Top 10 Sticker Drucker Farbig – Přenosné fotografické tiskárny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Canon

#ad

Fototiskárna Canon Selphy CP1300 WLAN, černá

#ad
Canon #ad - S novým party shuffle beleuchtungsmodus können až 8 chytré telefony současně zaslat fotografie pro tiskárny – také bez heslem. S thermosubl imations tisk dostanete v méně než jednu minutu kvalitní fotografický potisk se zářivými barvami a dlouhou trvanlivost. Rychle a bezdrátová mobilgeraeten tisk díky Canon Print App Plus Mopriatm Android a Apple Airprinttm podpora. Rozsah dodávky: compact photo printer selphy cp1300; papír kazeta pro papír v pohlednice formát; kompaktní síťový adaptér cca CP200 B; síťový kabel; návod.
ZnačkaCanon #ad
VýrobceCanon #ad
Výška2.49
Délka7.32
Hmotnost1.9
Šířka5.35
Číslo díluCP1300
Modelka2234C002AA
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

2. KODAK

#ad

50 kusů, instantní film, 50 x 76 mm, KODAK Step tiskárna bezdrátová mobilní fototiskárna + fotokniha Kodak zinek

#ad
KODAK #ad - Konec s plány zítra tisknout kodak step printer lze propojit s jakýmkoli chytrými telefony s ios nebo Android, tabletem nebo podobným zařízením přes Bluetooth nebo NFC, abyste mohli okamžitě tisknout obrázky. Tisk, která odpuzuje vodu, který vydrží – zinkový papír má lesklou polymerovou ochrannou vrstvu, je odolná proti roztržení a má suchý povrch.

Každý obraz zaujme pozoruhodnou stálostí barev a je ideální pro tisk fotografií ze smartphonu nebo sociálních médií. Vytvořte si ze svých selfie, portrétů, příspěvků na sociálních sítích a dalších obrázků fyzické fotografie. Asná technologie zinkového tisku inovace odstraňuje drahé barevné kazety, tonery nebo barevné pásky 2×3 lepicí papír s vloženými barevnými krystaly poskytuje kvalitní, trvanlivé, výhodné a detailní tisky, které jsou odolné proti vlhkosti, prasklinám a nečistotám. Technologie zero-ink je přirozený tiskový postup, který lze jednoduše vložit a tisknout v jediném pracovním kroku.

Upravujte fotografie ve své roli fotoaparátu a vytiskněte je za méně než 60 sekund. Kompletní editační sada přes aplikaci stáhněte si zdarma aplikaci kodak pro vytváření koláží a přizpůsobení svých momentků pomocí skvělých filtrů, skvělých nálepek, půvabných okrajů, vtipného textu a jiného vlastního vkusu. Vylepšete svou schopnost tisku. Okouzlující bohatství detailů – prémiový fotografický papír reprodukuje každý barevný odstín a každý důležitý okamžik s neuvěřitelně jasnými detaily. Příjemné fotografie – se zinkovým papírem nepotřebujete drahý film ani neefektivní kazety, inkoust nebo tonery.
ZnačkaKODAK #ad

3. Canon

#ad

Ohne Akku, WLAN, Canon SELPHY CP1500 Mini Fotodrucker mobil tragbar unterwegs bis Postkartengröße 10x15cm, kabellos, App, farbstabil 100 Jahre weiß ohne Farbband/Papier, Thermosublimation

#ad
Canon #ad - In allen grÖßen - zum drucken der photos stehen verschiedene Größen vom Postkartenformat 100 x 148 mm bis zu Ministickern* 22 x 17, 3 mm zur Verfügung. Item weight: 1. 8 kilograms. Einfaches verbinden - man kann den photodrucker ohne kabel mit mobilgeräten, Cameras oder USB Speichersticks oder druckt von einer SD, Computern & kompatiblen Kameras verbinden; nutzt den USB-C-Anschluss für Computer, SDHC oder SDXC Speicherkarte.

Betriebssystem: Windows 11. Lieferumfang - das weiße druckgerät canon selphy cp1500, eine papierkassette weiß Postkartenformat, Kompakt Netzadapter CA-CP300 B, Netzkabel Steckertyp E & gedruckte Informationen. Platzsparend & elegant - mit seiner kompakten größe und dem großen 8, 9 cm LC-Display und drei Farbausführungen ist dieses Druckergerät ganz einfach zu bedienen.

