Top 10 Mitsubishi Space Star Zubehör – Podlahové rohožky do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Mattenprofis

#ad

Mattenprofis Gumové rohože gumové rohože kompatibilní s Mitsubishi Space Star od roku výroby 2019

#ad
Mattenprofis #ad - Chrání spolehlivě před nečistotami, sněhem a vodou; nepropouští vodu a je odolný vůči kapalinám, jako jsou oleje, kyseliny, benzín atd.

Díky zvýšeným okrajům chrání autorohož interiér vozidla před znečištěním a prodlužuje jeho životnost. Perfektně sedí, údržba a čištění jsou jednoduché. Nobbenhroty na spodní straně pro bezpečné protiskluzové držení; cca 1, 0 cm po celém obvodu vysoký okraj; při nepotřebě lze srolovat prostorově úsporně. Gumové autorohože chrání zavazadlový prostor každého vozidla. Zaručeně perfektní originální tvar, bez problémů omyvatelný. Vyrábíme je z kvalitní gumové směsi. Kompatibilní s mitsubishi Space Star od roku výroby 2019.
ZnačkaMattenprofis #ad
VýrobceMattenprofis #ad
Číslo díluMitsubishiSpaceStarRi

2. Element

#ad

Padnoucí tvar, Element EXP.NLC.35.25.210k tvarově přesné prémiové protiskluzové gumové rohožky autokoberce Mitsubishi ASX III 2010->, černé

#ad
Element #ad - Kompletní sada obsahuje podle modelu dvě rohože vpředu a jedna nebo dvě rohože vzadu. Trvanlivý a s dlouhou životností: vyrobeno z kvalitního, robustní a elastická, odolného termoplastického elastomeru pro všechny druhy opotřebení.

Udrží vaše auto a vaše boty čisté. Vysoce husté jádrové materiály zachycují tekutiny, písek a jiné. Rohože se snadno čistí, rychle a jednoduše, nečistoty, sníh, přičemž rohože vašeho auta opět vypadají hezky a jako nové. Vyrobeno ve speciální metodě s jedinečným digitálním přesným skenerem laserového skeneru na ochranu přední a zadní strany prostoru prostoru Vašeho vozidla. Poskytují vynikající robustní a odolné rukojeti.

Vnitřní dno vozidla je kompletně a přesně vyloženo. Odolná látka, pevného, nemá žádné trhliny ani trvalé ohyby. Přesné rohože mitsubishi asx iii 2010->. Nenechávejte žádnou vlhkost a nehromadí žádné skvrny nebo usazeniny. Snadné čištění: snadno setřít. Absolutně žádné klouzání. Ochrana proti povětrnostním vlivům při každém počasí déšť, sněžení: 100% bezpečná, písková bouřka, 100% bez zápachu a .
ZnačkaElement #ad
VýrobceHromTech #ad
Výška3.94
Délka31.5
Hmotnost4.41
Šířka23.62
Číslo díluEXP.NLC.35.25.210k
ModelkaEXP.NLC.35.25.210k
ZárukaSie haben das Recht, binnen 30 Tagen ohne Angabe von Gründen diesen Vertrag zu widerrufen. Die Widerrufsfrist beträgt einen Monat ab dem Tag, an dem Sie oder ein von Ihnen benannter Dritter, der nicht der Beförderer ist, die letzte Ware in Besitz genommen haben bzw. hat.

3. CARMAT

#ad

Textilní rohože TEXER vhodné pro Mitsubishi Space Star II rok výroby 2014- Basic

#ad
CARMAT #ad - Silné textilní rohože. Vyrobeno v Evropské unii. Rohože vhodné pro mitsubishi Space Star II rok výroby 2014-. Nejvyšší kvalita koberců v sadě, 4dílná. Barva: černá, tmavá.
ZnačkaCARMAT #ad
VýrobceCARMAT #ad
Číslo díluB06X9WD7RV

4. Upgrade4cars

#ad

Lze přistřihnout do auta, koberce, zavazadlového prostoru, Upgrade4cars Protiskluzová podložka univerzální, 120 × 100 cm, kuchyně, zásuvky atd. | Univerzální podložka z měkké pěny | protiskluzová

#ad
Upgrade4cars #ad - Přehled všech předností. Snadná a rychlá montáž, mnohostranně použitelný, nepřekonatelný poměr ceny a výkonu | Upgrade4cars ! Zvětšení kolem krku a lze individuálně přistřihnout. 120 cm x 100 cm. Univerzální měkká pěnová rohož ze 100% PVC.
ZnačkaUpgrade4cars #ad
VýrobceUpgrade4cars #ad
Výška0.12
Délka47.24
Šířka39.37
Číslo díluZ-3
ModelkaZ-3

5. M MOTOS

#ad

M MOTOS Gumové rohože do auta rohožka vhodná pro Mitsubishi Space Star od roku 2013 Vylepšete si svůj cestovní komfort s protiskluzovou rohoží do auta do každého počasí, ochrana před znečištěním

#ad
M MOTOS #ad - Autokoberce jsou kromě toho odolné vůči chemikáliím, UV záření a oděru. Robustní ochrana – s ohledem na vaše potřeby byly rohože zesíleny na nejcitlivějších místech. Pečujte o své auto- vyberte si prosím sadu autokoberců nejvyšší kvality přizpůsobenou vašim potřebám a příslušenství do auta vůně do auta.

Odolný materiál – zachovává si pružnost a zatížitelnost od -50 °c do +110 °C. S inovativní technologií 3d skenování naši specialisté pečlivě skenují interiéry aut a dbají na každou variantu vybavení, aby zajistili, že rohožka do auta perfektně sedí.

