Top 10 Solar Powered Outdoor Lights – Venkovní nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KagoLing

#ad

IP65, venkovní solární světlo s detektorem pohybu, solární nástěnné svítidlo, úhel osvětlení 180°, 3 režimy, KagoLing Solární lampy pro venkovní použití, venkovní s 5m kabelem pro, vodotěsné, 256 LED

#ad
KagoLing #ad - Snadná instalace pro vnitřní i venkovní použití kabel tohoto led solárního světlometu je 5 metrů dlouhý a doporučená výška instalace je cca 2 – 3 metry. Svůj jas si může zachovat i při delší době venku. S profesionálním stupněm ochrany IP65 je solární lampa vodotěsná i prachotěsná.

Jak solární panel, tak i těleso lampy lze instalovat samostatně, což umožňuje použití uvnitř i venku. Samostatný solární panel – efektivní nabíjení solární panel a hlavní osvětlovací těleso solárního nástěnného svítidla lze od sebe oddělit. Ideální pro balkóny, zahrady, nádvoří, vnější stěny, schodiště, chodby, garáže a chodníky. Solární venkovní světlo můžete jednoduše namontovat na stěnu pomocí dodaných šroubů, aniž byste potřebovali další externí zdroje proudu. Třída ochrany ip65 venkovní led solární zářič je vyroben z kvalitního abs a vydrží různé drsné povětrnostní podmínky venku.

V porovnání s běžnými solárními světly umožňuje dělený design solárního modulu efektivnější nabíjení solárních nástěnných světel. Pokud oblast opustíte, a vypne se, když se ve tmě pohybujete do 3 – 5 metrů, vrátí se opět do tlumeného stavu. Senzor se 3 režimy ①režim jasného světla: světlo se automaticky zapne, když opustíte oblast. Vysoce kvalitní osvětlení se solárními světly 256 led a úhlem osvětlení až 180°. Režim konstantního světla: světlo po celou noc konstantní, aniž by reagovalo na pohyb.
ZnačkaKagoLing #ad
VýrobceKagoLing #ad
Výška4.02
Délka4.02
Hmotnost1.06
Šířka5.91
Číslo díluSL001
ModelkaSL001

2. Auraglow

#ad

Aura Glow Vnitřní/venkovní Double Up & Down nástěnné svítidlo – Černá – Warm White LED žárovky včetně

#ad
Auraglow #ad - Včetně 2 x 7 w 70 w eqv 3000 k teplá bílá aura glow led žárovek – nástěnné upevnění včetně. Hodí se pro vnitřní a venkovní oblast.

Které robustním hliníkovém krytu a glasendrohre zajišťují, že armatura všech povětrnostních podmínek odolá – krytí IP54. Zajistěte si vaše home security a dejte svému Bescheidenen bydliště nádech styl s touto Ultramodernen na a Abwand svítidlo od Aura Glow. To je na obou koncích armatura distribuuje světlo a vytváří krásný světelný efekt. Rozměry: 260 x 100 x 95 mm – provozní napětí: 220 – 240 v, 50 hz,  – třída 1 – plně certifikovány CE – 2 roky záruka.
ZnačkaAuraglow #ad
VýrobceAuraglow #ad
Výška4.33
Délka10.35
Hmotnost2.87
Šířka4.06
Číslo díluAG434BWW
ModelkaAG434BWW

3. KagoLing

#ad

Solární nástěnné svítidlo,, solární světla pro venkovní použití, 3 režimy, IP65, solární LED žárovky, KagoLing Solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu, 202 LED, úhel osvětlení 180°

#ad
KagoLing #ad - Pokud odejdete, automaticky se rozsvítí, když jste pryč. Velký solární panel a 202 led solární led žárovky pro venkovní použití mají 202 vysoce výkonných led čipů, senzor pohybu a úhel osvětlení 180°. 3 nastavitelné režimy osvětlení na výběr jsou 3 režimy ①motion režim, vrátíte se k lehce světlu.

