Top 10 Creamy Keyboard QWERTZ – Herní klávesnice k PC

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Redragon

#ad

Redragon K617 Fizz 60% kabelová klávesnice RGB, 61 kláves Kompaktní mechanická klávesnice s růžovými a bílými tlačítky, podpora software, lineární červený spínač

#ad
Redragon #ad - Vyberte si vlastní preferované režimy pro každou hru. Upozornění: jedná se o klávesnici USA. Ivé rgb: klávesnice si můžete vybrat až 20 přednastavených režimů podsvícení. Přizpůsobení softwaru: rozšiřte své možnosti pomocí dostupného softwaru pro navrhování vlastních nových režimů a efektů, které najdete v obchodě redragonshop.

Vychutnejte si myši bez obav a jděte to, že máte tým Kills. Spínače jsou dimenzovány pro životnost 50 milionů tlačítek. Jas a rychlost průtoku jsou rovněž nastavitelné na palubě. Makros s různými kombinacemi tlačítek nebo zkratky pro efektivnější práci a hraní. Hot-swap-červený spínač: nejtišší mechanický spínač, lineární a měkký zdvih tlačítek umožňuje snadné registrování každého kliknutí.

Hot-swap-schopný s jinými přepínači Redragonu. Speciálně pro kameru fps: položte klávesnici přímo na svůj psací stůl a už nebudete křivovat, abyste ušetřili místo pro myš, vaše myš už nikdy nebude dělat klávesnice. Kompaktní 61 kláves s vybranými tlačítky, speciálně pro FPS přehrávač a efektivní práci. Slim fresh k617: redragons nová kabelová 60% layout klávesnice v osvěžujícím stylu s nepřekonatelnou výhodnou nabídkou.
ZnačkaRedragon #ad
VýrobceRedragon #ad
Výška1.73
Délka12.4
Šířka5.28
Číslo dílu265803927
ModelkaK617

2. Womier

#ad

Ultrakompakte RGB-Gaming-Tastatur mit Pudding-Tastenkappen, Hot-Swapp-fähig, Pro Driver/Software unterstützt – Phantom Black, Womier 60 % mechanische Tastatur, linearer roter Schalter

#ad
Womier #ad - Platte und schalter 2-in-1 silikon-pad neu hinzugefügt die gaming-tastatur hat ein 2-in-1-Silikon-Pad hinzugefügt, das einen reichhaltigeren Arbeitsraum für Tastatur-Heimwerker bietet. Sie können die Farben frei anpassen, was Sie wollen. Im herzen der spieler ist wK61 die kostengünstigste DIY 60% mechanische Tastatur. Langlebig, ps4, mit Schaltern für 50 Millionen Tasten.

Wenn rgb eingeschaltet ist, bringen die mattierten Wände die Brillanz von RGB in jede Richtung hervor. So können sie diy und tun, die austauschbar sein können. Das pad kann maximal hohle Geräusche absorbieren und sorgt für ein extra stabiles Tippgefühl. Erfüllen sie ihre Bedürfnisse für benutzerdefinierte Tastaturen. Diy mini-tastatur: womier wk61 mechanische tastatur wird mit 24 farbigen pudding-tastenkappen geliefert, die sie mögen. Ergonomische 60 % tastatur: diese 60 % tastatur verfügt über eine einzigartige farbpudding-Tastenkappe und matte, wenn die RGB ausgeschaltet ist, leicht durchscheinende Unterseite, verleiht sie Ihrer Tastatur ein unglaublich schlankes und sauberes Gefühl.

Rgb-regenbogen-hintergrundbeleuchtung und makro: mit der womier programmierbaren software können Sie Ihre eigene Tastatur definieren, indem Sie Millionen von hintergrundbeleuchteten Farben und Makro-Tasten einstellen, WK61 LED-Gaming-Tastatur bringt mehr Farbe in Ihre Desktop-Setup und bringt mehr Spaß beim Spielen und Arbeiten. Hot-swapable custom keyboard: leiser roter mechanischer schalter, stabilere Übertragung. Typ-c-usb-kabel, hochgeschwindigkeitsübertragung, sodass Sie eine Tastatur sowohl für PC als auch Konsolen-Spiele haben können.
ZnačkaWomier #ad
VýrobceWomier #ad
Číslo díluTC-Hcheng-hong
ModelkaWK61

3. SteelSeries

#ad

SteelSeries Herní klávesnice Apex 3 – 10zónové RGB osvětlení – prémiová magnetická podložka na dlaně – německé QWERTZ rozložení

