Top 10 Noise Cancelling Kopfhörer Bose – Sluchátka s potlačením šumu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bose

#ad

černá, Bluetooth sluchátka přes uši, výdrž baterie až 24 hodin, Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort s potlačením okolního šumu

#ad
Bose #ad - Nejvyšší komfort při nošení: měkká sluchátka se jemně obepínají kolem vašich uší a pohodlný, ale bezpečný polstrovaný třmen hlavy zajistí, že vaše sluchátka přes uši budou všude a kdykoli pohodlně sedět. Legendární ovládání hluku: tato sluchátka mají legendární potlačení okolního šumu, které díky kombinaci technických a pasivních vlastností zakrývá vnější svět, potlačuje rušivé zvuky a nechá vás ponořit se do své hudby.

Přirozený zvuk věrný/přizpůsobitelná nastavení ekvalizéru: vychutnejte si své oblíbené skladby v realistickém zvuku a s přizpůsobitelným nastavením ekvalizéru, které vám dávají kontrolu nad basy, středy a výškami – pro dech beroucí zvuk. Včetně mikrofonního kabelu: připojte dodávaný audio kabel s integrovaným mikrofonem ke sluchátkům Bose QuietComfort a můžete je používat bez připojení Bluetooth – i když je stav baterie již nízký. Celodenní výdrž baterie: bose sluchátka s potlačením hluku nabízejí výdrž baterie až 24 hodin na jedno nabití.

Zůstaňte ve spojení se svými zařízeními: zůstaňte bezproblémově propojeni se svými oblíbenými zařízeními. Multipoint spínače umožňují přepínání mezi více bezdrátovými připojeními, aniž byste je museli pokaždé odpojovat a znovu spárovat. Dva režimy poslechu: tato bezdrátová bluetooth sluchátka jsou vybavena režimy pískání a aware, se kterými můžete přepínat mezi úplným potlačením okolního šumu a plným vnímáním prostředí. 15minutové nabíjení umožňuje dodatečnou dobu přehrávání až 2, 5 hodiny.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.68
Délka3.15
Hmotnost0.52
Šířka6.18
Číslo dílu884367-0100
Modelka884367-0100
Záruka2 roky výrobce

2. Bose

#ad

černá, s měkkým pouzdrem, Bose Bezdrátová Bluetooth sluchátka QuietComfort SE

#ad
Bose #ad - 15minutové rychlé nabíjení vydrží až 3 hodiny, s přiloženým audio kabelem si můžete hudbu užívat ještě déle. Bose používá malé mikrofony pro detekci a měření okolního hluku, které se pak redukují protisignálem.

Výdrž baterie až 24 hodin: doba přehrávání bose quietcomfort 45 činí 24 hodin na jedno nabití. Věrná reprodukce: zvuková architektura triport bose quietcomfort 45 zajišťuje hluboký, plný zvuk. Režim quiet- a aware: režim quieting sluchátek zajišťuje úplné snížení hluku, režim Aware vám umožní vnímat okolí přes sluchátka Around-Ear a současně poslouchat hudbu. Bose active eq umožňuje špičkový zvuk při každé hlasitosti – při tiché hudbě zůstávají basy rovnoměrné, při hlasité hudbě jasné.

Bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu: perfektní symbióza snížení hluku, pohodlí při nošení a špičkového zvuku. Design přes uši: bezdrátová sluchátka bose nabízejí nejvyšší komfort při nošení po celý den. Měkká umělá kůže, nárazuvzdorný nylon a nízký přítlak jsou stejně robustní a pohodlné.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška4
Délka6
Hmotnost0.66
Šířka9
Číslo dílu866724-0500
Modelka866724-0500
Záruka2 roky výrobce

3. Bose

#ad

Sluchátka s prostorovým zvukem, NOVÁ Bose QuietComfort Ultra bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu pro prostorový zvuk, výdrž baterie až 24 hodin, černá, sluchátka přes uši s mikrofonem

#ad
Bose #ad - Skleněná kvalita volání: bezdrátová sluchátka bose mají mikrofony, které se zaměřují na zvuk vašeho hlasu a odfiltrují zvuky pozadí – pro nejjasnější telefonáty ze všech sluchátek Bose. A 15minutové nabíjení nabízí již až 2, 5 hodiny hudebního požitku až 2 hodiny s pohlcujícím audiem. Elegantní design, luxusní pohodlí: měkké náušníky zajišťují pohodlný tvar, hlavový třmen rovnoměrně rozděluje tlak a vysoce kvalitní materiály těchto špičkových sluchátek dávají náročné prohlášení.

