Top 10 Seitenschläferkissen Memory Foam – Standardní polštáře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LILENO HOME

#ad

LILENO HOME Polštář pro spaní na boku 40 x 145 cm sada 2 ks výplň 1100 g – polštář pro kojení s vyjímatelnými vnitřními polštáři – polštář pro spaní na boku 40 × 145 cm pro těhotné ženy a miminka

#ad
LILENO HOME #ad - My ve společnosti lileno home klademe největší důraz na kvalitu! všechny naše výplňové polštáře se vyrábějí v německu a potah z mikrovlákna i polyesterové náplně procházejí přísnou kontrolou kvality! Naše certifikovaná výplň ve vločkách se extrémně snadno protřepe a vyznačuje se jedinečnou pružností a trvalou pružností.

Protože 100% věříme v naši kvalitu, rádi bychom vám mohli objednat absolutně bez rizika: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, dostanete své peníze zpět - až 90 dní od data nákupu! Kvalitní a přiléhavé prošívání ve vzhledu vln je kromě toho vyrobeno z mikrovlákna vhodného pro alergiky.

Naše polštáře certifikované podle Ökotex 100 lze prát při 60 °c a testovány na škodlivé látky. Rozhodněte sami, zda raději tvrdé nebo měkké jednoduchým protřepáváním. Naše antialergické polštáře pro spaní na boku se přizpůsobí přirozenému tvaru vašeho těla a zajišťují dostatečnou stabilitu při odlehčení otlaků. Vyzkoušejte si nebeský zážitek ze spánku bez rizika.
ZnačkaLILENO HOME #ad
VýrobceDiscount-Deal24 #ad
Výška0.01
Délka57.09
Hmotnost4.85
Šířka15.75
Modelka92038.2

2. FMP Matratzenmanufaktur

#ad

Visco polštář, šíjový podhlavník, 70x36x8,5 cm, bílá, polštář, Ortopedický šíjový podhlavník – visco elastický polštář

#ad
FMP Matratzenmanufaktur #ad - Polštář pod šíji speciálním způsobem uvolňuje tlak díky pěně visco pro optimální oporu krku. Potah s podílem kašmíru je heboučce měkký, odnímatelný díky zipu a lze jej prát na 60 stupňů, pletenina okolo jádra z visco pěny zajistí bezproblémové natahování povlaku.

Ortopedický a visco elastický šíjový opěrný polštář, který je speciálně hodí pro napjaté svaly krku. Termoelastický polštář visco, ideálně se přizpůsobí podle krku a hlavy pro dobré uložení páteře a klidný spánek. Polštář v 70x36 cm se ideálně hodí na pohovku nebo do postele, i pro těhotné nebo na tvrdé polstrování.
ZnačkaFMP Matratzenmanufaktur #ad
VýrobceFMP Matratzenmanufaktur #ad
Výška3.35
Délka27.56
Hmotnost3.26
Šířka14.17
Číslo dílu103

3. Siebenschläfer

#ad

Siebenschläfer Polštář z mikrovlákna 80 x 80 jednotlivě

#ad
Siebenschläfer #ad - Vyrobeno v eu: záměrně jsme zvolili místo výroby v EU, abychom splnili vysoké nároky na bezpečnost výrobků a sociální standardy. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz: pokud nebudete spokojeni, dostanete peníze zpět do 30 dnů. Vhodné pro alergiky: polštář se výborně hodí pro alergiky. Bez škodlivých látek: strávíte cca třetinu svého života ve spánku. Doplnitelné: plnicí množství polštáře lze individuálně přizpůsobit pomocí zipu. Neriskujte přitom své zdraví a dbejte na pečeť Ökotex pro výrobky testované na škodlivé látky.
ZnačkaSiebenschläfer #ad
VýrobceSiebenschläfer #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost2.43
Šířka31.5

4. sleepling

#ad

Made in EU, 40 x 145 cm, lze prát do 60 stupňů, sleepling 190110 Komfort 100 polštářů pro spaní na boku, polštář na kojení, bílý, záruka velikosti, polštář, Ökotex, záruka na plnění

#ad
sleepling #ad - Výplňový materiál každého polštáře. Příslib kvality: vyrobeno v eu a testováno a certifikováno podle přísných podmínek Öko-tex 100 Standard. Záruka velikosti a množství náplně: pokud by velikost zcela nepadla, vezmeme polštář samozřejmě zdarma zpět nebo jej vyměníme na jinou velikost.

Vysoce kvalitní a přiléhavé prošívání ve vzhledu vln. Potah: 100% polyester mikrovlákno – ultra měkký, materiál vhodný pro alergiky. Vyjměte nebo doplňte jednoduše podle potřeby plnicí materiál. K tomu stačí stručná poznámka našemu servisnímu týmu. Polštář má kvalitní zip pro volitelné a individuální přizpůsobení komfortu spánku.