Díky tomu jsou robustní a spolehlivé ve všech situacích života. Perfektně se hodí pro váš Mitsubishi Space Star od roku 2013. Staráme se o životní prostředí – autokoberce jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů, které jsou zdravotně nezávadné a šetrné k životnímu prostředí – materiál je recyklovatelný.
ZnačkaM MOTOS #ad
VýrobceFrogum #ad
Hmotnost10.05
Číslo díluMX0486

6. moto-MOLTICO

#ad

Ozdobné švy, moto-MOLTICO Rohožky do auta velurové autokoberce černé sada autokoberců 4dílná vhodná pro Mitsubishi Space Star od 2013 červené

#ad
moto-MOLTICO #ad - Bezpečné cestování – rohožky do auta během jízdy nekloužou a nesrolují, protože mají spodní stranu gumu a speciální upevnění. Velurové rohože vhodné pro: mitsubishi space star od 2013. Další: jsou bez zápachu, na rozdíl od gumových rohoží se nezahřívají, jsou odolné proti vyblednutí barvy a deformacím, jsou silnější než originální rohože.

Perfektní tvar – díky laserovému měření během výroby autokoberce zaručují originální tvar. Ervený, černý, béžový nebo šedý ozdobný šev overlock. Díky vysoké hustotě koberců se rohože snadno čistí a nečistoty nepronikají do koberce.

Rohože si uchovají své vlastnosti po tisíce kilometrů. Prevence před mokrým – spodní strana z gumy chrání vnitřní prostor před vlhkostí a zabraňuje průniku vody. Chrání auto efektivně – silnější opotřebení autokoberce leží pod pedály – toto místo je navíc zesíleno. Rozsah dodávky: 4 velurové rohože 2 x vpředu, zelený, modrý, 2 x vzadu s upevněním.
Značkamoto-MOLTICO #ad
Výrobcemoto-MOLTICO #ad
Číslo díluMI004

7. moto-MOLTICO

#ad

Gumové rohože do auta rohože gumové autorohože přesně padnoucí 4dílná sada, vhodné pro Mitsubishi Space Star Mirage 2013-2018

#ad
moto-MOLTICO #ad - Vyrobeno v eu. Rohože jsou podrobeny přísným testům kvality a neobsahují žádné jedovaté látky. Gumové rohože zaručují originální tvar. Gumové rohože vhodné pro: mitsubishi space star mirage 2013-2018.

Chrání efektivně vaše auto – zesílení v oblasti nohou zajišťuje delší životnost. Rozsah dodávky: 4dílná sada gumových autokoberců 2 x vpředu a 2 x vzadu + protiskluzová podložka pro mobilní telefon, mince, sluneční brýle atd. Na rozdíl od rohoží jiných výrobců nepříjemný gumový zápach nabízíme rohože s jemnou vanilkovou vůní. Rohože do auta během jízdy nekloužou, protože mají speciální podklad protiskluzové nopy. Okraj po celém obvodu udržuje nečistoty a vodu mimo interiér. Vodotěsné, odolné proti roztržení a extrémně robustní.
Značkamoto-MOLTICO #ad
VýrobceFrogum #ad
Číslo dílu361

8. Walser

#ad

Kompletní sada koberečků rýhovaný plech, ochranná rohož červená, nastavitelná rohož na zachytávání nečistot 28021, WALSER Gumové rohože, univerzální kovová autokoberec

#ad
Walser #ad - Větší bezpečnost: díky protiskluzovým hrotům na zadní straně jsou rohože protiskluzové a zajišťují zvýšenou bezpečnost v silničním provozu.

Náročný design: univerzální ochranné rohože bodují módním designem v metalickém vzhledu. Vysoce kvalitní materiál: gumové rohože WALSER zaručují díky odolnému materiálu spolehlivou ochranu auta. Univerzální velikost: rýhovaný plech do auta lze zkrátit podle typu vozidla a hodí se do mnoha běžných osobních automobilů. Ištění: 4dílnou sadu lze zcela snadno vyjmout pro čištění a následně opět umístit do prostoru pro nohy.
ZnačkaWalser #ad
VýrobceWALSER #ad
Výška26.18
Délka1.18
Šířka17.72
Číslo dílu28021
Modelka28021

9. Mattenprofis

#ad

Mattenprofis Velurové rohože kompatibilní s Mitsubishi Space Star od roku výroby 2019

#ad
Mattenprofis #ad - Sada autokoberců s dodatečným zesílením na rohožce řidiče v oblasti pedálů chránič podpatku. Kompatibilní s mitsubishi space star od roku výroby 2019 až dnes, včetně 2 upevnění v rohoži řidiče. Nepropouští vodu, protiskluzová zadní strana. Barva koberce černá, olemování v černé barvě, ochrana podpatků v oblasti pedálů. S hmotností cca 2000 g/m² obdržíte sadu rohoží s perfektním poměrem cena/výkon, který splňuje všechny požadavky. 100% originální tvar a velmi robustní testovaná německá kvalita.
ZnačkaMattenprofis #ad
VýrobceMattenprofis #ad
Číslo dílu63562

10. GLEDRING

#ad

Sada gumových rohoží kompatibilní s Mitsubishi Space Star 2014- T profil 4dílná + montážní klipy

#ad
GLEDRING #ad - Hmotnost balení: 4. Barva: Černá. 6 kg. Země původu: Slovinsko. Rozměry balení d x Š x v: 75, 0 x 4, 0 x 55, 0 palců.
ZnačkaGLEDRING #ad
VýrobceGledring d.o.o. #ad
Hmotnost9.92
Číslo dílu0362
ModelkaGL 0362
ZárukaZáruka výrobce 2 roky