Prvotřídní ovládání hluku: high-end sluchátka s potlačením okolního šumu mají režim Quiet, režim Aware a režim ponoření, který kombinuje komplexní potlačení okolního šumu s Bose Immersive Audio. Plná kontrola: s dotykovými ovládacími prvky na každém sluchátku můžete měnit hlasitost, přeskočit skladby, přijímat hovory a přepínat režimy; jednoduchým pohybem hlavy můžete Bluetooth sluchátka zapnout a vypnout.

Bose bezdrátová bluetooth sluchátka: bluetooth 5. 3 zajišťuje v okruhu devíti metrů o vaše zařízení stabilní spojení; se SimpleSync se můžete spojit s Bose Smart soundbarem a dívat se na televizi s požadovanou hlasitostí. Vylepšený požitek z poslechu: sluchátka bose quietcomfort ultra s prostorovým zvukem nabízejí pohlcující zážitek z poslechu; technologie CustomTune zajišťuje personalizovaný zvuk, který je zcela přizpůsoben Vám. Výdrž baterie 24 hodin: vychutnejte si výdrž baterie až 24 hodin nebo až 18 hodin s pohlcujícím zvukem.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.7
Délka2
Hmotnost0.56
Šířka5.5
Číslo dílu880066-0100
Modelka880066-0100
Záruka2 roky výrobce

4. Bose

#ad

Cypřišově zelená – limitovaná edice, výdrž baterie až 24 hodin, Bluetooth sluchátka přes uši, Bose Bezdrátová sluchátka QuietComfort s potlačením okolního šumu

#ad
Bose #ad - Zůstaňte ve spojení se svými zařízeními: zůstaňte bezproblémově propojeni se svými oblíbenými zařízeními. Celodenní výdrž baterie: bose sluchátka s potlačením hluku nabízejí výdrž baterie až 24 hodin na jedno nabití. Včetně mikrofonního kabelu: připojte dodávaný audio kabel s integrovaným mikrofonem ke sluchátkům Bose QuietComfort a můžete je používat bez připojení Bluetooth – i když je stav baterie již nízký.

Dva režimy poslechu: tato bezdrátová bluetooth sluchátka jsou vybavena režimy pískání a aware, se kterými můžete přepínat mezi úplným potlačením okolního šumu a plným vnímáním prostředí. Multipoint spínače umožňují přepínání mezi více bezdrátovými připojeními, aniž byste je museli pokaždé odpojovat a znovu spárovat. Nejvyšší komfort při nošení: měkká sluchátka se jemně obepínají kolem vašich uší a pohodlný, ale bezpečný polstrovaný třmen hlavy zajistí, že vaše sluchátka přes uši budou všude a kdykoli pohodlně sedět.

Legendární ovládání hluku: tato sluchátka mají legendární potlačení okolního šumu, které díky kombinaci technických a pasivních vlastností zakrývá vnější svět, potlačuje rušivé zvuky a nechá vás ponořit se do své hudby. Přirozený zvuk věrný/přizpůsobitelná nastavení ekvalizéru: vychutnejte si své oblíbené skladby v realistickém zvuku a s přizpůsobitelným nastavením ekvalizéru, které vám dávají kontrolu nad basy, středy a výškami – pro dech beroucí zvuk. 15minutové nabíjení umožňuje dodatečnou dobu přehrávání až 2, 5 hodiny.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.68
Délka3.15
Hmotnost0.52
Šířka6.18
Číslo dílu884367-0300
Modelka884367-0300
Záruka2 roky výrobce

5. Bose

#ad

černá, Bose Noise Cancelling Headphones 700 – bezdrátová Bluetooth sluchátka v designu přes uši s integrovaným mikrofonem pro jasně srozumitelné telefonní hovory a hlasovým ovládáním Alexa

#ad
Bose #ad - Díky intuitivním ovládacím prvkům na sluchátkách pak zůstanete ve spojení, popisy cesty, budete mít k dispozici hudbu, aniž byste si museli brát do ruky smartphone. Upozornění: sluchátka bose 700 mají dosah bluetooth až 9 metrů a lze je propojit se dvěma zařízeními současně. V současné době k dispozici pouze při použití sluchátek se zařízeními iOS.