K tomu máme v sortimentu řady Basic a Komfort celkem 35 různých velikostí. Výplň: 100% polyester hcs vláknité kuličky podle normy Öko-tex Standard 100 1 200 g. Péče: lze prát do 60 stupňů, vhodné do sušičky. Protože je každý spánek individuálně jiný, zašleme Vám v případě potřeby také zdarma další plnicí materiál. Po vyprání vždy dobře osušte a poté krátce a silně rozšleháte.
Značkasleepling #ad
Výrobcesleepling #ad
Výška5.91
Délka57.09
Hmotnost3.15
Šířka15.75
Číslo dílu19000000110
Modelka19000000110

5. COZSINOOR

#ad

Premium Schlafkissen Waschbar Bettkisen für Seitenschläfer Rückenschläfer Bauchschläfer, Bestes Ergonomisches Kissen gegen Nackenschmerzen, COZSINOOR Kopfkissen 80x80 cm 2er Set Komfort Kissen Ökotex

#ad
COZSINOOR #ad - Unser kissenkern ist mit einer kombination aus 3d- und 7d-mikrofasern gefüllt, so bleibt der Kopf stets optimal gestützt. Dank des antiallergischen materials und der hypoallergenen Füllung ist das Kissen ideal für Allergiker, es bleibt stets frisch und sauber. Es kann einfach bei 30°c in der Maschine gewaschen und im Trockner bei niedriger Temperatur getrocknet werden.

Das cozsinoor kopfkissen ist farbecht und fleckenabweisend. Die spezielle faserstruktur ermöglicht eine sofortige Formanpassung und schafft ein kuscheliges Schlafgefühl. Egal, wie im Hotel. Die füllung aus ultra-weichen Gel-Fasern sorgt für Komfort und Unterstützung zugleich. Wir bieten eine 3-jahres-garantie auf jeden kissen, flauschigen Kissen garantieren ein luxuriöses Schlafgefühl, welche Schlafposition Sie bevorzugen – unsere weichen, um es vor Herstellungsfehlern zu schützen.

Mit seiner intelligenten struktur und der angemessenen dicke verspricht der cozsinoor schlafkissen einen erholsamen Schlaf. Die 156 integrierten 3d-kissen gewährleisten eine perfekte Anpassung an Kopf, Nacken und Schultern. Das besondere design verhindert das Zusammensinken des Kissens, Rücken oder der Seite schlafen. Ideal für alle schlafpositionen – ob Sie auf dem Bauch, die für dauerhafte Unterstützung sorgen. Das ergonomische design verhindert Nacken- und Kopfschmerzen – für einen tiefen, erholsamen Schlaf.
ZnačkaCOZSINOOR #ad
VýrobceCOZSINOOR COZYDREAM #ad

6. Mediflow

#ad

1 kus balení 1 ks, Mediflow Originální vodní polštář 5004 40 x 80 cm s viskózní pěnou

#ad
Mediflow #ad - Visco elastická pěna s větracími otvory, které odvádějí teplo od hlavy a zajišťují příjemnou cirkulaci vzduchu. Materiál: povlak na polštář: 100% bavlna; izolace: 100% polyolefin; viskózové pěnové jádro: 100% polyuretan.

Systém vodního polštáře nabízí perfektně přizpůsobitelný podpůrný účinek a reaguje na každý pohyb hlavy během spánku. Standardní velikost: 40 cm x 80 cm trychtýř včetně návodu k plnění a údržbě český jazyk nelze zaručit. Měkká vrstva studené pěny visco s ventilačními otvory, příjemně měkká a větraná; pevné pěnové odpružení zajišťuje potřebnou podporu, aby byla krční páteř co možná nejrovnější.
ZnačkaMediflow #ad
VýrobceOBBOD #ad
Výška0
Délka15.75
Hmotnost2.91
Šířka31.5
Číslo dílu5004
Modelka5004

7. Softimi

#ad

80 × 80 cm, antialergický – proti roztočům – okamžitě použitelný bez zápachu – s nastavením tvrdosti 4dílná sada 80 × 80 cm, 4dílná sada, Softimi Prošívaný prémiový polštář

#ad
Softimi #ad - Materiál díky látkám, ze kterých je vyroben, je náš polštář vhodný pro alergiky a nezpůsobuje podráždění kůže nebo záněty. Antialergie je vyroben kompletně z antialergických materiálů, takže jej mohou používat i lidé s velmi citlivou pokožkou.

