Top 10 Ski Heated Socks – Turistické ohřívače na chodidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HotHands

#ad

OUZIGRT HotHands Toe Warmers, 36 ct.

#ad
HotHands #ad - Kein schütteln oder Kneten erforderlich. Tsar genehmigt. Sie sind in verschiedenen ausführungen erhältlich, die für Ihre Hände, Füße und Körper entworfen wurden. Mehrzweck-wärmer – luftaktivierte einweg-wärmekissen, die alltägliche wärme bieten und Ihren Körper warm halten, wenn die Temperatur kalt wird.

Wärmer erwärmt sich in 15-30 minuten. Wenn die hitze nachlässt, nehmen sie ihn aus der äußeren Verpackung, setzen Sie den Wärmer der Luft aus und schütteln Sie sie. Nach gebrauch mit normalem Müll entsorgen. Hergestellt in den USA aus inländischen und importierten Materialien. Praktisch, tragbar.

Um den wärmer zu aktivieren, schütteln sie ihn zum aktivieren. Verwendung: heckklappe bei veranstaltungen, kompakt, camping und Wandern, Arbeiten im Hof, Jagd und Angeln, Outdoor-Sportveranstaltungen, Joggen oder Spazierengehen mit Ihrem Haustier. Sichere, einweg-artikel, natürlich lang anhaltende wärme – geruchlos, nicht direkt auf die Haut auftragen. Inhaltsstoffe schaden der Umwelt nicht.
ZnačkaHotHands #ad
Výška2
Délka7
Šířka10
Číslo dílu1

2. HotHands

#ad

HotHands Zehenwärmer 20 Paar

#ad
HotHands #ad - Wenn die hitze nachlässt, setzen Sie den Wärmer der Luft aus und schütteln Sie sie. Mehrzweck-wärmer – luftaktivierte einweg-wärmekissen, die alltägliche Wärme bieten und Ihren Körper warm halten, die für ihre hände, wenn die Temperatur kalt wird.

Praktisch, outdoor-Sportveranstaltungen, Arbeiten im Hof, tragbar. Tsa-geprüft. Verwendung: heckklappe bei veranstaltungen, Camping und Wandern, kompakt, jagd und Angeln, Joggen oder Spaziergang mit Ihrem Haustier. Aktivierung – entfernen sie den wärmer aus der äußeren verpackung, schütteln sie ihn zur Aktivierung.

Natürliche, einweg-artikel, langanhaltende wärme – geruchlos, nicht direkt auf die Haut auftragen. Wärmer erwärmt sich in 15-30 Minuten. Kein schütteln oder Kneten erforderlich. Sie sind in verschiedenen Stilen erhältlich, Füße und Körper entworfen wurden. Nach gebrauch mit normalem Müll entsorgen.
ZnačkaHotHands #ad
VýrobceKobayashi #ad
Výška4.25
Délka6.38
Hmotnost0.14
Šířka5
Číslo díluH162080
ModelkaH162080

3. THE HEAT COMPANY

#ad

THE HEAT COMPANY Ohřívač podrážky – 5 párů – extra teplá – vyhřívané vložky – ohřívač nohou – 8 hodin teplé nohy – okamžitě připravené k použití – čistě přírodní – velikost MEDIUM: 39–41

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Perfektní doplněk k ohřívačům rukou THE HEAT COMPANY. Ideální při všech aktivitách v přírodě, ať už při sportu, na procházce nebo na stadionu – konečně teplé nohy.

5 párů lze vyjmout jednotlivě | trvanlivost v neotevřeném stavu mnoho měsíců. Medium: 39-41 | extra tenké vyhřívané vložky – hodí se do každé boty. Jednoduše otevřete obal – ohřívače podrážky se samy zahřívají na vzduchu | jako vložky do bot. 1 – od roku 1994 | 8 hodin teplých nohou | 100% přírodní složky | the heat company – oficiální dodavatel snowboardů v Německu, týmu rakouských lyží a švýcarských lyží.
ZnačkaTHE HEAT COMPANY #ad
VýrobceTHE HEAT COMPANY #ad
Výška0.12
Délka9.06
Hmotnost0.16
Šířka2.76
Číslo díluHU-XI-201
Modelka12206

4. Thermopad

#ad

Bílá, L 40 – 42, Thermopad Unisex – ohřívač podrážky pro dospělé, balení 10 ks

#ad
Thermopad #ad - 8 hodin tepla: už nikdy studené nohy. 10 párů extra teplých noh vel. Trvanlivost v neotevřeném stavu několik let. Kdykoliv. Nezapomenutelné obsažené látky: hřejivé vložky fungují s čistě přírodními složkami práškový železný granulát, aktivní uhlí, sůl, voda & vermikulit.

