Top 10 Loop Armband Apple Watch 40mm – Náhradní pásky k chytrým hodinkám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu, 45 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli grafitové, grafitový milánský tah

#ad
Apple #ad - Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec.

Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším. S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu. Vždy a všude. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma. Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace.

Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone. Nemusí být dostupné ve všech zemích. Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone. Udělejte si ekg. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluMKL33FD/A
ModelkaMKL33FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

2. Apple

#ad

45 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli ve zlaté barvě, Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu, zlatý milánský tah

#ad
Apple #ad - Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec.

Vždy a všude. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone. Nemusí být dostupné ve všech zemích. Udělejte si ekg. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma. Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat. Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb.

Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluMKJY3FD/A
ModelkaMKJY3FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

3. Apple

#ad

Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu, 41 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli ve stříbrné barvě, stříbrný milánský tah

#ad
Apple #ad - Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec.

Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Udělejte si ekg. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším. Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb. Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone. S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu.

Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone. Vždy a všude. Nemusí být dostupné ve všech zemích. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluMKHX3FD/A
ModelkaMKHX3FD/A
ZárukaAuf ein (1) Jahr beschränkte Apple-Garantie – (Deutschland)

4. Laffav

#ad

Laffav Armband mit floralem Muster für Apple Watch, kompatibel mit iWatch Serie 4, 40 mm, weiches Sportmuster, 38 mm, 42mm/44mm S/M, A-Classic Leopard, 44 mm, wasserdicht, 42 mm, für Damen und Herren

#ad
Laffav #ad - Bestellen sie ihr apple Watch Band mit 100% Vertrauen. Langlebiger muster-druck: die fortschrittliche Wassertransferdruck-Technologie sorgt dafür, dass die Musterfarbe dieser Bänder nicht verblasst und macht sie korrosionsbeständig und langlebig.

Kompatible modelle: kompatibel mit apple watch 38 mm / 42 mm / 40 mm / 44 mm Serie 4, Series 3, Sport, Edition, Series 1, Series 2, alle Versionen. Ein ideales geschenk für Ihre Familie, Freunde. 1 jahr garantie: senden sie uns eine volle rückerstattung oder Ersatz ohne Rücksendung. Hochleistungs-tpu-material: öl- und schweißabweisend, mit größerer Flexibilität fühlt sich bequemer als Silikon-Bänder, schmutz- und wasserdicht; verhindert Irritationen Ihrer Haut, die einfach Asche saugen und nach einiger Zeit klebrig werden.

Verschiedene stilvolle muster: personalisieren sie ihre iwatch mit diesen lustigen Druckbändern, um Ihre Stimmung und Ihr Outfit im Alltag zu passen. Sie werden unzählige Komplimente bekommen, wie es umwerfend ist.
ZnačkaLaffav #ad
VýrobceLaffav #ad
Číslo díluIWYH-TPUBuckle-42S/M-Classic Leopard
ModelkaIWYH-TPUBuckle-42S/M-Classic Leopard

5. Laffav

#ad

Für Damen und Herren, kompatibel mit iWatch Serie 4, 42mm/44mm M/L, A-Classic Leopard, wasserdicht, weiches Sportmuster, Laffav Armband mit floralem Muster für Apple Watch, 44 mm, 38 mm, 42 mm, 40 mm

#ad
Laffav #ad - 1 jahr garantie: senden sie uns eine volle rückerstattung oder Ersatz ohne Rücksendung. Bestellen sie ihr apple Watch Band mit 100% Vertrauen. Verschiedene stilvolle muster: personalisieren sie ihre iwatch mit diesen lustigen Druckbändern, wie es umwerfend ist.

Kompatible modelle: kompatibel mit apple watch 38 mm / 40 mm / 42 mm / 44 mm Serie 4, Sport, Edition, Series 2, Series 3, Series 1, alle Versionen. Hochleistungs-tpu-material: öl- und schweißabweisend, schmutz- und wasserdicht; verhindert Irritationen Ihrer Haut, mit größerer Flexibilität fühlt sich bequemer als Silikon-Bänder, die einfach Asche saugen und nach einiger Zeit klebrig werden.

Langlebiger muster-druck: die fortschrittliche Wassertransferdruck-Technologie sorgt dafür, dass die Musterfarbe dieser Bänder nicht verblasst und macht sie korrosionsbeständig und langlebig. Ein ideales geschenk für ihre Familie, um Ihre Stimmung und Ihr Outfit im Alltag zu passen. Sie werden unzählige Komplimente bekommen, Freunde.
ZnačkaLaffav #ad
VýrobceLaffav #ad
Číslo díluIWYH-TPUBuckle-42M/L-Classic Leopard
ModelkaIWYH-TPUBuckle-42M/L-Classic Leopard

6. Apple

#ad

Apple Pásek k hodinkám – sportovní náramek – 45 mm – olivově zelený – jedna velikost

#ad
Apple #ad - Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.47
Délka11.5
Šířka2.91
Číslo díluMR2T3ZM/A
ModelkaMR2T3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

7. Apple

#ad

Midnight – standardní, Apple Watch 45 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Náramky 41 mm se hodí k 38 mm a 40mm pouzdrům, 45 mm náramky k pouzdrům 42 mm a 44 mm. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost.

Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní řemínek dodává se s díly pro S/M & M/L. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.24
Šířka19.69
Číslo díluMKUQ3ZM/A
ModelkaMKUQ3ZM/A
Záruka1 rok

8. Apple

#ad

Regular, Apple Hodinky 41 mm sportovní náramek, jetel

#ad
Apple #ad - Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom úžasně měkký. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí.

Náramky o průměru 41 mm se hodí k 38 mm a 40 mm pouzdru, 45 mm náramky k 42 mm a 44 mm krytům. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní náramek dodává se s díly pro S/M & M/L.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.24
Šířka5
Číslo díluMKU73ZM/A
ModelkaMKU73ZM/A
Záruka1 rok

9. Apple

#ad

Polární hvězda – standardní, Apple Watch 41 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Náramky o průměru 41 mm se hodí k 38 mm a 40 mm pouzdru, 45 mm náramky k 42 mm a 44 mm krytům. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí.

Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom úžasně měkký. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní náramek dodává se s díly pro S/M & M/L. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.24
Šířka5
Číslo díluMKU93ZM/A
ModelkaMKU93ZM/A
Záruka1 rok

10. Apple

#ad

Apple Watch Band – sportovní náramek – 41 mm – Pride Edition – S/M

#ad
Apple #ad - Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Apple podporuje organizace, které zastupují zájmy LGBTQ+ a prosazují pozitivní změny. Inovativní uzávěr je opatřen laserovým gravírováním "Designed with pride in California". Náramek je doplněn vhodným animovaným ciferníkem a vhodným pozadím pro iPhone.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.21
Číslo díluMRTL3ZM/A
ModelkaMRTL3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)