Maximale farbdruckgeschwindigkeit: 1. 3 pages_per_minute. Hochwertig - die fotos sind wasserabweisend, kratzfest & vor fingerabdrücken geschützt und werden mit 16, 7 Millionen Farben dank Thermosublimations Technologie schnell gedruckt - dank Schutzschicht bleiben die Bilder im Album bis zu 100 Jahre farbstabil. Max. Schwarz-weiß-druckgeschwindigkeit: 1. 3 pages_per_minute.
ZnačkaCanon #ad
VýrobceCanon #ad
Výška2.27
Délka5.24
Hmotnost1.87
Šířka7.17
Číslo dílu5540C003AA
Modelka5540C003
Záruka2 year manufacturer

4. HP

#ad

HP Sprocket Portable 2x3 palcová tiskárna pro okamžité fotografie fialová svazek zinkového papíru

#ad
HP #ad - Jedinečné filtry, rámečky a vlas – přizpůsobte si své snímky skvělými nástroji pro úpravy v aplikaci HP český jazyk nelze zaručit. Zink zero ink technology - není to drahá náhrada za toner nebo barevné pásky! Lesklý fotopapír s lepivou zadní stranou obsahuje uvnitř vložené barvy pro úžasnou odolnost proti vodě, skvrnám a slzám.

Pro ios 10+ a android 5+ Bluetooth 5. 2. Vytiskněte fotografie na vyžádání! - hp sprocket printer tiskne 2x3palcové fotografie z vašeho smartphonu nebo sociálních médií. Připevněte nálepky, rámeček a emodži. Hashtaggen sie eine foto in Social Medien und Sie Sie die HP App für sofort Drucken. Balení obsahuje tiskárnu hp sprocket s papírovým balíčkem 20 listů a luxusní pouzdro.
ZnačkaHP #ad
Výrobcehp #ad
Výška3
Délka3
Šířka3
Číslo díluHPIKSPK1PRAMZ
ModelkaHPIKSPK1PRAMZ
Záruka1 rok omezená záruka

5. KODAK

#ad

KODAK Mini 2 Retro 4PASS mobilní fototiskárna 5,3 x 8,6 cm – balíček 68 listů, bílá

#ad
KODAK #ad - Nízké náklady na fotografie – proč platit více za tisk? neexistuje lepší možnost tisknout vaše vlastní 2x2" fotografie z pohodlí domova než naše retro fototiskárna Kodak Mini 2. Protože jsou fotografie vytištěny na vrstvách barevné pásky a laminovány, jsou během skladování chráněny před otisky prstů a vodou, což zaručuje dlouhou trvanlivost.

Pokud si koupíte balíček tiskárny, můžete si koupit fotopapír za nižší cenu. Dva druhy fotografií – retro fototiskárna kodak mini 2 může tisknout jak bezokrajové, že si své vzpomínky zapíšete podle druhu okraje. S veselými funkcemi rozšířené reality a dalšími dekorativními funkcemi, jako je krása, rámečky a další, filtry, můžete aplikaci použít k vyjádření svých fotografií. Ar app - stáhněte si aplikaci fototiskárny kodak a tiskněte odkudkoliv a kdykoliv.

Naše aplikace ar a tiskárna pro okamžité fotografie udělají zbytek práce za vás! Vynikající kvalita fotografií – kodak mini 2 retro využívá technologii 4pass, se kterou můžete během několika sekund tisknout bezchybné fotografie. Můžete tisknout fotografie bez okrajů, tak i bezokrajové fotografie. Pomocí této přenosné fototiskárny si můžete vytvořit nezapomenutelné vzpomínky se svými blízkými. S touto přenosnou fototiskárnou můžete vytvářet trvalé vzpomínky tím, pokud je chcete mít ve větším formátu.
ZnačkaKODAK #ad
VýrobcePrinics Co., Ltd. #ad
Výška1
Délka3
Hmotnost0.44
Šířka5
Číslo díluCAR-P210RW
ModelkaCAR-P210RW

6. KODAK

#ad

KODAK Mini 2 Retro 4PASS mobilní fototiskárna 5,3 x 8,6 cm – balíček s 68 listy, černá

#ad
KODAK #ad - Fotografie jsou levnější, pokud je zakoupíte v balení s tiskárnou. Napište své vzpomínky na fotografie s okrajem, aby zůstaly navždy zachovány. Tato přenosná fototiskárna je vše, abyste vytvořili nezapomenutelné vzpomínky se svými blízkými.

Můžete použít vtipné funkce rozšířené reality a další dekorativní funkce jako zkrášlování, filtry, rámy a další. Aplikace ar-app – stáhněte si aplikaci kodak pro fototiskárny a můžete tisknout kdekoli a kdykoli. Vynikající kvalita fotografií – kodak mini 2 retro využívá technologii 4pass, takže je chráněna před otisky prstů a voděodolná, aby okamžitě tiskl bezchybné fotografie. Dva druhy fotografií – retro fototiskárna kodak mini 2 podporuje fotografie s okrajem i fotografie bez okrajů.