Velkoryse dimenzovaný solární panel přemění přes den více energie, aby mohl venkovní prostor v noci déle osvětlit. Složité odšroubování lampy tedy není nutné. Režim stmívání to senzor, a vypne se, když ve tmě projíždíte do 3–5 metrů, automaticky zůstává po celou noc ve tmě bez detekce pohybu napůl jasný. Režim konstantního světla, automaticky svítí lehce ve tmě a při projíždění se zapne silné světlo. Pomocí infračerveného dálkového ovládání můžete režimy bez problémů ovládat ze vzdálenosti až 30 metrů. Snadná instalacemontáž solárního světla na stěnu je díky dodávaným šroubům velmi snadná, protože není nutné pokládat žádné obtěžující kabely.

Profesionální stupeň ochrany ip65 zaručuje, že vnitřek lampy zůstane při delším používání venku vodotěsný a prachotěsný, aniž by došlo ke snížení jasu. Stupeň ochrany ip65solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu jsou vyrobeny z kvalitního abs a jsou odolné vůči teplu. Samostatný design solárního paneluČím více slunečního světla solární lampy s detektorem pohybu dostane, tím jasněji svítí a tím déle funguje.
ZnačkaKagoLing #ad
VýrobceKagoLing #ad
Výška4.13
Délka6.1
Hmotnost2.05
Šířka3.78
Číslo dílu001
ModelkaAT001

4. ANWIO

#ad

LED lampa, přírodní bílá, terasu, IP54, oválné svítidlo, vodotěsné pro zahradu, 4000 K, ANWIO 14 W LED venkovní svítidlo, chodbu, garáž, nástěnné svítidlo, venkovní nástěnné svítidlo s 69 LED diodami

#ad
ANWIO #ad - Vysoce kvalitní materiálstropní svítidlo je vyrobeno z polykarbonátu a ABS, tyto plasty mají velmi dlouhou životnost. Jedinečný design s eliptickým tvarem svítí tato venkovní lampa bez problémů v každém prostředí, terasu, takže lze venkovní osvětlení ANWIO použít uvnitř nebo venku.

Snadná instalace a odstranění. Dlouhá životnost toto nástěnné svítidlo má životnost cca 25 000 h. Třída ochrany ip54díky krytí ip54 se tato nástěnná lampa hodí pro většinu oblastí, dílnu, které Vás chrání před stříkající vodou. Má stabilní kryt a dostatečně světlý knot.

Perfektní pro prádelnu, přístřešek na auto nebo zahradní domek. V altánku, na terase nebo na balkóně, dále je použitelné venku, tak i pro vnitřní použití. Přírodní bílé led světlo 14 w s 980 lumenů a neutrální bílá 4000 k led svítidlo do sklepa je vhodné pro montáž na stěnu nebo na strop, např. Perfektní světlo na zahradu, balkon nebo zastřešení.
ZnačkaANWIO #ad
VýrobceANWIO #ad
Výška1.65
Délka8.27
Hmotnost0.53
Šířka4.13
Číslo díluAN09G-210T-14
ModelkaAN09G-210T-14
Záruka3 roky záruka.

5. INTELAMP

#ad

Venkovní použití, 108 LED, garáž, INTELAMP Solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu, ideální na terasu, dvůr,, 6000 mAh, solární světla pro venkovní použití, solární lampa, verandu

#ad
INTELAMP #ad - Splňte své různé požadavky. Vysoká účinnost, silikonový solární panel s vysokou mírou přeměny 22 %, úspora energie a ochrana životního prostředí naše solární lampy pro venkovní použití jsou odolné proti povětrnostním vlivům používají bezpečnou lithium-železo-fosfátovou baterii s 6000 mAh a super velkou kapacitou, který může dosáhnout více než 2000 nabíjecích cyklů a životnosti 5 let.

