Top 10 LED Leuchte Mit Bewegungsmelder – Osvětlení pod kuchyňskou linku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SEBSON

#ad

LED světelná lišta, 1300 lm, LED lišta 20 W, SEBSON Podhledové LED svítidlo teplá bílá 120 cm

#ad
SEBSON #ad - Tato led světelná lišta má s výkonem 3000 K příjemné teplé bílé světlo. Sebson led světelná lišta s integrovaným led modulem není nutné žádné další osvětlovací prostředky. Jas této světelné lišty činí 1300 lm a to při výkonu pouhých 20 W, tím je tato lišta srovnatelná s 85W žárovkou. S vyzařovacím úhlem 120° je tato led světelná lišta velmi vhodná jako svítidlo pod kuchyňskou linku, nábytek nebo pracoviště. Rozsah dodávky: 1x sebson LED světelná lišta.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška1.97
Délka47.24
Hmotnost1.07
Šířka0.51
Číslo díluUNDER_LED_120F
ModelkaUNDER_LED_120F

2. NCC-Licht

#ad

NCC-Licht LED podhledové svítidlo Lightbar Connect Linex 60 cm bílé IP20 neutrální bílá 4000 K s vypínačem

#ad
NCC-Licht #ad - Perfektně se hodí pro připojení do knihoven nebo šatních skříní, na spodní straně kuchyňské skříňky i na pracovní desky v dílně. Tím ušetříte velké množství energie. Každé jednotlivé podhledové svítidlo lze propojit s několika světly.

Naše led podhledové svítidlo má navíc vypínač, pomocí kterého můžete světlo kdykoliv zapnout a vypnout. Pevně zabudovaný led modul vytváří 680 lumenů a zaručuje optimální světelný výkon s neutrálním bílým světlem 4000 K pro příjemnou atmosféru. Toto podhledové led svítidlo lze mnohostranně použít. Prodlužovací kabel a adaptér jsou součástí dodávky.

Díky délce 55 cm je svítidlo velmi kompaktní a hodí se do každého prostředí. Ty jsou ve srovnání s běžnými žárovkami výrazně úspornější. Rovněž lze svítidlo jednoduše prodloužit několika světly. Díky použití led modulu a vysoce kvalitních zpracovaných materiálů má svítidlo obzvlášť dlouhou životnost. Do tohoto podhledového svítidla jsou zabudovány led moduly s 8 watty.
ZnačkaNCC-Licht #ad
VýrobceNCC-Design GmbH #ad
Výška1.42
Délka23.62
Šířka0.91

3. AIBOO

#ad

Ultra Slim DC, sada 6 ks LED podlinkových svítidel, osvětlení skříně do skříně, šatníku, osvětlení vitríny, 12 W, 12 V, AIBOO LED osvětlení skříně s vypínačem, teplá bílá

#ad
AIBOO #ad - Podhledové svítidlo do kuchyně LED nálepky jsou silně lepivé a nespadají snadno. Současně si nemusíte dělat starosti s poškozením nábytku. Dostatečný jas s celkem 1200 lumenů každý 200 lumenů odpovídá jas našeho osvětlení vitríny teplá bílá vašim požadavkům na osvětlení v každodenním životě.

Je velmi jasné, aby osvětlilo místo, pro které používáte. Snadná instalace světla skříně 12 v lze jednoduše namontovat na skříň pomocí šroubů nebo 2stranných lepicích pásků. Zjistíte, které šetří proud, že tato svítidla mohou ušetřit více než 90 % energie než halogenové žárovky. Iroké použití světla do skříně lze použít všude tam, police, schodiště, pracovní stůl, kde je preferujete: šatní skříň, pult, skříně, zásuvka, skříň, knihovna, vitrína, skříň na víno nebo dokonce na vaši chodbu.