#ad
SteelSeries #ad - 10zónové rgb osvětlení – skvělá barevná schémata a reaktivní efekty. Prémiová magnetická podložka na dlaně – nabízí plnou podporu ruky a pohodlí. Upozornění: doporučujeme pravidelně aktualizovat firmware pomocí SteelSeries Engine. Tato rozložení se liší od obrázků produktů, které ukazují americké rozložení QWERTY. Rozvržení klávesnice: německá qwertz. Ip32 ochrana proti vodě – zabraňuje poškození rozlitými kapalinami. Tiché herní přepínače – téměř tiché pro 20 milionů stisknutí tlačítek s nízkým třením.
ZnačkaSteelSeries #ad
VýrobceSteelSeries #ad
Výška1.56
Délka17.51
Hmotnost1.78
Šířka5.97
Číslo dílu64813
Modelka64813
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

4. EPOMAKER

#ad

Ovládání tlačítkem pro WIN/Mac/PS4/PS5/Xbox Flamingo Switch, EPOMAKER Monet TH80 PRO ISOUK 75% Hot Swap RGB 2,4 Ghz/Bluetooth 5.0/mechanická klávesnice s klávesami MDA PBT

#ad
EPOMAKER #ad - Pbt je často považován za nejlepší volbu pro krytky tlačítek, dokonce ve srovnání s abs klávesovými krytkami, protože PBT je mnohem odolnější a odolnější vůči oleji časem nezáří jako ABS a barva si zachovává. 75% rozložení nabízí jak komfort psaní, který umožňuje dodatečnou kontrolu nad vaším nastavením.

Asné rgb efekty a programovatelné s dodaným softwarem mechanická klávesnice epomaker th80 má celou řadu standardních rgb efektů, mezi kterými můžete přepínat pomocí jednoduchých kombinací kláves. Díky jižně orientovaným led diodám svítí rgb osvětlení jasněji a je zábavnější při přizpůsobování. Klávesnice se přepne do příslušného režimu. Manuál a software pro implementaci pokročilých funkcí najdete na naší stránce ke stažení webových stránek. Klávesnice je vybavena našimi exkluzivními, které zajišťují rovnoměrný a měkký doraz.

Krytky tlačítek jsou z kvalitního materiálu PBT se spodní stranou barviva. Vezměte prosím na vědomí, že software pro mac se liší od softwaru pro Windows a musíte si stáhnout příslušný software z našich webových stránek. Tři režimy připojení: bluetooth 5. 0 & 2, 0 nebo 2, 4 ghz a kabel typu c tato klávesnice je vybavena výkonnou baterií, podporuje bezdrátová a kabelové připojení. Podporuje mac/winnemusíte stisknout žádné tlačítko, abyste mezi různými systémy jednoduše zapojili kabel k přístroji a spojte jej přímo s klávesnicí.
ZnačkaEPOMAKER #ad
VýrobceEPOMAKER #ad
Číslo díluHU-XI-160
ZárukaZáruka 1 rok

5. RK ROYAL KLUDGE

#ad

RK ROYAL KLUDGE Bezdrátová herní klávesnice M75, 75% procentní TKL, bezdrátová/Bluetooth/USB-C QWERTZ s chytrým displejem OLED a tlačítkem Hot Swappable červený, mechanická klávesnice RGB 2,4 GHz

#ad
RK ROYAL KLUDGE #ad - Kompatibilní se systémem win/mac, spojení s více zařízeními tato kompaktní bezdrátová klávesnice podporuje 3 režimy připojení, kabelové připojení + 2, včetně režimu kabelu USB-C, 4 G bezdrátové + Bluetooth, neomezené použití. Lineární červené spínače s možností výměny za provozu hot swap klávesnice, deska podporuje 3/5pinový hot-swap, není nutné pájení.

Funkce zobrazení: stav baterie, zbrusu nový OLED displej a tlačítko, 4G/Bluetooth režim, WIN/MAC, hlasitost. Ervené spínače jsou nejlepší spínače pro každou příležitost. Kompaktní 75% německé rozložení royal kludge m75 má 75% rozložení s 81 tlačítky, což hráčům šetří místo na ploše. Lineární červený spínač je během provozu tišší než dotykový spínač a klikací spínač, užijte si zábavu při vytváření jedinečné počítačové herní klávesnice, čímž efektivně zabraňuje chybným dotykům a spuštění je rychlejší a stabilnější.

