Top 10 Gas Kochfeld 4 Flammig Einbau – Horní panel sporáku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Phönix germany

#ad

Phönix Domino plynový vařič vestavná varná deska bílá sklo plynový vařič 2 plameny Autark Kempinkový vařič propan/zemní plyn vč. sady regulátorů pro plynovou hadici litinový nástavec + kříž na plynový vařič

#ad
Phönix germany #ad - Vč. Vhodné pro zemní plyn / lpg přednastaveno na lahev propan; + vč. Trysek zemního plynu. Rozměry d × š × v: cca 51, 8 × 25, 5 cm; montážní rozměry d × š: cca 47, 50 × 29 × 5, 5 cm. Baterie aa není nutné proud! Regulátoru plynové hadice sada 80 cm/50mbar + WOK nástavec na sporák. Phönix domino-gw bílá plynová varná deska jako montáž nebo samostatná. Baterie impulzní zapalování, vč.
ZnačkaPhönix germany #ad
VýrobcePhönix Germany #ad
Hmotnost24.25
Číslo díluDomino-GW

2. Phönix Germany

#ad

Autark volně stojící / vestavná plynová varná deska, 70 cm, plynový vařič 5 varných desek, sklo, Plynová varná deska Phönix PG-701T

#ad
Phönix Germany #ad - Phönix pg-701t skleněná plynová varná deska 5 hořáků 70 cm. Zapalování elekrto a s pojistkou zapalování. Vč. Regulátoru plynové hadice sada 80 cm / 50 mbar + litinový nástavec WOK + plotýnkový kříž. Vhodné jako montáž nebo volně stojící. Vhodné pro propan plynové láhve nebo zemní plyn.
ZnačkaPhönix Germany #ad
VýrobcePhönix Germany #ad
Číslo díluPG-701T

3. Bosch Hausgeräte

#ad

Integrovaný spínač, Plynová varná deska Bosch PCH6A5C90D série 6 soběstačná, 60 cm široká, FlameSelect 9 výkonových stupňů, 1ruční zapalování stisknutím a otáčením

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Flameselect: pro přesnou regulaci plamene v devíti definovaných stupních. Integrované spínače: snadno přístupné a ovládané roubíky v přední části pro snadné otáčení. Termoelektrická zapalovací pojistka: zabraňuje dalšímu toku plynu při zhasnutí plamene. Rozměry zboží bez obalu v x Š x h cm: 4, 5 x 56 x 48-49, 5 x 58, 2 x 52 rozměry výklenku V x Š x H cm: 4, 2. Zapalování jednou rukou: pro zapálení plamene jednoduše stiskněte a otočte roubíkem. Průběžné držáky hrnců z litiny: pro vysokou stabilitu a stabilitu nádobí.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška1.77
Délka22.91
Hmotnost24.25
Šířka20.47
Číslo díluPCH6A5C90D
ModelkaPCH6A5C90D
ZárukaZáruka výrobce.

4. Siemens

#ad

Variabilní indukce, powerBoost rychlejší vaření, výběr místa, Siemens Indukční varná deska EX375FXB1E IQ 700 Domino, powerMove Plus přednastavené stupně výkonu, šířka 30 cm

#ad
Siemens #ad - Asovač s funkcí vypnutí: pro bezpečné vypnutí varné zóny po uplynutí zvolené doby vaření díky časovači s funkcí vypnutí. Powermove: s funkcí powermove rozdělíte soběstačnou indukční varnou desku Domino na dvě zóny s různě vysokými teplotami.

Powerindukce: teplo se přivádí pomocí indukční cívky přímo do hrnců a na nádobí na vaření – bez nutnosti zahřívání varné plochy, což zajišťuje krátkou dobu vaření, bezpečnost a menší nároky na čištění. Ovládání touchslider: s inovativní technologií touchslider se teplota varných zón řídí buď přímým poklepáním nebo podél ovládací stupnice. Vpředu se vaří, vzadu udržuje teplo. Powerboost: zajišťuje při vaření až o 50 % extra energie – optimalizovaný přísun energie pro flexibilnější a ještě rychlejší ohřev.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška1.77
Délka11.81
Hmotnost17.64
Šířka20.47
Číslo dílu4242003697405
ModelkaEX375FXB1E

5. Phönix Germany

#ad

Phönix PS-603T vestavba plynové varné desky ušlechtilá ocel plynový vařič 4 plotýnky propan/zemní plyn vč. regulátoru plynové hadice sada pro propanové lahve + litý WOK nástavec + kříž na sporák

#ad
Phönix Germany #ad - Vhodné pro propanovou plynovou láhev nebo zemní plyn. Sady regulátorů plynové hadice 80 cm / 50 mbar pro venkovní použití jako dárek. Vč. Phönix ps-603t ušlechtilá ocel plynová varná deska, 4 hořáky. Elektrické zapalování a se zážehovou pojistkou. Vhodné jako vestavné nebo volně stojící.
ZnačkaPhönix Germany #ad
VýrobcePhönix Germany #ad
Výška20.28
Délka23.03
Hmotnost24.25
Šířka2.36
Číslo díluPS-603T

6. Phönix Germany

#ad

Phönix PG-604L vestavná plynová varná deska se 4 žárovkami, kříž na plynový sporák, propan / zemní plyn vč. redukce tlaku plynové hadice, skleněná varná deska, plynový sporák, nástavec WOK

#ad
Phönix Germany #ad - Vhodné jako vestavné nebo volně stojící. Nástavce z litiny wok + kříže na plynový sporák. Skleněná plynová varná deska phoenix PG-604L, 4 hořáky, 60 cm. Vhodné pro propanovou plynovou láhev nebo zemní plyn. Přednastaveno na propanový plyn. Vč. Vč. Elektrické zapalování a se zážehovou pojistkou. Redukce tlaku plynové hadice 80cm/50mbar.
ZnačkaPhönix Germany #ad
VýrobcePhönix Germany #ad
Hmotnost24.25
Číslo díluPG-604L

7. K&H

#ad

K&H® Domino 2zónová skleněná varná deska propan autark Eibau 2Z-KHGX-LPG

#ad
K&H #ad - Kvalita a oprava️ kvalita našich výrobků se neustále zlepšuje a snažíme se zajistit maximální životnost našich výrobků. Lze přestavět na zemní plyn 20 mbar trysky pro přestavbu jsou součástí dodávky.

