Top 10 Spezialeinheit Kostüm Kinder – Silvester

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WIDMANN

#ad

WIDMANN 55347 COSTUME AGENTE SWAT POLIZIOTTO 8/10 CM 140 #5534

#ad
WIDMANN #ad - Tato velikost odpovídá dětem ve věku od cca 8 do 10 let. S vhodnými doplňky jako pistole, zbraň nebo pouta není součástí dodávky můžete svůj outfit opticky ideálně doplnit. S tímto masopustním kostýmem firmy Widmann se vaše dítě promění v agenta SWAT. Součástí dodávky je overal, pásek s ohlávkou a taškou, vesta, chrániče kolen, chrániče loktů a maska. K dostání je kostým pro děti ve velikosti 140 cm.
ZnačkaWIDMANN #ad
VýrobceWidmann #ad
Výška0.79
Délka11.81
Hmotnost1.32
Šířka15.75
Číslo díluCS805534/140
Modelka55347
Záruka0 let záruka

2. WIDMANN

#ad

WIDMANN 01716 COSTUME FORZE SPECIALI ARTICHE 5-7 #017B

#ad
WIDMANN #ad - S tímto kostýmem se vaše dítě promění v bojovníka Arctic Special Forces. K dostání je unisex kostým pro děti ve velikosti 128 cm. S vhodnými doplňky jako puška není součástí dodávky můžete kostým ideálně doplnit. Součástí dodávky je horní díl s kapucí, kalhoty a maska. Tato velikost odpovídá dětem ve věku od cca 5 do 7 let.
ZnačkaWIDMANN #ad
VýrobceWidmann #ad
Výška0.98
Délka11.81
Šířka15.75
Číslo dílu01716
Modelka01716
Záruka0 let záruka výrobce

3. WIDMANN

#ad

Radio, "S.W.A.T." bulletproof vest, badge, hand grenade, handcuffs, flashlight, mask, binoculars, One Size Fits Most Children, gun

#ad
WIDMANN #ad - Zu sehen. Klicken sie dazu auf den Markennamen Widmann unterhalb des Produkttitels. Auf der schwarzen weste ist die grüne Aufschrift S.

W. A. T. Im lieferumfang enthalten sind die kugelsichere Weste, die Pistole, die Handschellen, das Funkgerät, die Maske, die Taschenlampe, das Abzeichen, die Handgranate und das Fernglas. Das zubehör kann an der Weste befestigt werden und ist somit immer griffbereit. Mit dem kostümset s. W. A. T. Weitere schöne kostüme und zubehör finden Sie in unserem Marken Shop. Ist ihr kind perfekt für die nächste Karnevals- oder Mottoparty vorbereitet.
ZnačkaWIDMANN #ad
VýrobceWidmann #ad
Výška0.79
Délka9.84
Šířka14.96
Číslo díluWDM00323
Modelka00323
Záruka0 Jahre Garantie

4. WIDMANN

#ad

140 cm / 8-10 let, kalhoty, "S.W.A.T" bunda, cap

#ad
WIDMANN #ad - S tímto kostýmem se vaše dítě okamžitě změní na velitele S. W. A. T. Klikněte na název značky Widmann pod názvem produktu.

Tato velikost je vhodná pro děti od 8 do 10 let. Hledáte přestrojení pro vaše dítě u příležitosti příští karnevalové nebo mottopparty? Pak je kostým S. W. A. T. Firmy widmann to pravé pro vás. Součástí dodávky je košile s vestou, kalhoty a čepice. Tento kostým je k dostání ve velikosti 140 cm. Další krásné kostýmy a doplňky najdete v našem značkovém obchodě. Kostým ideálně doplníte vhodnými doplňky, jako je zbraň na hraní.
ZnačkaWIDMANN #ad
VýrobceWidmann #ad
Výška0.79
Délka11.81
Hmotnost0.77
Šířka15.75
Číslo dílu76547
Modelka76547
Záruka0 let

5. KarnevalsTeufel.de

#ad

KarnevalsTeufel dětský kostým "SWAT Weste" speciální jednotka Police Officer Security 164

#ad
KarnevalsTeufel.de #ad - Rozsah dodávky: 1dílná Barva SWAT vesty. Bez dalších doplňků! Bez čepice! Materiál: 100% polyester. Erná s bílým písmem barevné odchylky jsou možné! .
ZnačkaKarnevalsTeufel.de #ad
VýrobceKarnevalsTeufel.de #ad
Výška1.97
Délka13.78
Šířka9.84

6. Spooktacular Creations

#ad

Spooktacular Creations Police SWAT Costume for Kids Halloween Cosplay, S.W.A.T. policejní důstojník Large 10–12 let

#ad
Spooktacular Creations #ad - Obsahuje vestu, píšťalku a tři další doplňky, čepici, vysílačku, košili, kalhoty, se kterými můžete své dítě obléknout jako pravou policii S. W. A. T. Linie suchá. Kostým policisty pro děti. Snadné nošení, jedinečný halloweenský kostým pro sladkosti nebo léčbu.

Dětský kostým s. W. A. T. Nebělit. Bezpečnostní test schválen. Nápad na soutěž o kostým na halloween instaworthy! dodejte své halloweenské party a jiným tematickým aktivitám spoustu zábavy! Velikost: malé dítě 3 - 4 roky, malé 5 - 7 let, střední 8 - 10 let a velké 10 - 12 let. Reagujte na zločiny a vyřešte tajemství chybějících sladkostí. Ruční praní za studena. Je zaručeně velmi trvanlivý, protože je vyroben z kvalitních materiálů a vyznačuje se svým jedinečným designem ze 100% polyesteru pro maximální komfort.