Pro lepší nabíjecí efekt namontujte solární panel směrem ke slunci ideální instalační výška je asi 1, 7 až 2 metry. Snadná instalace náš solární led reflektor s detektorem pohybu venku se dodává se šrouby a kabelovými sponami. Obrovské širokoúhlé osvětlení 3 hlava super jasná solární světla pro venkovní použití s detektorem pohybu, 108 led žárovek s vysokým jasem jas až 1200 lumenů, 270° širokoúhlý design osvětlení a osvětlená plocha 70 metrů čtverečních, osvětluje větší plochu než solární světlo s jednou hlavou pro venkovní použití.

Současně má solární světla 3 režimy osvětlení dle vašeho výběru. Můžete jej nainstalovat na stěnu nebo upevnit na strom nebo sloup. Abs plast ip65 vodotěsnénaše venkovní solární světlo s detektorem pohybu používá kvalitní abs plastový kryt je perfektní pro použití za každého počasí déšť, sníh, mráz a sluneční svit, solární světla mohou být normální.2 pir senzory, 3 režimy osvětlenívodotěsná lampa solární detektor pohybu s designem dvojitého senzoru rozpozná pohyb v mnohem větší oblasti než modely s jedním senzorem a nabízí 180stupňové rozpoznání rozsahu, detekce dosahuje volných 10 – 16 metrů.
ZnačkaINTELAMP #ad
VýrobceINTELAMP #ad
Výška4.8
Délka9.65
Hmotnost1.65
Šířka5.04
Číslo díluYL002-12A
ModelkaYL002-12A
Záruka2 roky.

6. SEBSON

#ad

250 x 176 x 65 mm, SEBSON Venkovní LED svítidlo nástěnné svítidlo antracit 15 W 1100 lm, studená bílá 5800 K, IP54 nástěnná lampa pro venkovní použití

#ad
SEBSON #ad - Sebson venkovní led svítidlo s integrovanými, nevyměnitelnými LED, s krytím IP54. Součástí dodávky je: 1 x sebson nástěnné světlo; 3 x hmoždinky; 3 x šrouby. Energetická třída u led světel umožňuje úsporu energie až 90 %. Pouzdro v antracitové barvě z plastu pc; polykarbonát propůjčuje tomuto nástěnnému světlu velmi moderní design – upoutá pozornost na každé stěně domu. Při příkonu pouze 15 wattů zajišťují integrované led diody 1100 lumenů silné světlo v kvalitě denního světla studená bílá, 5800 kelvinů.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška6.93
Délka9.84
Hmotnost0.99
Šířka2.56
Číslo díluWAL_E_LED
ModelkaWAL_E_LED

7. K KASONIC

#ad

6500K LED Sicherheitsleuchten mit 3 Modi, 2 Stück, Kasonic Solar-Außenleuchten, wetterfeste Wandlampen für Garage Hof Terrasse

#ad
K KASONIC #ad - Weitwinkelbeleuchtung & pir-bewegungssensordie solar-sicherheitsleuchte verfügt über einen verbesserten PIR-Bewegungssensor und bietet eine leistungsstarke Bewegungsempfindlichkeit von bis zu 25 Fuß bei einem Erfassungswinkel von 210°. Ip65 wasserdicht & wetterfestdie led-sicherheitsleuchten bestehen aus strapazierfähigem ABS-Material mit einer abgedeckten LED-Schutzabdeckung.

Modus 2: automatisch schwaches licht in der Nacht, starke Beleuchtung bei erkannter Bewegung, leuchtet nachts 3-4 Stunden lang durchgehend und schaltet sich automatisch bei Morgendämmerung aus. Modus 3: immer an-modus, bei Verlassen des Erfassungsbereichs wird das schwache Licht 20 Sekunden lang aufrechterhalten. 3 beleuchtungsmodijeder modus muss manuell eingestellt werden. Der photoelektrische wirkungsgrad beträgt beeindruckende 21%, was eine effiziente Umwandlung von Sonnenenergie in Elektrizität ermöglicht und eine lange Betriebsdauer gewährleistet. Hochleistungs-solarpanelintegrierter wiederaufladbarer akku mit 2200mah, der eine hohe Helligkeitsausgabe von 6500K und eine lang anhaltende Beleuchtung bieten kann.