Ovládání spínače s vypínačem můžete ovládat 6dílnou sadu led světel skříně, čímž se zabrání nepříjemnostem odpojit adaptér a světla vypnout. Spora energie každé z aktualizovaných 2w led podhledových svítidel, lze nahradit běžnými 25W žárovkami. Bez komplikovaného ovládání můžete světla během instalace dobře umístit nad skříň.
ZnačkaAIBOO #ad
VýrobceAIBOO #ad
Výška0.32
Délka2.36
Hmotnost1.06
Šířka2.36
ModelkaPKWW

4. BRTech

#ad

Chodby, skříně, schodiště, šatníku, 2 W, 58 – 62 mm, osvětlení skříně, 230 V, teplá bílá, 3000 K, ložnice, BRTech 4dílná sada LED podhledových svítidel, 190 lm, kuchyňské LED noční světlo do kuchyně

#ad
BRTech #ad - Každé světlo vyzařuje až 190 lumenů 3000 k teplé bílé světlo, které je jasné a měkké. Osvětlení skříně s dlouhou životností – osvětlení skříně brtech je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku, pracovní stůl, zásuvku a dokonce i chodby, vitrínu, skříň, který díky své dobré tepelné vodivosti zajišťuje, knihovnu, že se teplo rychle odvádí zevnitř světla skříně.

Snadná instalace, 4 x 3m lepicí páska, jednoduše otevřete kryt, 1x připojovací krabice, 1x 12 V/1 A síťový zdroj, těleso lampy lze upevnit pomocí šroubů. Naše led čipy nemají ir ani uv záření, které by mohlo dokonale chránit oči vaší rodiny, 4 kusy celkem 12 W, zejména dětí. Obsah dodávky – 4 x led osvětlení skříně každé světlo se dodává s 2metrovým kabelem.

8 x šrouby. Síťový zdroj s praktickým ovládacím vypínačem ZAP/VYP usnadňuje zapnutí a vypnutí svítidla. Světlo našeho osvětlení skříně neoslňuje a perfektně chrání vaše oči. Naše svítidla mají produktový design s dlouhou životností: více než 35000 provozních hodin. Naše 60 × 8 mm velké osvětlení vitríny se výborně hodí pro váš šatník, polici, schody atd. Pohodlná instalace – tato svítidla můžete otáčet a upevnit pomocí šroubů.
ZnačkaBRTech #ad
VýrobceBRTech #ad
Výška0.33
Délka2.36
Hmotnost0.55
Šířka2.36
ModelkaMD60
Záruka3 měsíce.

5. B.K.Licht

#ad

LED lišta s vypínačem, kuchyňská lampa, 57,5 x 4,9 x 1,3 cm,, teplá bílá barva světla, vč. zástrčkového kabelu, podhledové svítidlo kuchyně, LED světelná lišta kuchyně, osvětlení skříně, B.K.Licht

#ad
B.K.Licht #ad - Výkonné a teplé osvětlení: toto svítidlo je vybaveno energeticky účinnou 10w led deskou, teplé bílé světlo s 3 000 kelviny, vytváří světelný tok 1100 lumenů a vyzařuje příjemné, ideální pro pracovní plochy a kuchyňské prostory.

Praktický kabel pro jednoduché napájení: led světelná lišta se dodává s kabelem pro zásuvku, což umožňuje nekomplikovanou a flexibilní instalaci bez nutnosti pevné kabeláže. Integrovaný vypínač pro přímé ovládání: pohodlně přístupný spínač přímo na osvětlení spodní skříňky umožňuje jednoduchou a rychlou obsluhu. Tíhlé rozměry: s rozměry 575 × 49 × 13 mm se led světelná lišta perfektně hodí pro montáž pod skříněmi v kuchyních nebo na pracovní stoly pro osvětlení důležitých pracovních prostor, aniž by zabíral mnoho místa.

Nadčasový design v bílo-stříbrné: tato led podhledová lampa je směsí materiálů z lehkého plastu a kvalitního kovu v bílo-stříbrné barvě a hodí se bez problémů do každé moderní kuchyně nebo pracoviště.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška0.51
Délka22.64
Hmotnost0.62
Šířka1.93
Číslo díluBKL1167
ModelkaBKL1167

6. BRILONER

#ad

88,5 cm, neutrální bílé světlo, osvětlení skříně, BRILONER, Podhledové svítidlo do kuchyně LED, podhledová lampa 10 W, 1100 lm, rozšířitelná LED lišta

#ad
BRILONER #ad - Díky světlu dochází k jasnému osvětlení pracovní plochy, aniž by však oslňovalo. Rozměry svítidla: 885x22x30 mm DxŠxV. Tuto sadu připravenou k připojení lze kromě použití v kuchyni nebo kuchyňské lince použít také jako kuchyňské svítidlo pro běžnou nástěnnou skříňku/závěsnou skříňku také jako osvětlení pod skříňku.

Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Vyrobeno z plastu, proto velmi lehké a proto se snadno montuje. Tato led světelná lišta je velmi energeticky úsporná díky moderní led technologii spotřeba 10 w. Moderní led kuchyňské podhledové svítidlo v bílé barvě s délkou 88, například jako pracovní osvětlení kuchyně, 5 cm.

Pro snadné zapnutí a vypnutí se spínač nachází přímo na začátku kuchyňské lampy. Pro osvětlení pracovní plochy. Navíc je součástí dodávky 1 m přívodní kabel včetně zástrčky a 10cm prodlužovací kabel. Ideální jako dodatečné osvětlení v kuchyni díky 4000 kelvinům. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Mnohostranně použitelné, nábytkové svítidlo nebo lampa na pracovní stůl.
ZnačkaBRILONER #ad
VýrobceBriloner Leuchten #ad
Výška1.18
Délka0.87
Hmotnost0.63
Šířka34.84
Číslo dílu2379-106
Modelka2379-106

7. OxyLED

#ad

OxyLED Detektor pohybu uvnitř, 3 kusy, sada světel do kuchyně, spodní skříňka, LED osvětlení skříně, na, kuchyňské LED světlo s magnetickými proužky, 6000 K, LED pohybové čidlo, USB světlo do skříně

#ad
OxyLED #ad - Standardní doba nabíjení činí 3 měsíce, takže jej můžete snadno nabíjet pomocí jakékoli národní standardní USB nabíječky, pokud světlo do šatníku zaznamená 6 – 10 krát/den. Chytrý senzor oxyled čip s pasivní infračervenou PIR technologií, přesně rozpozná pohyb. Vysoká citlivost: tento detektor pohybu uvnitř se automaticky rozsvítí do 10 stop, spolehlivý výkon a vysoká citlivost, automatické vypnutí po 15–20 sekundách bez detekce pohybu.

Nejsou nutné žádné nářadí, šrouby nebo matice. Umístěte světlo skříně na čisté a hladké místo a můžete začít. Humanizační design: vnitřní detektor pohybu zabudovaný 10 led nabízí 120stupňovou osvětlenou plochu pro měkké světlo. 3dílné balení, a zajišťuje, čistá bílá: led osvětlení skříně s 10 smd 2835 led diodami je dostatečně jasné, aby osvětlilo každý tmavý roh ve vašem průchodu, ultra jasné, ložnici, půdě, sklepě, garážovém skleníku a dalších věcech, že ve tmě nezakopnete. Světlo do skříně s detektorem pohybu se dodává s micro USB datovým kabelem, nabíječky mobilního telefonu nebo USB portu Vašeho počítače.

Kabinet light shell je z kvalitní hliníkové slitiny kovu, nerezaví a snadno se čistí. Multifunkční : led osvětlení skříně má kvalitní hliníkové slitiny, skladovacích prostorech, ve stodolě, a je mnohem odolnější a stylové než levné plastové osvětlení skříně, které má lepší výkon odvádění tepla, takže je perfektní volbou pro použití v podkroví, v garáži, ve stodolě, ve skleníku, dětském pokoji, kůlnách, lékárničce, útočném sklepa, v autě, skříni, schránce, sklepě, kosmetickém zrcátku. Lepicí proužek s magnetickými políčky se snadno připevní na tělo lampy a uvolní se.
ZnačkaOxyLED #ad
VýrobceOxyLED #ad
Výška1.57
Délka8.27
Hmotnost0.25
Šířka4.13
Číslo díluB07K79FKTS
ModelkaB07K79FKTS

8. SOAIY

#ad

SOAIY LED podhledové svítidlo, 3 barvy světla, 650 lm, 7 W, kuchyňské svítidlo, stmívatelné, studená bílá/teplá bílá/neutrální bílá, světelná lišta, jednoduchá montáž, 40 cm, 2 m přívodní, neoslňující

#ad
SOAIY #ad - Design usb portu vč. Plynule stmívatelná + paměťová funkce podlinková lampa vám umožňuje nastavit libovolný jas a nabízí flexibilní zážitek z osvětlení. Jednoduchá montáž pomocí magnetu jednoduchá montáž díky dodávanému upevňovacímu materiálu.