Tato bezdrátová sluchátka se vyznačují živým, vyváženým zvukem při každé hlasitosti. Výkonná sluchátka s funkcí potlačení hluku: díky aktivnímu snížení hluku na 11 úrovních si můžete užívat hudbu, podcasty, videa a hovory bez rozptylování. Až 20 hodin nepřetržitého požitku z hudby: Sluchátka poskytují až 20 hodin bezdrátového provozu na jedno nabití baterie. Bezkonkurenční zaznamenávání řeči: revoluční systém mikrofonů zajišťuje, že váš hlas zní křišťálově jasně, když telefonujete – i v hlučném nebo větrném prostředí. Působivý špičkový zvuk: věrný a jasný se silnými hlubokými basy. Hovory z alexy na alexu: s těmito bezdrátovými sluchátky s potlačením hluku můžete zavolat na chytrý produkt Bose nebo zařízení Amazon Echo s aplikací Alexa pro mobilní zařízení.

Spotify spustíte pouhým jedním dotykem: pokračujte v poslechu spotify tam, kde jste skončili, nebo objevte novou hudbu – jednoduše klepněte na pravé sluchátko a přidržte stisknuté. Vysoce kvalitní design a maximální komfort při nošení: díky lehkému hlavovému mostu z ušlechtilé oceli a zahnutým sluchátkům pro ideální tvar zajišťují tato Bluetooth sluchátka maximální komfort při nošení po celé hodiny. Propojení se zvukovým panelem bose soundbar: pomocí technologie bose SimpleSync lze bezdrátová Bluetooth sluchátka propojit se zvukovým panelem Bose Soundbar 500 nebo 700 – pro zcela osobní zvukový zážitek.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška8
Délka2
Hmotnost0.55
Šířka6.5
Číslo dílu794297-0100
Modelka794297-0100
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Bose

#ad

Výdrž baterie až 24 hodin, Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort s potlačením okolního šumu, Bluetooth sluchátka přes uši, bílá

#ad
Bose #ad - Včetně mikrofonního kabelu: připojte dodávaný audio kabel s integrovaným mikrofonem ke sluchátkům Bose QuietComfort a můžete je používat bez připojení Bluetooth – i když je stav baterie již nízký. Přirozený zvuk věrný/přizpůsobitelná nastavení ekvalizéru: vychutnejte si své oblíbené skladby v realistickém zvuku a s přizpůsobitelným nastavením ekvalizéru, které vám dávají kontrolu nad basy, středy a výškami – pro dech beroucí zvuk.

Zůstaňte ve spojení se svými zařízeními: zůstaňte bezproblémově propojeni se svými oblíbenými zařízeními. Legendární ovládání hluku: tato sluchátka mají legendární potlačení okolního šumu, které díky kombinaci technických a pasivních vlastností zakrývá vnější svět, potlačuje rušivé zvuky a nechá vás ponořit se do své hudby. Dva režimy poslechu: tato bezdrátová bluetooth sluchátka jsou vybavena režimy pískání a aware, se kterými můžete přepínat mezi úplným potlačením okolního šumu a plným vnímáním prostředí.

Nejvyšší komfort při nošení: měkká sluchátka se jemně obepínají kolem vašich uší a pohodlný, ale bezpečný polstrovaný třmen hlavy zajistí, že vaše sluchátka přes uši budou všude a kdykoli pohodlně sedět. 15minutové nabíjení umožňuje dodatečnou dobu přehrávání až 2, 5 hodiny. Celodenní výdrž baterie: bose sluchátka s potlačením hluku nabízejí výdrž baterie až 24 hodin na jedno nabití. Multipoint spínače umožňují přepínání mezi více bezdrátovými připojeními, aniž byste je museli pokaždé odpojovat a znovu spárovat.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.68
Délka3.15
Hmotnost0.52
Šířka6.18
Číslo dílu884367-0200
Modelka884367-0200
Záruka2 roky výrobce

