Top 10 Buddha Figur Stein – Zahradní figurky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Design Toscano

#ad

Polyresin, velký 71 cm, plná barva, Design Toscano Bigfoot-Yeti zahradní figurka

#ad
Design Toscano #ad - Okujte své sousedy – nechte se bigfoot podívat za stromem ve vaší zahradě a stane se tématem hovoru na místě. Vysoce kvalitní odlitek z umělé pryskyřice. Optimální pro galerie v domě a na zahradě. Fanoušci bigfoot, shromážděte se – mohlo by se toto obrovské zvíře schovávat ve vaší vlastní zahradě? Mýtické legendy Sasquatch, yeti a bigfoot byly již viděny po celém světě, od Ameriky až po Himálaje.

Vysoce kvalitní outdoorové dekorační zboží – naše zahradní socha je ručně odlévána z pravého štěrku, který je spojen s dlouhou životností a je opatřen přírodním maskováním odolným vůči UV záření. Tato figurka sasquash je ideálním dárkem a ideální dekorací pro domov, terasu nebo zahradu.

Naše socha bigfoot měří 49, 5 × 48, 5 × 72, 5 cm a váží 5, 5 kg. Můžete jej použít také jako zábavný dárek, ale buďte u této figurky na klobouku. Design toscano dekorace na zahradu – tyto sochy bigfoot yeti jsou exkluzivní od značky Design Toscano a působí nádherně jako ideální dárek k narozeninám pro každého, kdo zná pravdu – Bigfoot je skutečný. Jedinečný objekt, který na zahradě přitahuje pohledy.
ZnačkaDesign Toscano #ad
VýrobceDesign Toscano #ad
Výška28.5
Délka16
Hmotnost12.13
Šířka19.5
Číslo díluDB383049
ModelkaDB383049

2. Design Toscano

#ad

Polyresin, 63,5 cm, Design Toscano Jolly Hotei, smějící se Buddha asijská dekorační zahradní socha, dvoubarevný kámen

#ad
Design Toscano #ad - Bohatství vítejte – tradičně přináší štěstí mladým i starým, velké břicho našeho usmívajícího se baculatého Budhy pro radost, že si jeho ušní lalůčky pro moudrost a zlato v rukou pro bohatství.

Namaste – přineste s touto meditativní, smějící se buddhou čínské, korejské, japonské, thajské a indické tradice, autentickou mírumilovnou přítomnost a uklidňující vliv Feng Shui na vaši svatyni jógy. Vysoce kvalitní dekorační socha – naše socha buddhy je ručně odlévána z pravého štěrku, který je spojen s trvanlivou designovou pryskyřicí a opatřena bílým šedým maskováním odolnou proti UV záření.

Naše postavička zen buddhy o výšce 61 cm s podstavcem měří 26, 75 kg, 5 cm a váží 8, 5 x 24 x 63, takže je perfektní zahradní dekorace. Design toscano zahradní dekorace – tato socha buddhy je exkluzivně pro značku Design Toscano a je dokonalým, léčivým ornamentem pro váš zahradní stůl nebo trávník.
ZnačkaDesign Toscano #ad
VýrobceDesign Toscano #ad
Výška25
Délka9.5
Hmotnost14.3
Šířka10.5
Číslo díluKY356
ModelkaKY356

3. gartendekoparadies.de

#ad

Gartendekoparadies.de Masivní kamenná figurka Buddha socha z litého kamene mrazuvzdorná šedá

#ad
gartendekoparadies.de #ad - Mrazuvzdorná a odolná proti povětrnostním vlivům do -30 Figurky, sochy a květináče se perfektně hodí pro dekoraci vaší zahrady / exteriéru, bytu nebo jako dárek.

Odchylky v povrchové struktuře a barvě patina jsou proto možné. Všechny prvky jsou vyrobeny z prvotřídního betonu, déšť, který je odolný proti všem povětrnostním podmínkám mráz, slunce. Velikost: 39 cm, hmotnost: 10 kg, hloubka: 18 cm, šířka: 24 cm, barva: šedá, materiál: Bílý beton / litý kámen. Gartendekoparadies. De značková kvalita s velmi vysokou spokojeností zákazníků. Všechny prvky jsou vyráběny náročnou ruční prací.
Značkagartendekoparadies.de #ad
Výrobcegartendekoparadies.de #ad
Výška15.35
Délka9.45
Hmotnost26.46
Šířka7.09
Číslo díluD934
ModelkaD934

4. gartendekoparadies.de

#ad

Gartendekoparadies.de Masivní kamenná socha Buddhy z litého kamene mrazuvzdorná zlatá

#ad
gartendekoparadies.de #ad - Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního betonu, déšť, odolného vůči všem povětrnostním podmínkám mráz, slunce.

Gartendekoparadies. De značková kvalita s velmi vysokou spokojeností zákazníků. Proto jsou možné odchylky v povrchové struktuře a barevném provedení patina. Výška: 50 cm, hmotnost: 26 kg, šířka: 33 cm, hloubka: 27 cm, materiál: bílý beton / litý kámen. Mrazuvzdorná a odolná proti povětrnostním vlivům do -30 Figurky, sochy a květináče se perfektně hodí pro dekoraci vaší zahrady / exteriéru, bytu nebo jako dárek. Všechny prvky jsou vyráběny náročnou ruční prací.
Značkagartendekoparadies.de #ad
Výrobcegartendekoparadies.de #ad
Výška19.69
Délka12.99
Hmotnost57.32
Šířka10.63
Číslo díluD933ex
ModelkaD933ex

5. Design Toscano

#ad

Rozměry: 10 x 4 x 25,5 cm, Design Toscano Slon, figurka

#ad
Design Toscano #ad - Naše socha slonů měří 10 × 10 × 25, 5 cm a váží 1 kg a je ideální pro stolní desku. Naše socha je ručně litá z pravého drceného kamene, spojeného designovou pryskyřicí s dlouhou životností a je opatřena přírodní kamufláží odolnou vůči UV záření.