Skvělé cenově výhodné balení pro hraní rolí. Staňte se nejsladším agentem v utajení při vaší příští cestě trick-or-treat na tomto Halloweenu! Perfektní pro halloweenské dress-up party, tematické kostýmy, cosplay, festivaly, nejlepší halloweenský kostým, halloweenské party a další.
ZnačkaSpooktacular Creations #ad
Výška4.33
Délka14.17
Šířka11.81
Číslo dílu20434-L

7. WIDMANN

#ad

WIDMANN 52617 COSTUME SPECIAL FORCES 8/10 #5261

#ad
WIDMANN #ad - Klikněte na název značky Widmann pod názvem produktu. Součástí dodávky je overal, vesta, maska s kapucí, chrániče paží, brýle, pásek s pouzdrem, chrániče holeně a rukavice.

Další krásné kostýmy a doplňky najdete v našem značkovém obchodě. K dostání je kostým ve velikosti 140 cm. S touto plnou maskou bude vaše dítě přitahovat pozornost na každé party. Kostým můžete ideálně završit puškou. S touto sadou kostýmů firmy widmann se vaše dítě okamžitě změní v člena týmu Special Forces. To zhruba odpovídá velikosti 8 až 10letého dítěte.
ZnačkaWIDMANN #ad
VýrobceWidmann #ad
Výška1.57
Délka11.81
Šířka15.75
Číslo dílu52617
Modelka10206654
Záruka0 let záruka výrobce

8. WIDMANN

#ad

černá, speciální nasazovací komando, Widmann 28227 – příslušenství ke kostýmu S.W.A.T. pro děti, helma, tématická party, karneval, SEK, pistole a rádio

#ad
WIDMANN #ad - Sada je ideální pro hraní v dětském pokoji nebo jako příslušenství pro kostým S. W. A. T. S s. W. A. T. Na karnevalu nebo na tématické party. Další krásné kostýmy a doplňky najdete v našem značkovém obchodě. Rádiu lze pomocí klipu připevnit na kalhoty. Klikněte na název značky Widmann pod názvem produktu. Sada obsahuje helmu, radiostanici a pistoli o rozměrech cca 23 x 14 cm. Od firmy widmann se fantazii při hraní meze nekladou. Přilba S. W. A. T je určena pro obvod hlavy cca 57 cm.
ZnačkaWIDMANN #ad
VýrobceWidmann #ad
Výška5.12
Délka7.87
Šířka10.24
Číslo dílu28227
Modelka28227
Záruka0 let záruka výrobce

9. Goldschmidt Kostüme

#ad

Swat01, helma, doplňky, Goldschmidt Kostüme SWAT sada vesta a doplňky helmy | Kostým děti policie FBI masopustní karneval jednotná velikost 5-10 let vesta

#ad
Goldschmidt Kostüme #ad - Skvělá sada doplňků na téma Swat, policie nebo Fbi pro děti. Nápis swat se nachází také na dětské helmě. Další příslušenství není součástí dodávky. Rozsah dodávky: jedna sada dle výběru. Dětský kostým se nejlépe hodí na masopust, karneval, masopust nebo jednoduše na hraní. Vesta se zavírá pomocí suchých zipů na straně a má cool nápis S. W. A. T. Kostýmová sada může společně s černým oblečením vytvořit krásné oblečení pro chlapce a dívky.
ZnačkaGoldschmidt Kostüme #ad
VýrobceGoldschmidt #ad
Výška9.84
Délka9.84
Šířka9.84
Číslo dílu1
ModelkaSwat01
Záruka2

10. deAO

#ad

Policejní hračka pro děti, granáty na hračky, pouta vysílačka, policejní kostým děti s vestou, chlapce, karneval Halloween, deAO Policejní sada na hraní rolí děti, helmou

#ad
deAO #ad - Vysoká kvalita: vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů s dlouhou životností, velikost od 3 let se hodí pro většinu chlapců a dívek. Velikost vesty je cca 45 x 36 cm délka x šířka. Perfektní dárek na vánoce, tématické party, převleky, halloweenské kostýmy, akce a každodenní zábavu. Tato sada kostýmů obsahuje vše, aby rostly společně s vašimi dětmi.

Realistický vzhled: kostým swat je autenticky vytvořený, vesta má kapsy a nápis swat na přední straně. Vaše dítě může nejen předstírat, ale má k tomu také potřebné vybavení! včetně velkého množství policejního příslušenství a přenosného batohu – tato hrací sada má vše, že je v boji, co vaše dítě bude milovat. Je vaše dítě při hraní nepořádku? v tomto případě si nedělejte starosti! Tuto policejní vestu lze prát v pračce. Díky zipu se dá snadno oblékat a svléknout a lze ji prát. Naše kostýmy jsou koncipovány tak, SWAT vestu nebo vojenskou vestu. Neexistují žádné ostré hrany, které jsou nebezpečné nebo by mohly poranit vaše dítě.

Univerzální použití: vestu lze použít jako policejní vestu, co potřebujete pro dětský policejní kostým nebo kostým SWAT. Sada kostýmů za super cenu: máte dítě, brokovnice, pouta na hračky, brýle na hraní, megafon, které miluje vytvářet vlastní zábavu! tato sada obsahuje 18 ks vysoce hodnotného policejního příslušenství včetně hračky, policejní netopýr, swat vestu, píšťalka, hodinky, vysílačky na hračky, plynová maska, hračky, hračka dýka, které miluje oblékání? Tato sada policejních hraček je ideální pro dítě, policejní odznak, pistole na hračky, teleskop, kamery na helmu, policejní karta Swat a úložná taška.
ZnačkadeAO #ad
VýrobcedeAO #ad
Výška2.17
Délka17.72
Šířka14.17
Číslo díluPC-PF
ModelkaPC-PF
ZárukaČ