Kvalita polštář softimi je vyroben z pečlivě vybraných látek nejvyšší kvality a díky své výplni je heboučký. CertifikÁt náš produkt je certifikován Öko-tex, což zaručuje kvalitu zpracování a vysoký standard látek používaných pro polštáře. Nastavitelný pokud se ukáže, můžete přebytečnou výplň odstranit, že náš polštář je pro vás příliš tvrdý, dokud nedosáhnete požadované měkkosti. Má ochranu proti roztočům a díky tomu není zajímavým místem pro roztoče.
ZnačkaSoftimi #ad
VýrobceSoftimi #ad
Výška0.01
Délka31.5
Šířka31.5

8. BedStory

#ad

Sada 2 ks hotelových polštářů z 950 g x 2 mikrovlákna, spáče na boku a pro spaní na, pratelný polštář pod šíji pro alergiky, nastavitelný polštář s výplní vláken se zipem, BedStory polštář 40 x 80

#ad
BedStory #ad - Po rozbalení doporučujeme polštář nechat 24 – 48 hodin odpočívat, než jej použijete. Bezpečnostní certifikace polštář 40 x 80 byl certifikován podle normy Öko-tex standard 100 a neobsahuje žádné škodlivé součásti.

Vakuové balení polštáře bedstory jsou zasílány pomocí pokročilé vakuové technologie v kartonovém balení. Vysoce kvalitní vlákna každý polštář v polštáři 40 × 80 cm 2dílná sada je naplněn polyesterovými vlákny 950 g, 7D a 3D, které kombinují vysokou pružnost a měkkost. Vhodné pro spaní na boku, pro spaní na zádech a pro spaní na břiše. Jedinečný károvaný design a boční květinová dekorace propůjčují ložnici uměleckou atmosféru.

Tím se výška polštáře přizpůsobí zakřivení krku. Proto je vhodný pro lidi každého věku, včetně seniorů, dětí a dospělých. Potah šetrný k pokožce potah polštáře 40 x 80 se skládá z polyesterových vláken šetrných k pokožce a má prodyšné, antibakteriální a antialergické vlastnosti. Přizpůsobitelná výplň vlákna polštáře jsou vybaveny zipem, takže můžete vnitřní plnicí vlákna snadno přizpůsobit tvaru vašeho těla.
ZnačkaBedStory #ad
Výrobcemeishi #ad
Hmotnost6.5
ModelkaBJX-C04A4

9. sleepling

#ad

Bílá, sleepling 191115 2dílná sada Basic 100 polštářků na hlavu | Ökotex | lze prát do 60 stupňů | Made in EU | záruka na naplnění | záruka velikosti | 40 x 80 cm

#ad
sleepling #ad - Vysoce kvalitní a přiléhavé prošívání ve vzhledu vln. Protože je každý spánek individuálně jiný, zašleme Vám v případě potřeby také zdarma další plnicí materiál. K tomu stačí stručná poznámka našemu servisnímu týmu.

Výplňový materiál každého polštáře. Výplň: 100% polyester klimatické vlákno podle normy Öko-Tex Standard 100 420 g. Vyjměte nebo doplňte jednoduše podle potřeby plnicí materiál. Potah: 100% polyester mikrovlákno – ultra měkký, materiál vhodný pro alergiky. Záruka velikosti a množství náplně: pokud by velikost zcela nepadla, vezmeme polštář samozřejmě zdarma zpět nebo jej vyměníme na jinou velikost.

K tomu máme v sortimentu řady Basic a Komfort celkem 35 různých velikostí. Příslib kvality: vyrobeno v eu a testováno a certifikováno podle přísných podmínek Öko-tex 100 Standard. Polštář má kvalitní zip pro volitelné a individuální přizpůsobení komfortu spánku. Po vyprání vždy dobře osušte a poté krátce a silně rozšleháte. Péče: lze prát do 60 stupňů, vhodné do sušičky.
Značkasleepling #ad
Výrobcesleepling #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost2.43
Šířka15.75
Číslo dílu19000001115
ModelkaShoe Wipes Cleaner

10. Todocama

#ad

Todocama Viskoelastický polštář, bílý, 1 unidad Paquete de 1, polyuretan

#ad
Todocama #ad - Vnitřní potah se zipem. Strečový vnější potah z polyesteru, se zipem, lze prát na 40°. Antibakteriální ošetření roztoči. 100% viskoelastické jádro s vysokou hustotou. Doporučeno pro osoby s bolestmi šíje.
ZnačkaTodocama #ad
VýrobceAlmohadas Visco-Vall #ad
Výška5.12
Délka41.34
Hmotnost4.3
Šířka14.17
Číslo dílu8.43544E+12
Modelka8435439000826