Tři pravdy – darujte někomu blízkým vzpomínku, slyšíte a říkáte, že nic zla nevidí, abyste si jimi vyzdobili svůj domov. Tito tři afričtí sloni přinášejí se svými dlouhými choboty, které podle tradice Delta Sigma Theta představující vysoké cíle ukazují nahoru do vašeho domova nic jiného než štěstí. Design toscano figurka – tato figurka se slonem je exkluzivně pro značku Design Toscano a je ideálním dárkem do domácnosti nebo na zahradu.
ZnačkaDesign Toscano #ad
VýrobceDesign Toscano #ad
Výška10
Délka4
Hmotnost1
Šířka4
Číslo díluNG33769
ModelkaNG33769
ZárukaNe.

6. stoneandstyle

#ad

Nic Sagen, stoneandstyle Kamenná figurka sada 3 ks Buddha mnicha nic nevidí, masivní litina kamene, nic slyšet, mrazuvzdorná do -30 °C

#ad
stoneandstyle #ad - Mrazuvzdorné a odolné proti povětrnostním vlivům do -30 °C. Ručně zpracované, vyrobené v Německu od Stone and Style. Rozměry v x Š x h: každá 13 x 8 x 8 cm, celková hmotnost 1, 9 kg. Masivní litý kámen.
Značkastoneandstyle #ad
VýrobceStone and Style #ad
Výška5.12
Délka3.15
Hmotnost3.97
Šířka3.15
Číslo díluST188

7. stoneandstyle

#ad

Stone and Style Kamenná figurka veselý Shaolin mnich, mrazuvzdorný, litý kámen, odolný proti povětrnostním vlivům

#ad
stoneandstyle #ad - Mrazuvzdorné a odolné proti povětrnostním vlivům do -30 °C. Masivní litý kámen. Ručně vyrobené, vyrobeno v Německu firmou Stone and Style. Rozměry vxŠxh: 26 x 10 x 10 cm, celková hmotnost 3, 2 kg.
Značkastoneandstyle #ad
VýrobceStone and Style #ad
Výška10.24
Délka3.94
Hmotnost3.97
Šířka3.94
Číslo díluST300

8. Design Toscano

#ad

Rozměry: 28 x 20,5 x 77,5 cm, Design Toscano Andělská figurka, barva slonoviny

#ad
Design Toscano #ad - Rozměry: 20, 5 x 28 x 77, 5 cm; 7, 25 kg. Exkluzivně od značky design Toscano a ideální pro váš domov a zahradu. Každý kus je jednotlivě ručně malován Faux Finish v barvě kamene. Ručně litý s pravým kamenným kamenem, který je vázán vysoce kvalitní designovou pryskyřicí.
ZnačkaDesign Toscano #ad
VýrobceDesign Toscano #ad
Výška30.5
Délka11
Hmotnost14.3
Šířka8
Číslo díluNG33660
ModelkaNG33660
ZárukaPokud nejste spokojeni s vaší objednávkou, musíte se vrátit do 60 dnů, abyste obdrželi refund or výměnu. Please note that you are responsible for the safe return of merchandise and for all shipping costs. Přepravní nabíječky jsou nerefundable once your order has been shipped. Přizpůsobené objednávky a personalizované položky nejsou refundable.

9. Design Toscano

#ad

Design Toscano Velikonoční ostrov-Monolith Ahu Akivi Moai: psací stůl

#ad
Design Toscano #ad - Každý kus je individuálně ručně malován kamennou povrchovou úpravou v barvě kamene. Exkluzivně pro značku design Toscano a perfektní pro váš domov a zahradu. Ručně litý s pravým kamenným kamenem, který je vázán vysoce kvalitní designovou pryskyřicí. Každý kus je ručně zpracován našimi řemeslníky.
ZnačkaDesign Toscano #ad
VýrobceDesign Toscano #ad
Výška9
Délka5.5
Hmotnost1.68
Šířka5
Číslo díluDB5111
ModelkaDB5111

10. gartendekoparadies.de

#ad

Výška 75 cm, z litého kamene mrazuvzdorná, hmotnost 25 kg, gartendekoparadies.de Masivní kamenná figurka velkého Buddhy klečícího chrámového strážce, šedá

#ad
gartendekoparadies.de #ad - Gartendekoparadies. De značková kvalita s velmi vysokou spokojeností zákazníků. P>. Mrazuvzdorná a odolná proti povětrnostním vlivům do -30 Figurky, sochy a květináče se perfektně hodí pro dekoraci vaší zahrady / exteriéru, bytu nebo jako dárek.

P>velikost: 75 cm, rozměry: 16 x 25 cm, hmotnost: 25 kg, barva: šedá, materiál: bílý beton / litina kamene. Všechny prvky jsou vyráběny náročnou ruční prací. Všechny prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního betonu odolného proti všem povětrnostním podmínkám mráz, déšť, slunce. Proto jsou možné odchylky v povrchové struktuře a barevnosti patina.
Značkagartendekoparadies.de #ad
Výrobcegartendekoparadies.de #ad
Výška29.13
Délka11.81
Hmotnost55.12
Šířka9.06
Číslo díluST101155
ModelkaST101155