Funkce tlačítka: přepínání strojů, kabelový/2, nastavení hlasitosti, přepínání režimu připojení. Přizpůsobitelné rgb osvětlení vám nabízí skvělé a atraktivní světelné efekty, díky kterým bude vaše hraní nebo psaní v noci ještě příjemnější. Trojitý režim, 2, 4 g bezdrátového režimu a režimu bluetooth 5. 1. Tato herní klávesnice je skvělým zařízením pro pc hráče i kancelářské uživatele! s multifunkčním chytrým displejem oled a tlačítkem mechanická klávesnice m75 má integrovaný, takže tato bezdrátová mechanická klávesnice je zábavná.
ZnačkaRK ROYAL KLUDGE #ad
VýrobceRK ROYAL KLUDGE #ad
Výška1.65
Délka12.91
Hmotnost2.09
Šířka5.47
Záruka2 roky limitovaná záruka

6. RK ROYAL KLUDGE

#ad

Hot Swappable červený spínač, bezdrátová herní klávesnice 2.4G/Bluetooth 5.1/USB-C RGB, modrá, RK ROYAL KLUDGE Mechanická klávesnice RK98, německé rozložení QWERTZ 100 kláves, podsvícená

#ad
RK ROYAL KLUDGE #ad - Spojení se třemi režimy a optimalizovaná rozhraní usb i typu c mechanická klávesnice rk98 nabízí tři různé režimy připojení: kabelové připojení, 4 ghz. Díky tomu hráčům, kteří musí rychle za sebou dvakrát nebo třikrát klepnout na klávesnici, výhodu rychlosti.

Ergonomický design a posunutá tlačítka se šipkami protiskluzové a dvoustupňově nastavitelné náklonové výložníky vám umožňují nastavit klávesnici ve dvou různých výškách, zlepšuje efektivitu psaní a zajišťuje lepší herní zážitek. Lineární červený spínač s možností výměny za provozu s deskou plošných spojů s hot-swap můžete bez problémů vyměnit 3pinový/5pinový spínač bez nepříjemného pájení. S pouhým jednoduchým přepínáním je nyní možné přepínat mezi třemi různými bezdrátovými zařízeními bez omezení možností připojení.

Ervené spínače jsou tou nejlepší volbou pro každou příležitost. Díky jemnějšímu ovládání lze červené spínače ovládat také tišší než taktovací a klikací spínače. Zapuštěný design snižuje náhodné dotyky, protože vám ukáže, je RK98 Gaming klávesnice pro vás perfektní, jaké funkce potřebujete. Osvětlení lze přizpůsobit také pomocí softwaru. Ervený spínač zajišťuje přesný tvar silikonového polstrování a základny.
ZnačkaRK ROYAL KLUDGE #ad
VýrobceRK ROYAL KLUDGE #ad
Výška1.57
Délka15.12
Hmotnost2.27
Šířka5.47
ModelkaRK98
Záruka2 roky limitovaná záruka

7. RK ROYAL KLUDGE

#ad

Herní klávesnice s duhovým osvětlením, zcela červený spínač, mechanická klávesnice se 104 klávesami a číselnou klávesnicí, RK ROYAL KLUDGE Mechanická klávesnice RK920 v plné velikosti

#ad
RK ROYAL KLUDGE #ad - Udělejte pár kroků a zapněte každé světlo, které chcete. Klávesnice rainbow – 24 světelných režimů s 5 stupni jasu a plynulou rychlostí nastavitelná pro každý případ. Tichý červený spínač: mechanická herní klávesnice pro hry a kancelář, která nabízí tichý a lineární zážitek ze psaní.

Odkaz na ovladač u bit. Ly/rk920 software1. Měkká, shora dolů vedená zpětná vazba nabízí jednodušší a plynulejší používání než jiné dotykové spínače. Software pro kutily podporuje zkratky pro vázání kláves, upravte brilantní režimy podsvícení, přiřaďte různé klíčové funkce, to jsou výkonné funkce profesionálního řidiče.

Mechanická led klávesnice pro vlastní výrobu – chcete zapnout funkční tlačítka a tlačítka se šipkami, je to velmi snadné. Funkce win lock vás udrží při hraní starostí o poruchy. S 12 multimediálními zkratkami můžete udělat více s méně.
ZnačkaRK ROYAL KLUDGE #ad
VýrobceRK ROYAL KLUDGE #ad
ModelkaRK920

8. RK ROYAL KLUDGE

#ad

75% Triple Modi BT5.0/2,4G/USB-C mechanická klávesnice s možností výměny za provozu za tepla, 84 kláves, RK ROYAL KLUDGE RK84 RGB Limited Edition, bezdrátová Bluetooth herní klávesnice, RK Yellow

#ad
RK ROYAL KLUDGE #ad - Plné nabití trvá pouze 6–7 hodin. Pre-lubed v každém množství, rychlá reakce. Jedná se o tři režimy: bezdrátový režim se stabilním bluetooth 5. 0, bezproblémovým 2, 4ghz hardwarovým klíčem a kabelovým režimem USB-C nekladou na spojení vaší klávesnice žádné hranice.