7. Bose

#ad

Sluchátka přes uši s mikrofonem, výdrž baterie až 24 hodin, sluchátka s prostorovým zvukem, NOVINKA Bose QuietComfort Ultra bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu pro prostorový zvuk, bílá

#ad
Bose #ad - Bose bezdrátová bluetooth sluchátka: bluetooth 5. 3 zajišťuje v okruhu devíti metrů o vaše zařízení stabilní spojení; se SimpleSync se můžete spojit s Bose Smart soundbarem a dívat se na televizi s požadovanou hlasitostí. Plná kontrola: s dotykovými ovládacími prvky na každém sluchátku můžete měnit hlasitost, přeskočit skladby, přijímat hovory a přepínat režimy; jednoduchým pohybem hlavy můžete Bluetooth sluchátka zapnout a vypnout.

Elegantní design, luxusní pohodlí: měkké náušníky zajišťují pohodlný tvar, hlavový třmen rovnoměrně rozděluje tlak a vysoce kvalitní materiály těchto špičkových sluchátek dávají náročné prohlášení. Výdrž baterie 24 hodin: vychutnejte si výdrž baterie až 24 hodin nebo až 18 hodin s pohlcujícím zvukem. Vylepšený požitek z poslechu: sluchátka bose quietcomfort ultra s prostorovým zvukem nabízejí pohlcující zážitek z poslechu; technologie CustomTune zajišťuje personalizovaný zvuk, který je zcela přizpůsoben Vám.

Prvotřídní ovládání hluku: high-end sluchátka s potlačením okolního šumu mají režim Quiet, režim Aware a režim ponoření, který kombinuje komplexní potlačení okolního šumu s Bose Immersive Audio. A 15minutové nabíjení nabízí již až 2, 5 hodiny hudebního požitku až 2 hodiny s pohlcujícím audiem. Skleněná kvalita volání: bezdrátová sluchátka bose mají mikrofony, které se zaměřují na zvuk vašeho hlasu a odfiltrují zvuky pozadí – pro nejjasnější telefonáty ze všech sluchátek Bose.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.7
Délka2
Hmotnost0.56
Šířka5.5
Číslo dílu880066-0200
Modelka880066-0200
Záruka2 roky výrobce

8. Bose

#ad

Bluetooth sluchátka na sport, NOVINKA Bose QuietComfort Ultra bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu, černá, Bluetooth sluchátka pro prostorový zvuk a s prvotřídním potlačením okolního šumu

#ad
Bose #ad - Přizpůsobitelná sedačka pro nejvyšší pohodlí: vyberte si mezi devíti měkkými vložkami do uší a stabilními pásky, abyste našli perfektní tvar sluchátek Bose In-Ear – i při delším požitku z hudby. A 20minutové nabíjení nabízí již až 2 hodiny doplňkového hudebního požitku. Bluetooth sluchátka s potlačením šumu: technologie customtune sluchátek Earbuds s aktivním potlačením okolního šumu analyzuje vaše uši a přizpůsobí zvuk jejich jedinečnému tvaru.

Pomocí intuitivních dotykových ovládacích prvků můžete ovládat hlasitost, telefonní hovory a hudbu. Spatial audio-earbuds: vychutnejte si působivě pohlcující zážitek z poslechu, při kterém je zvuk účinně osvětlen – pro intenzivnější zážitek z poslechu než kdy dříve. Křišťálově čisté telefony, jednoduché ovládání: mikrofony k potlačení hluku odfiltrují hluk na pozadí – pro telefonní hovory s čistým zvukem.

Dlouhá výdrž baterie: sluchátka do uší bose quietcomfort s potlačením hluku nabízejí až 6 hodin požitku z poslechu až 4 hodiny s pohlcujícím audiem. Požitek z poslechu s jedním sluchátkem: přijímejte hovory nebo poslouchejte svou oblíbenou hudbu přes obě nebo jednotlivé sluchátka zcela podle přání. Tři režimy poslechu: vychutnejte si absolutní koncentraci v režimu quit, vnímejte okolní zvuky v režimu Aware nebo aktivujte režim ponoření, který kombinuje komplexní potlačení okolního šumu s Bose Immersive Audio.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška1.2
Délka0.88
Hmotnost0.03
Šířka0.68
Číslo dílu882826-0010
Modelka882826-0010
Záruka2 roky výrobce