Die ip65-wasserdichtigkeit gewährleistet, dass die Flutlichtleuchte auch bei starkem Regen oder Schneestürmen einwandfrei funktioniert. Sie ist speziell für den Einsatz unter extremen Wetterbedingungen konzipiert. Modus 1: starke beleuchtung bei erkannter bewegung, 30% schwaches Licht nachdem die Personen den Bereich verlassen haben. Für hausbesitzer bieten Bewegungsmelderleuchten eine Sichtlinie auf mögliche Eindringlinge, ohne hohe Energiekosten zu verursachen.
ZnačkaK KASONIC #ad
VýrobceKasonic #ad
Výška5.12
Délka6.5
Hmotnost2.51
Šířka2.52
Číslo díluSL-30
ModelkaSL-30

8. WeBeqer

#ad

Solární lampy pro venkovní použití, vodotěsnost IP65, solární světlo 346 LED, 3 režimy, WeBeqer Solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu, úhel osvětlení 270°, zahrada s dálkovým

#ad
WeBeqer #ad - Kromě toho vám poskytujeme 2letou záruku. 0, pohybový senzor rozpozná pohyb osob nebo objektů ve vzdálenosti 5–8 m. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím. Je perfektní pro váš dvůr, vchod atd. Třída vodotěsnosti ip65 zajišťuje, bez obav o silný déšť, sluneční svit, že bezpečnostní světla lze bezpečně umístit pro venkovní použití, led a sníh.

Dlouhá životnost a vodotěsnost ip65solární světlo pro venkovní použití vyrobené z odolného abs materiálu vydrží extrémní povětrnostní podmínky. Nejvhodnější režim si můžete vybrat rychleji a pohodlněji: ①režim silného světelného senzoru; ② Režim senzoru stmívacího světla; ③Režim ovládání světla. Dělený design solárních světel pro venkovní použití a široké použití ve srovnání s běžnými solárními lampami pro venkovní použití oddělují solární panel od hlavního světelného tělesa a dodávají se s odnímatelným 5 m dlouhým kabelem, zahradu, garáž, příjezdovou cestu, vchod, parkoviště, terasu, stačí instalovat solární panel na slunném místě pro použití uvnitř i venku.

Snadná instalace a zárukajednoduchá instalace, bez nepříjemného kabelu nebo adaptéru, pouze pomocí dodaných šroubů k upevnění na každý typ vnější stěny a celkem celkem 3 kroky podrobně si prosím přečtěte náš návod. Vestavěný citlivý senzor pohybu, úhel osvětlení je 270°. Tyto možnosti osvětlení mohou splnit všechny vaše každodenní potřeby. Osvětlení s vysokým jasem a širší osvětlenísolární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu mají 346 korálků s vysokým jasem, 2 w vysoký výkon v každém světle, může produkovat vysoký jas světelného výkonu.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška7.68
Délka5.12
Hmotnost1.34
Šířka3.94
Číslo díluWeBeqer-346LED
Modelka1X346LED

9. Seklin

#ad

Bezpečnostní, solární pohybové čidlo, 6 ks solárních bezpečnostních světel Outdoor Super Bright 178 LED solárních nástěnných světel 270° širokého úhlu, venkovní solární osvětlení, IP65, vodotěsné

#ad
Seklin #ad - Ip65 vodotěsné solární plotové světlo se zakrytým ochranným leD stínítkem je vyrobeno z vysoce odolného ABS materiálu, odolá všem druhům strašného počasí. Solární bezpečnostní světlo perfektní pro vnější stěnu, dvorek, předzahrádku, zadní dveře, plot, příjezdovou cestu a schody. International products have separate terms, and language of product, age ratings, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.