Nízké náklady na fotografie – proč platit více za tisk? naše kodak mini 2 retro fototiskárna je nejvýhodnější možností pro tisk přímo z domova. Každá fotografie je vytištěna vrstvami barevných proužků laminovacím postupem, aby byla zajištěna dlouhodobá kvalita. Tiskněte fotografie bez okrajů pro větší obrázky. Velikost hlavy – polaroid fototiskárna kodak mini 2 retro se vejde přímo do vašich rukou a do kapsy, co potřebujete, abyste mohli pohodlně tisknout.
ZnačkaKODAK #ad
VýrobcePrinics Co., Ltd. #ad
Výška1
Délka3
Hmotnost1.32
Šířka5
Číslo díluCAR-P210RB
ModelkaCAR-P210RB

7. KODAK

#ad

KODAK Mini 2 Retro 4PASS mobilní fototiskárna 5,3 x 8,6 cm – balíček 68 listů, žlutá

#ad
KODAK #ad - S veselými funkcemi rozšířené reality a dalšími dekorativními funkcemi, rámečky a další, jako je krása, filtry, můžete aplikaci použít k vyjádření svých fotografií. Dva druhy fotografií – retro fototiskárna kodak mini 2 může tisknout jak bezokrajové, že si své vzpomínky zapíšete podle druhu okraje.

Nízké náklady na fotografie – proč platit více za tisk? neexistuje lepší možnost tisknout vaše vlastní 2x2" fotografie z pohodlí domova než naše retro fototiskárna Kodak Mini 2. Protože jsou fotografie vytištěny na vrstvách barevné pásky a laminovány, jsou během skladování chráněny před otisky prstů a vodou, což zaručuje dlouhou trvanlivost. Naše aplikace ar a tiskárna pro okamžité fotografie udělají zbytek práce za vás! Pokud si koupíte balíček tiskárny, můžete si koupit fotopapír za nižší cenu. Ar app - stáhněte si aplikaci fototiskárny kodak a tiskněte odkudkoliv a kdykoliv.

S touto přenosnou fototiskárnou můžete vytvářet trvalé vzpomínky tím, pokud je chcete mít ve větším formátu. Kompaktní velikost – retro fototiskárna kodak mini 2 se perfektně hodí do vašich rukou a do kapsy, takže můžete pohodlně tisknout své fotografie. Můžete tisknout fotografie bez okrajů, tak i bezokrajové fotografie. Vynikající kvalita fotografií – kodak mini 2 retro využívá technologii 4pass, se kterou můžete během několika sekund tisknout bezchybné fotografie.
ZnačkaKODAK #ad
VýrobcePrinics Co., Ltd. #ad
Výška1
Délka3
Hmotnost0.44
Šířka5
Číslo díluP210RY_60BNDL
ModelkaP210RY_60BUNDLE

8. KODAK

#ad

černá, KODAK Mini 2 Retro 4PASS mobilní fototiskárna 5,3 x 8,6 cm – dárkový balíček s 68 listy

#ad
KODAK #ad - Protože jsou fotografie vytištěny na vrstvách barevné pásky a laminovány, jsou během skladování chráněny před otisky prstů a vodou, což zaručuje dlouhou trvanlivost. Nízké náklady na fotografie – proč platit více za tisk? neexistuje lepší možnost tisknout vaše vlastní 2x2" fotografie z pohodlí domova než naše retro fototiskárna Kodak Mini 2.

Ar app - stáhněte si aplikaci fototiskárny kodak a tiskněte odkudkoliv a kdykoliv. Můžete tisknout fotografie bez okrajů, pokud je chcete mít ve větším formátu. Naše aplikace ar a tiskárna pro okamžité fotografie udělají zbytek práce za vás! Pomocí této přenosné fototiskárny si můžete vytvořit nezapomenutelné vzpomínky se svými blízkými. Kompaktní velikost – retro fototiskárna kodak mini 2 se perfektně hodí do vašich rukou a do kapsy, takže můžete pohodlně tisknout své fotografie.

