznický servis – neprodáváme žádné perfektní obrázky, plné vrácení nebo bezplatné zaslání nového zboží, ale zboží, pokud nejste spokojeni. Bezpečné a uživatelsky přívětivé – konec lze jednoduše zasunout do obálky, aniž by došlo k poškození obsahu nebo řezání ruky. Perfektní design – nůž má rukojeť ve tvaru kapky s příjemným pocitem držení a těžkou dlouhou čepel s klasickým vkusem.
ZnačkaSunnysam #ad
Číslo díluOZ-SUM0093

10. The Noble Collection

#ad

The Hobbit –  – Thorin dub Schilds otvírač dopisů

#ad
The Noble Collection #ad - Oficiální licenční produkt od Hobbit – neočekávané cestovní. Dodává se kompletně s sametový dřevo box. Autentické miniaturní reprodukce.
ZnačkaThe Noble Collection #ad
VýrobceThe Noble Collection France #ad
Výška3.35
Délka11.61
Hmotnost0.8
Šířka11.61
Číslo díluNN1207
ModelkaNN1207
Záruka2 Jahre Herstellergarantie