Vyberte si požadovanou barvu světla, teplá bílá, neutrální bílá, která je vhodná pro různé světelné situace. Vyšší flexibilita díky silnému magnetickému designu, upevněte svítidlo jednoduše pomocí magnetu na požadované místo. Dodává se také s usb síťovým zdrojem, usb zásuvka počítače, dílně, jednoduché napájení přes USB připojení USB síťový zdroj, powerbanka. Univerzální použití lišta se velmi dobře hodí k obecnému vnitřnímu osvětlení, speciálně jako pracovní osvětlení kuchyně, lampa na pracovní stůl a osvětlení nábytku v obytném prostoru, jako svítidlo pod skříňku, vhodné také jako kempinkové světlo, pro 3D tiskárny.

Usb síťového zdrojecelkový přívodní kabel: 2 m; délka kabelu od lampy až po multifunkční spínač: 126 cm. Ideální pro použití v kuchyni, obytném voze nebo na pracovišti. Osvětlení skříně si pamatuje naposledy nastavenou intenzitu světla a barvu světla. 3 alternativní barevné režimyk dispozici 3 barvy světla studená bílá, neoslňující osvětlení.
ZnačkaSOAIY #ad
VýrobceSOAIY #ad
Výška1.34
Délka17.01
Hmotnost0.49
Šířka2.52
Číslo díluBL032-40F
ModelkaBL032-40F

9. Oktaplex lighting

#ad

Oktaplex Riga LED svítidlo pod kuchyňskou linku 84 cm neutrální bílá 4000 K světelná lišta rozšířitelné světlo pod skříňku 1270 lumenů 12,7 W 230 V s vypínačem

#ad
Oktaplex lighting #ad - Rozsah dodávky: podhledové svítidlo 84 x 2, 10 cm propojovací kabel c7 na c8, spojovací kus, 6 cm dxŠxh bílé, 8 m napájecí kabel s euro zástrčkou a konektorem c7, montážní svorky, 1, 4 x 3, montáž pod skříňku a na stěnu, .

Podlinkové svítidlo 230 v se jednoduše připojí pomocí dodaného kabelu do zásuvky. Podlinková světla lze samostatně zapnout a vypnout pomocí spínače. Podhledové svítidlo bílé 84 cm s neutrálním bílým světlem 4000 K pro osvětlení vašich kuchyňských pracovních ploch. Světlo pod skříňku pro montáž pod stěnu a stromu na stěnu. Led světelnou lištu lze snadno rozšířit až o 11 led svítidel Riga. Podhledové svítidlo se 1270 lumeny světlou led.
ZnačkaOktaplex lighting #ad
VýrobceETAPLEX #ad
Výška1.42
Délka33.07
Hmotnost0.88
Šířka1.22
Číslo dílu17014.4K
Modelka17014.4K

10. da LIGHT

#ad

Světelná lišta, 31,5 cm, da LIGHT LED podhledové svítidlo do kuchyně, 5 W, osvětlení skříně, pod kuchyňskou desku, 3000 K, 450 lm, super světlé bílé pro kuchyňskou, kuchyňská lampa, teplá bílá

#ad
da LIGHT #ad - Jednoduchým a přímým zapojením nebo propojovacím kabelem můžete spojit až 10 podlinkových svítidel tohoto typu. Led lampa do skříně 313 × 30 × 25 mm se síťovým kabelem 1 500 mm se perfektně hodí jak do kuchyně, šatníku a pracovní desky, tak i pro osvětlení chodby, balkonu, knihovny, zahrady atd.

Během 24 hodin vám s tím pomůžeme. S tlačítkem zapnutí/vypnutí a barevnou teplotou 3000 kelvinů teplá bílá. Nabízíme vám nejlepší servis po nákupu. V závislosti na účelu použití můžete led namontovat směrem dolů nebo dopředu, přiložený podrobný návod to zajistí a usnadňuje instalaci. Pokud byste nebyli spokojeni s obdrženým zbožím nebo máte nějaké problémy, neváhejte nás kontaktovat.

Toto kuchyňské led svítidlo je vybaveno vysoce kvalitním led světelným zdrojem a homogenním pc světelným stínidlem a má vynikající světelný výkon 450 lumenů při pouhých 5 W. Balíček je dodáván s potřebným příslušenstvím pro instalaci, včetně svorek z ušlechtilé oceli, šroubů a rozpěrných kolíků. Led světlo je dobře zabaleno a součástí dodávky je 1 × spojovací kabel 213 mm.
Značkada LIGHT #ad
VýrobceDA LIGHT #ad
Výška0.98
Délka12.4
Hmotnost0.44
Šířka1.18
Číslo díluHS-01-5W
ModelkaDAL1106