Ekologické️ekologické balení v papírové papírové krabici + automatické vypnutí při odchozím plameni. Použitelné se zemním plynem nebo kapalným plynem️ tovární nastavení na plynovou láhev – zkapalněný plyn 50 mbar. Vhodné pro každé kuchyňské nádobí ️ kompatibilní s každým druhem nádobí. Díky tomu jsme firma se sídlem v německu, jsou u nás všechny opravy prováděny v mzdách přímo na místě.

Otočný knoflík ovládání roubíku. Vhodné pouze pro montáž. Výkonné plynové pole s výkonem 4200 w. Automatické vypnutí při odchozím plameni. Kromě piezo zapalování lze zapalovat také zapalovačem. 8mm tvrzené bezpečnostní sklo se silným hořákem.
ZnačkaK&H #ad
VýrobceK&H #ad
Výška11.81
Délka20.08
Hmotnost11.02
Šířka1.77
Číslo dílu2Z-KHGX-LPG

8. Phönix Germany

#ad

Phönix PS-905L plynová varná deska vestavná varná deska ušlechtilá ocel plynový vařič 5 plotýnek soběstačný volně stojící/vestavná plynová varná deska vč. regulátoru plynové hadice sada pro

#ad
Phönix Germany #ad - Vč. Sady regulátorů plynové hadice 80 cm / 50 mbar + nástavec na litinový WOK + kříž na plynový sporák. Sady trysek na zemní plyn. Přechodového adaptéru 1/2"R na 1/4" lks. Vhodné jako vestavné nebo volně stojící. Montážního materiálu. Vč. Phönix ps-905l ušlechtilá ocel plynová varná deska 5 hořáků 11, 3 kW. Elektrické zapalování a se zážehovou pojistkou. Vč. Vhodné pro propanovou plynovou láhev přednastavenou nebo zemní plyn. Vč.
ZnačkaPhönix Germany #ad
VýrobcePhönix Germany #ad
Výška20.08
Délka2.36
Šířka33.86
Číslo díluPS-905L

9. Neff

#ad

NEFF T16BT60N0 N70, ReStart, TwistPad, černá, Obvodový rám, dětská pojistka, soběstačná sklokeramická varná deska 60 cm široká, Amazon Exclusive Edition

#ad
Neff #ad - Twistpad: ovládejte výkon přímo pomocí odnímatelného magnetického přepínače. Funkce udržování teploty pro všechny varné zóny: udržujte nasazené nádobí při přednastaveném nízkém výkonu v teple. Twistpad – magnetické, odnímatelné ovládací tlačítko, kterým lze aktivovat a regulovat všechny varné zóny jedním klepnutím prstu. Made in Germany. 17 stupňů výkonu: nastavte přesně teplotu pomocí 17 stupňů výkonu 9 hlavních stupňů a 8 mezistupňů.
ZnačkaNeff #ad
VýrobceNeff #ad
Výška229.53
Délka201.97
Hmotnost17.64
Šířka18.9
Číslo díluT16BT60N0
ModelkaT16BT60N0
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. GASLAND

#ad

GASLAND Chef CH604BF elektrická varná deska / 60 cm sklokeramická deska / vestavná varná deska/4 varné zóny/dvojitá zóna/pekáčová zóna/ovládání posuvníku/dětská pojistka/ 6,6 kW

#ad
GASLAND #ad - Už žádné skvrny a zbarvení tepla na povrchu. 9 výkonových stupňů pro každou zónu – celkový výkon 6600 w a 9 výkonových fází stupně vaření bez námahy splní vaše různé požadavky na vaření, od vaření až po smažení. Vestavěný design šetří místo pro vás a kuchyně bude vždy čistá a uklizená.

Několik ochranných konfigurací – ochrana proti přehřátí, automatická ochrana proti vypnutí, ukazatel zbytkového tepla a funkce dětské pojistky zabraňují nechtěnému zapnutí a zajišťují bezpečnost pro celou vaši rodinu. Komfortní ovládání s posuvníkem – nastavení výkonu jednoduše nastavte pomocí posuvníku na požadovaný stupeň. Citlivé dotykové ovládání je plně funkční, i když pracujete s mokrými nebo mastnými prsty.

Tak můžete perfektně a přesně vařit. Inteligentní časovač – vybavený programovatelným integrovaným časovačem až na 99 minut se varná deska automaticky vypne, když se odpočítává na 0 Nikdy si nemusíte dělat starosti s převařením. Snadné čištění a údržba – hladký keramický povrch usnadňuje čištění a péči mýdlovou vodou. Design se dvěma zónami a oválnou zónou zajišťuje větší nádobí a rychlejší ohřev.
ZnačkaGASLAND #ad
VýrobceGASLAND #ad
Výška2.05
Délka20.47
Hmotnost18.3
Šířka23.23
Číslo díluCH604BF
ModelkaCH604BF
Záruka2 roky.