S touto přenosnou fototiskárnou můžete vytvářet trvalé vzpomínky tím, že si své vzpomínky zapíšete podle druhu okraje. Vynikající kvalita fotografií – kodak mini 2 retro využívá technologii 4pass, se kterou můžete během několika sekund tisknout bezchybné fotografie. S veselými funkcemi rozšířené reality a dalšími dekorativními funkcemi, rámečky a další, filtry, jako je krása, můžete aplikaci použít k vyjádření svých fotografií. Dva druhy fotografií – retro fototiskárna kodak mini 2 může tisknout jak bezokrajové, tak i bezokrajové fotografie.
ZnačkaKODAK #ad
VýrobcePrinics Co., Ltd. #ad
Hmotnost0.77
Číslo díluP210R
ModelkaP210R

9. KODAK

#ad

Weiß, KODAK Mini 2 Retro 4PASS Mobiler Fotodrucker 5,3x8,6cm

#ad
KODAK #ad - Sie können die randlosen fotos drucken, wenn Sie sie in einem größeren Format haben möchten. Da die fotos auf farbbandschichten gedruckt und laminiert werden, sind sie während der Lagerung vor Fingerabdrücken und Wasser geschützt, was eine lange Haltbarkeit gewährleistet. Niedrige fotokosten - warum mehr für den druck bezahlen? es gibt keine bessere möglichkeit, Ihre eigenen 2x2"-Fotos bequem von zu Hause aus zu drucken als unseren Kodak Mini 2 Retro-Fotodrucker.

Kompakte größe - der kodak mini 2 retro-fotodrucker passt perfekt in Ihre Hände und in Ihre Tasche, sodass Sie Ihre Fotos bequem ausdrucken können. Mithilfe dieses tragbaren Fotodruckers können Sie unvergessliche Erinnerungen mit Ihren Lieben schaffen. Mit lustigen augmented-reality-funktionen und anderen dekorativen Funktionen wie Schönheit, Rahmen und mehr können Sie die App nutzen, Filtern, um Ihren Fotos Ausdruck zu verleihen.

Ar app- laden sie die kodak fotodrucker-anwendung herunter und drucken sie von überall und zu jeder zeit. Zwei fotoarten - der kodak mini 2 retro fotodrucker kann sowohl randlose als auch randlose Fotos drucken. Wenn sie ein drucker-paket kaufen, können Sie Fotopapier zu einem niedrigeren Preis erwerben. Hervorragende fotoqualität - der kodak mini 2 retro nutzt die 4pass-technologie, mit der Sie in nur wenigen Sekunden makellose Fotos drucken können. Unsere ar app und der Sofortbilddrucker erledigen den Rest der Arbeit für Sie!
ZnačkaKODAK #ad
VýrobcePrinics #ad
Výška1.06
Délka3.15
Hmotnost0.56
Šířka5.12
Číslo díluP210RW
ModelkaP210RW
Záruka2 year

10. KODAK

#ad

KODAK Mini 2 Retro 4PASS Mobiler Fotodrucker 5,3x8,6cm, Schwarz

#ad
KODAK #ad - Mit lustigen augmented-reality-funktionen und anderen dekorativen Funktionen wie Schönheit, Rahmen und mehr können Sie die App nutzen, Filtern, um Ihren Fotos Ausdruck zu verleihen. Da die fotos auf farbbandschichten gedruckt und laminiert werden, sind sie während der Lagerung vor Fingerabdrücken und Wasser geschützt, was eine lange Haltbarkeit gewährleistet.

Mithilfe dieses tragbaren Fotodruckers können Sie unvergessliche Erinnerungen mit Ihren Lieben schaffen. Wenn sie ein drucker-paket kaufen, können Sie Fotopapier zu einem niedrigeren Preis erwerben. Niedrige fotokosten - warum mehr für den druck bezahlen? es gibt keine bessere möglichkeit, Ihre eigenen 2x2"-Fotos bequem von zu Hause aus zu drucken als unseren Kodak Mini 2 Retro-Fotodrucker. Unsere ar app und der Sofortbilddrucker erledigen den Rest der Arbeit für Sie! Hervorragende fotoqualität - der kodak mini 2 retro nutzt die 4pass-technologie, mit der Sie in nur wenigen Sekunden makellose Fotos drucken können.

Ar app- laden sie die kodak fotodrucker-anwendung herunter und drucken sie von überall und zu jeder zeit. Zwei fotoarten - der kodak mini 2 retro fotodrucker kann sowohl randlose als auch randlose Fotos drucken. Sie können die randlosen fotos drucken, wenn Sie sie in einem größeren Format haben möchten. Kompakte größe - der kodak mini 2 retro-fotodrucker passt perfekt in Ihre Hände und in Ihre Tasche, sodass Sie Ihre Fotos bequem ausdrucken können. Mit diesem tragbaren fotodrucker können Sie bleibende Erinnerungen schaffen, indem Sie Ihre Erinnerungen in der Art des Randes niederschreiben.
ZnačkaKODAK #ad
VýrobcePrinics #ad
Výška1
Délka3.4
Hmotnost0.56
Šířka5
Číslo díluP210RY
ModelkaP210RY
Záruka2 years