Vysoce účinný solární panel – náš polykřemíkový solární panel přeměňuje sluneční energii na proud tím, že absorbuje sluneční světlo, což výrazně snižuje emise CO2. Citlivý pir senzor & vodotěsnost ip65 – solární venkovní světla s pir senzorem pohybu mohou přesně rozpoznat pohyby v úhlu 3 ~ 16, 4 m. Udržujte svou rodinu a domácí zvíře v bezpečí i za tmavých večerů. Solární světlo se automaticky vypne a během dne se nabíjí. 3 inteligentní režimy osvětlení – venkovní bezpečnostní osvětlení solární světla má 3 režimy: ① režim středního světla: automaticky se otevře v noci a udržujte jej celou noc při středním jasu; ② režim stmívání světla: Plně osvětlené, zůstává slabé, pokud není k dispozici pohyb; ③Režim silného světelného senzoru: světlo se vypne, pokud je detekován pohyb, pokud není k dispozici žádný pohyb, plný jas, když je pohyb rozpoznán.

Tato vodotěsná solární senzorová světla mohou po 6 ~ 7 hodinách slunečního světla vydržet déle než 6 hodin. 178 led solárních světel a 270 širokoúhlá – vylepšená solární nástěnná svítidla seklin jsou vybavena super jasnými 230 led perlami a 270 širokoúhlým designem osvětlení, garáž, verandu, což přináší širší a jasnější oblast osvětlení.
ZnačkaSeklin #ad
Výška3.54
Délka5.51
Hmotnost2.58
Šířka1.57
Číslo díluHSG-T24
Modelka‎HSG-T22

10. MPJ

#ad

Venkovní světlo s detektorem pohybu, úhel osvětlení 120°, MPJ Solární lampy pro venkovní použití, 106 LED solárních svítidel, solární nástěnné svítidlo pro zahradu s 5m kabelem, vodotěsnost IP65

#ad
MPJ #ad - Snadná instalace: solární světlo můžete jednoduše nainstalovat na stěnu pomocí dodaných šroubů, aniž byste museli připojovat jiné externí zdroje proudu. To vytváří v noci světlé a bezpečné prostředí pro kolemjdoucí. Pokud je detekován pohyb, automaticky se vypne. Senzor pohybu a světelný senzor: systém detekce je kombinací světelného senzoru a pohybového senzoru.

Dělený solární panel: ve srovnání s běžnými solárními světly oddělujeme solární panel a hlavní osvětlovací těleso. Krytí ip65: sluneční světlo je vyrobeno z kvalitního abs, žáruvzdorné. Jednoduše připojte kabel mezi solární panel a lampu, solární světlo se automaticky zapne; pokud není detekován žádný pohyb, k jeho použití není nutné žádné další nastavení. Ideální instalační výška činí 1, 8 až 2, 5 m. Solární panel můžete nainstalovat pomocí dodávaného 5 m dlouhého vodotěsného kabelu na slunném místě, aby bylo možné solární nástěnné světlo efektivně nabíjet.

S profesionálním stupněm ochrany ip65 může být vnitřek solárního světla vodotěsný a prachotěsný a zachovat si velmi jasný jas, i když je venku delší dobu. Aktualizovaný senzor pohybu rozpozná osoby ve vzdálenosti 3 – 5 metrů. Vysoce kvalitní osvětlení: se 106 led solárními světly, 120° detekční úhel osvětlení, které pokrývají více oblastí osvětlení a poskytují super jasné osvětlení pro široké oblasti.
ZnačkaMPJ #ad
VýrobceMPJ #ad
Výška3.15
Délka6.69
Hmotnost1.06
Šířka5.04
Číslo díluCF20211110
ModelkaCF20211110
Záruka3 roky záruka výrobce od data nákupu.