Always. Okamžitě připraveno k použití: není nutné zahřívání! podložka se aktivuje při otevření balení kontaktem se vzduchem a zahřeje se na cca 37 °C. Vyhřívanou vložku do boty vložte do boty a užívejte si teplé nohy. Samohřejivý polštář se hodí do každé boty s 25 cm – ideální také pro lyžařské boty a snowboardové boty.

Ohřívací balení se postarají o příjemné teplé nohy v každodenním životě, při lyžování, při lovu, při turistice, na karnevalu i při návštěvách stadionu a vánočního trhu. Originální termopad: ať už se jedná o ohřívač zad, tepelný pás, ohřívač rukou, ohřívač šíje, ohřívač prstů nebo podrážky – WE Keep You Warm . L 40 – 42: naše osvědčené ohřívače chodidel zajišťují teplé nohy.
ZnačkaThermopad #ad
VýrobceThermopad #ad
Výška0.2
Délka9.84
Hmotnost0.17
Šířka2.76
Číslo dílu78150
Modelka78050
ZárukaVýměna

5. HotHands

#ad

FVLFIL Hothands Fußwärmer, 20 Packungen, 8 Stunden Wärme

#ad
HotHands #ad - Ideal zum wandern, Golf und Skifahren. Schützt überall vor Kälte. Ein paar fußwärmer. Kleber, dünn und diskret. Bis zu 8 stunden Wärme.
ZnačkaHotHands #ad
VýrobceHothands #ad
Hmotnost2200
Číslo díluHH007-20

6. TerraTherm

#ad

Ohřívač bot, 100% přírodní teplo, pro 8hodinové teplé nohy, vložky M, Ohřívací vložky do bot – 5 párů ohřívačů podrážky M, vložky do bot a vyhřívané vložky do bot

#ad
TerraTherm #ad - Doba zahřívání: 8 hodin hřejivé vložky s průměrnou teplotou 39 °c. Komfort: ultratenké a pohodlné vložky do tepla jsou sotva citelné a hodí se pro každou botu – ať už jde o boty, zimní boty nebo elegantní dámské boty.

Oblasti použití: vyhřívané podrážky jsou ideální pro outdoorové aktivity, zimní sporty všeho druhu, zimní procházky i pro návštěvy stadionu a na vánočním trhu. Vyhřívané vložky do bot jsou perfektním produktem pro teplé nohy pro děti, vody, dámy a pány! Neotevřené vydrží několik let. Není nutný proud, přivaření nebo dodatečné zahřátí ohřívače nohou.

Vyhřívané vložky do bot s hladkou stranou dolů a užívejte si teplo. Přírodní obsažené látky: termopodrážky jsou vyrobeny ze železného prášku, soli, aktivního uhlí a vermikulitu. Použití: po otevření obalu se vyhřívané podrážky po několika minutách zahřejí díky kontaktu s kyslíkem.
ZnačkaTerraTherm #ad
VýrobceBGT GmbH & Co.KG #ad
Výška0.12
Délka9.84
Hmotnost0.99
Šířka3.35
Číslo díluTT_FW_5M_001
ModelkaTT_FW_5M_001

7. THE HEAT COMPANY

#ad

Malé: velikost 36 – 40; 5 až 30 párů, Vyhřívané nalepovací vložky do bot The Heat company – vyhřívání po dobu 8 hodin, vyhřívané vložky na zahřátí chodidel

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - 1 – od roku 1994 | 8 hodin teplých nohou | 100% přírodní složky | the heat company – oficiální dodavatel snowboardů v Německu, týmu rakouských lyží a švýcarských lyží. Ideální pro všechny aktivity v přírodě a zejména také pro lyžařské a snowboardové boty – konečně teplé nohy. Jednoduše otevřete balení – ohřívače podrážky se samy zahřejí na vzduchu | nalepte dole na ponožky. 5 párů lze vyjmout jednotlivě | trvanlivost v neotevřeném stavu mnoho měsíců. Small: 36-40 | extra tenké vyhřívací vložky – hodí se do každé boty.
ZnačkaTHE HEAT COMPANY #ad
VýrobceTHE HEAT COMPANY #ad
Výška0.12
Délka9.06
Hmotnost0.19
Šířka2.76
Číslo dílu12210
Modelka12210

8. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

Termopad ohřívač podrážky vložka vel. M 38-39 – originál: 5 párů ohřívacích polštářků pro 8 hodin tepla I polštářky na vyhřívání nohou ihned připravené k použití

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - Vyhřívanou vložku do boty vložte do boty a užívejte si teplé nohy. 8 hodin tepla | nejznámější německá tepelná značka: už nikdy studené nohy! ohřívače podrážek se vloží do bot jako vložka a poskytují teplé nohy celé hodiny.

Samohřejivý polštář se hodí do každé boty s 25 cm – ideální také pro lyžařské boty a snowboardové boty. Ohřívač zad, tepelný opasek, ohřívač šíje, ohřívač rukou, ohřívač prstů nebo podrážky – WE Keep You Warm Always.55 párů extra teplých noh vel. Termopad je oficiálním dodavatelem německých lyžařských národních mužností. Ideální pro všechny outdoorové aktivity. Nezapomenutelné obsažené látky: inovativní ohřívače prstů fungují s čistě přírodními složkami železný práškový granulát, sůl, aktivní uhlí, voda a vermikulit.

M 38-39: originální ohřívač chodidel zajistí teplé nohy. Trvanlivost v neotevřeném stavu několik let. Okamžitě připraveno k použití: není nutné zahřívání! podložka se aktivuje při otevření balení kontaktem se vzduchem a zahřeje se na cca 37 °C. Termopad je prvním výrobcem tepelných polštářků v celé Evropě. Kdykoliv.
ZnačkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
VýrobceThermopad #ad
Výška1.97
Délka12.6
Hmotnost0.2
Šířka4.72
Číslo dílu78592
Modelka78592
ZárukaVýměna

9. HotHands

#ad

HotHands Ohřívač prstů Toe10, 10 párů, bílý

#ad
HotHands #ad - Každý ohřívač poskytuje až 8 hodin tepla. Rychlé a dlouhotrvající teplo. Jednoduše otevřete balíček a zahřejte se. Vyrobeno v USA. Lepidlo: zůstává tam, kde je nalepíte.
ZnačkaHotHands #ad
VýrobceHothands #ad
Výška2.1
Délka4.3
Hmotnost0.6
Šířka3.5
Číslo díluTOE10
ModelkaTOE10

10. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

XL nebo XXL 36 – 46 – originál: 30 párů ohřívacích polštářků na 8 hodin tepla I polštářky na vyhřívání nohou ihned připravené k použití, M, černá, Termopad ohřívač podrážky vložka vel. S, L

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - Nezapomenutelné obsažené látky: hřejivé vložky fungují s čistě přírodními složkami práškový železný granulát, sůl, aktivní uhlí, voda & vermikulit. Trvanlivost v neotevřeném stavu několik let. 30 párů extra teplých noh vel.

Samohřejivý polštář se hodí do každé boty s 23 cm – ideální také pro lyžařské boty a snowboardové boty. Vyhřívanou vložku do boty vložte do boty a užívejte si teplé nohy. S 36 – 39: naše osvědčené ohřívače chodidel pozvednou nohy v teple. Ohřívací balení se postarají o příjemné teplé nohy v každodenním životě, při lyžování, při turistice, při lovu, na karnevalu i při návštěvách stadionu a vánočního trhu.

Okamžitě připraveno k použití: není nutné zahřívání! podložka se aktivuje při otevření balení kontaktem se vzduchem a zahřeje se na cca 37 °C. Always. 8 hodin tepla: už nikdy studené nohy. Originální termopad: ať už se jedná o ohřívač zad, ohřívač rukou, tepelný pás, ohřívač šíje, ohřívač prstů nebo podrážky – WE Keep You Warm . Kdykoliv.
ZnačkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
VýrobceThermopad #ad
Výška0.2
Délka9.06
Hmotnost0.18
Šířka2.76
Číslo dílu78340
Modelka78340
ZárukaVýměna