Rk yellow switch: podobně jako žlutý spínač gateron, máslově hladká, těžší a měkčí než červený spínač. Design hubu – tato bezdrátová mechanická klávesnice je vybavena 2 zabudovanými USB průchodovými přípojkami a 1 přípojkou typu C, aby bylo zajištěno více možností. 84 tlačítek, jedinečné 75% rozložení se liší od běžných kláves tkl, které šetří více neohrabaného místa, zatímco podporují stejnou funkčnost jako praktická tlačítka šipek, které tkl nově definují – inovativní, multimédií a ovládacích tlačítek.

Možnost výměny za provozu – s deskou hot-swap můžete 3pinové/5pinové spínače volně vyměnit bez problémů s pájením. Užijte si zábavu při vytváření vlastní jedinečné klávesnice. Baterie s vysokou kapacitou – tato klávesnice vydrží po dobu jednoho týdne až 200 hodin nepřetržitého provozu při vypnutém podsvícení.
ZnačkaRK ROYAL KLUDGE #ad
VýrobceRK ROYAL KLUDGE #ad
ModelkaRK84 RGB Limited Edition
Záruka2 roky

9. Roccat

#ad

Anpassbare RGB-Beleuchtung, Aluminiumplatte, abnehmbare Handballenauflage, Roccat Vulcan II – Mechanische PC Gaming-Tastatur, Weiß, Titan II Linear Schalter

#ad
Roccat #ad - Anti-ghosting & nkro – vollständiger n-key rollover und anti-ghosting stellen sicher, dass jeder einzelne Tastendruck und jede Tastenkombination immer wie vorgesehen registriert wird. Titan ii mechanische schalter - titan ii linear schalter haben ein sanftes, lineares Gefühl mitminimalem Widerstand, was sie ideal für kompetitives Gaming macht.

Spezielle mediensteuerungen – mit einem kompletten satz medientasten und einem Lautstärkeregler zum Stummschalten hast du die volle Medienkontrolle, ohne dein Spiel zu unterbrechen. Titan ii schalter haben ein optimiertes transparentes Gehäuse für ein besseres Beleuchtungserlebnis und eine getestete Haltbarkeit von 80 Millionen Anschlägen.

Aimo beleuchtung – aimo-beleuchtungstechnologie erzeugt sofort lebendige RGB-Lichteffekte und kann mit anderen kompatiblen AIMO-fähigen Produkten synchronisiert werden. Abnehmbare handballenauflage – die abnehmbare, gepolsterte Handballenauflage bietet Unterstützung für lange Gaming-Sessions.
ZnačkaRoccat #ad
VýrobceRoccat #ad
Výška1.3
Délka18.23
Šířka9.29
Číslo díluROC-12-130
ModelkaROC-12-130
Záruka2 year manufacturer

10. YUNZII

#ad

NKRO RGB, YUNZII AL71 68% mechanická klávesnice, all-hliník CNC, pro Win/Mac růžová, hot-Swap-Ring, 2,4 GHz bezdrátová BT5.0/USB-C kabelová herní klávesnice, Crystal White Switch

#ad
YUNZII #ad - 2. 4g wireless dongle a kabelový kabel typu C jsou součástí dodávky. Rychle přepínejte mezi bezdrátovými připojeními na vašem PC, 2, Mac a dalších zařízeních stisknutím FN+Q/W/E. Al71 tkl je kompatibilní s notebookem, kompatibilní s Windows a MacOS. Tichý spínač je koncipován pro uživatele s malým hlukem psaní a nabízí lineární doraz s menším úsilím.

S hliníkovým pouzdrem frézovaným na cnc a těsnicí strukturou je AL71 koncipován pro prvotřídní komfort psaní a špičkovou kvalitu. Hot swap gasket mount keyboardzkušenost s typem al71, poronovou základní pěnou, který využívá vysoce kvalitní těsnicí materiál, pet zvukovými podložkami a krytky kláves pbt nabízí mimořádně pohodlný zážitek z psaní, ideální pro profesionály, kteří vyžadují zábavu z klávesnice, který absorbuje vibrace a eliminuje hluk. Osvětlení díky postrannímu designu rgB a kovového odznaku je tato klávesnice ještě zajímavější.

Solidní 65% klávesnice vybavená poronovou sendvičovou pěnou, vynikající kvalitu a nejvyšší komfort. Klávesnice z cnc hliníku má anodickou oxidaci, která nejen zaručuje dlouhou životnost, ale také herní klávesnici je odolná proti korozi, nabízí lepší zážitek ze psaní. Custom mx switches, windows, ios, mac nebo android, ipadem, mac & win double layout al71 je vybaven naolejovaným crystal white switch a tichým spínačem. Pro změnu režimů připojení jednoduše přepněte boční tlačítko.
ZnačkaYUNZII #ad
VýrobceYUNZII #ad
ModelkaAL71