9. Bose

#ad

- Bose QuietComfort Earbuds II sluchátka do uší, s individuálním potlačením hluku a personalizovaným zvukem, bezdrátová, Bluetooth, trojitá černá

#ad
Bose #ad - Pohlaví: unisex. Pokroková technologie bluetooth: aby byla sluchátka bose quietcomfort earbuds ii vždy spolehlivě připojená k vašemu zařízení, používá se pokročilé bluetooth 5. 3. Je baterie zcela vybitá a nemáte dost času na úplné nabití? 20minutové rychlé nabíjení prodlužuje dobu přehrávání až o další dvě hodiny.

Které komponenty jsou součástí balení: sluchátka 2 sluchátka. Bose earbuds s potlačením hluku: quietcomfort earbuds ii inteligentně přizpůsobí potlačení hluku a zvuku vašim uším, strhující zvukový zážitek. Je tak malé, že se vejde do kapsy Vaší bundy. Nejnovější technologie bluetooth poskytuje stabilní připojení v okruhu devíti metrů od spárovaného zařízení. Praktická sada obsahuje tři páry vložek do uší a tři páry stabilizačních pásků z měkkého silikonu, takže budete mít při nošení sluchátek příjemný a stabilní pocit po celý den.

Earbuds si navíc pamatují posledních sedm spárovaných zařízení, takže mezi nimi můžete jednoduše přepínat, aniž byste se museli znovu připojovat. Aplikace bose music český jazyk nelze zaručit: aplikace bose music vás provede nastavením a umožní přístup k Vašim nastavením, včetně úrovně potlačení hluku, Bluetooth připojení a dalších. A pokud sluchátka bose quietcomfort earbuds ii právě nepoužíváte, uschovejte je do přenosného pouzdra s funkcí nabíjení. Podpůrná hlasová upozornění vás informují o nízkém stavu baterie.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška2.61
Délka2.34
Hmotnost0.02
Šířka1.05
Číslo dílu870730-0010
Modelka870730-0010
Záruka2 roky výrobce

10. Bose

#ad

Bluetooth sluchátka na sport, NOVINKA Bose QuietComfort Ultra bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu, Bluetooth sluchátka pro prostorový zvuk a s prvotřídním potlačením okolního šumu, bílá

#ad
Bose #ad - Tři režimy poslechu: vychutnejte si absolutní koncentraci v režimu quit, vnímejte okolní zvuky v režimu Aware nebo aktivujte režim ponoření, který kombinuje komplexní potlačení okolního šumu s Bose Immersive Audio. Křišťálově čisté telefony, jednoduché ovládání: mikrofony k potlačení hluku odfiltrují hluk na pozadí – pro telefonní hovory s čistým zvukem.

Požitek z poslechu s jedním sluchátkem: přijímejte hovory nebo poslouchejte svou oblíbenou hudbu přes obě nebo jednotlivé sluchátka zcela podle přání. Spatial audio-earbuds: vychutnejte si působivě pohlcující zážitek z poslechu, při kterém je zvuk účinně osvětlen – pro intenzivnější zážitek z poslechu než kdy dříve. Dlouhá výdrž baterie: sluchátka do uší bose quietcomfort s potlačením hluku nabízejí až 6 hodin požitku z poslechu až 4 hodiny s pohlcujícím audiem. Přizpůsobitelná sedačka pro nejvyšší pohodlí: vyberte si mezi devíti měkkými vložkami do uší a stabilními pásky, abyste našli perfektní tvar sluchátek Bose In-Ear – i při delším požitku z hudby.

Pomocí intuitivních dotykových ovládacích prvků můžete ovládat hlasitost, telefonní hovory a hudbu. A 20minutové nabíjení nabízí již až 2 hodiny doplňkového hudebního požitku. Bluetooth sluchátka s potlačením šumu: technologie customtune sluchátek Earbuds s aktivním potlačením okolního šumu analyzuje vaše uši a přizpůsobí zvuk jejich jedinečnému tvaru.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška1.2
Délka0.88
Hmotnost0.03
Šířka0.68
Číslo dílu882826-0020
Modelka882826-0020
Záruka2 roky výrobce