Top 10 Tiefenanschlag Für Bohrer – Hloubkové dorazy pro šroubováky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KOWOOD

#ad

1 große Schraube und 12 Holzschrauben, 5/16 Zoll Rundschaft mit verstellbarem Tiefenanschlag. Inklusive: 2 Schraubenschlüssel, KOWOOD Kegelsenkerbohrer-Set, 8-teilig, 3 kleine Schrauben

#ad
KOWOOD #ad - Vielseitigkeitbietet präzise, perfekt für holzarbeiter, buche und mehr. Mit limiterstanzen kann schnell und genau durchgeführt werden. Inklusive zubehör inklusive 2 Sechskantschlüssel, 1 große Schraube und 12 Holznägel. Erfüllt ihre arbeitsbedürfnisseder 1, 3 kleine schrauben, 2 cm runde Griff kann mit Bohrmaschinen und Schnellwechselfutter verwendet werden.

Thekenspülen-Bits entworfen, Hausreparaturen und mehr. Mehrere größen lncludes 8 goldschrauben senker löcher: 5/64"x5/16", 9/64"x5/406". Am häufigsten verwendete abmessungen von tischlern, 3/32"x5/16", 7/64"x5/16", 9/64 "x5/16" & 5/32"x5/16". Cm, um alle ihre bedürfnisse zu erfüllen. Robust und langlebigscharfer schneidkopf aus Schnellarbeitsstahl, einfach zu bedienen, ully geschärfte Kante, schnelles Bohren, glattes Schneiden, präzise Positionierung, längere Lebensdauer.8

8 stück senkkopfbohrer in verschiedenen größen, 15/128"x5/16", 1/8"x5/16", Möbelherstellern und anderen Holzarbeitern. Der verstellbare tiefenanschlag kann helfen, beim Bohren vertikal zu bleiben, um ein erfolgreiches Bohren zu gewährleisten, ideal für Anfänger. Verbotene materialien: glas, beton, saubere vorbohrungen in komprimierten Platten, Heimwerker, Kunststoff, MDF, Metall, um als Holzbohrer zu arbeiten, Kiefer, Gipskarton.
ZnačkaKOWOOD #ad
VýrobceKOWOOD #ad
Číslo díluKR-0C8

2. CESFONJER

#ad

CESFONJER omezovač hloubky vrták, Sada hlubokých dorazových kroužků, kroužek, se šestihranným klíčem pro vrtáky, polohovač ID: 8 mm, zpracování dřeva, 6 kusů

#ad
CESFONJER #ad - Velikost a balení: zastavení hloubky vrtáku, s imbusovým klíčem cca 2 mm / 2, od: cca 15 mm, ID: cca 8 mm, 6 kusů, tloušťka: cca 8 mm, 5 mm podléhá skutečné velikosti balení.

Materiálhloubkový doraz vrtáku je vyroben z ušlechtilé oceli 304, robustní a má dlouhou životnost. Užitečné: vhodné pro vrtáky z uhlíkové oceli, které dokáží pozitivně zablokovat každou polohu vrtáku. Roubový límec bity nepoškodí. Používá se pro přesné řízení hloubky vrtání a zajištění stejné hloubky vrtání. Design: otvory s dvojitým drátem mají silnější upínací sílu a mohou vrták pevně zablokovat. Funkce: vrták z ušlechtilé oceli je upevněn na vrtáku, aby se omezila hloubka vrtání.
ZnačkaCESFONJER #ad
VýrobceCESFONJER #ad
Číslo díluJ346

3. Bosch Accessories

#ad

2609256C62, Bosch Home and Garden Expert hloubkový doraz, černý

#ad
Bosch Accessories #ad - Příslušenství pro nástroje a elektrické nářadí, kvalita od Bosch. Použitelné s pmf 190 e, pmf 220 ce, pmf 250 ces a pmf 350 CES. Příslušenství pro multifunkční nářadí od Bosch. Plynulé nastavení. Pro přesné hloubky řezu v kombinaci se segmentovými a ponornými pilovými listy. Hloubkový doraz expert pro multifunkční nářadí od Bosch.
ZnačkaBosch Accessories #ad
VýrobceBOSCH #ad
Výška9.84
Délka17.72
Hmotnost0.18
Šířka15.75
Číslo dílu2609256C62
Modelka2609256C62
ZárukaBosch 2609256c62 - tope de profundidad expert: variabilní: diy para multiherramienta.

4. CESFONJER

#ad

Polohovač, hmoždinky 3-10 mm, regulátor polohy, HSS-Locator omezovač hloubky, kroužek, CESFONJER 8dílná sada kroužků pro hloubkový doraz

#ad
CESFONJER #ad - Kompatibilní s vašimi sae drill bits – k vrtání otvorů pro hmoždinky a další použití se standardními a brad-point bity nebo dokonce zápustnými bity a dalšími; dodávané velikosti jsou vhodné pro standardní bity 3 mm, 4 mm, 6 mm, 7 mm, 5 mm, 8 mm, 9 mm a 10 mm. Rozdělovací kroužky mají drážkový design, přičemž jejich čelní plocha sedí rovnoběžně s osou vrtáku a po utažení se nepohybují ani nevyklouznou.

Obsah – balení obsahuje 8 dělených kruhových vrtáků a 1 imbusový klíč pro vaše pohodlí. Kontrola hloubky vrtání – použijte dct vrták s nastavitelnou hloubkou otvoru, límec 8 kusů, nastavitelná dělená kroužek, šroubový doraz, který vyvrtáváte; ideální pro hloubku vrtání, aby vaše vrtačka bezpečně držela na místě a uchopil celý průměr vrtáku, pokud je nutné přesné měření hloubky otvoru; vyvinuto tak, abyste mohli přesně nastavit hloubku otvoru, aniž by se šroub dotýkal dříku.

Lze bezpečně zablokovat na libovolném místě podél bitu. Vhodné pro: vrták z uhlíkové oceli. Vylepšený design – dvouplášťový vrták z ušlechtilé oceli, hraniční kroužek. Snadná obsluha – jednoduše si vyberte vhodnou velikost vrtáku a límce, poté pomocí vrtačky zatáhněte za šroub s imbusovým klíčem, posuňte límec na bit a nastavte potřebnou hloubku pravítkem nebo hloubkovým měřítkem není součástí dodávky, upínací šroub minimálně vyčnívá vezměte prosím na vědomí, že je používán v blízkosti svislé desky.
ZnačkaCESFONJER #ad
VýrobceCESFONJER #ad
Číslo díluJ193
ModelkaJ193

5. DXIA

#ad

Regulátor polohování, hloubkové omezení, pro vrtáky zpracování dřeva, sada hloubkového dorazu, polohovací kroužek, Sada 8 ks hlubokých dorazovacích kroužků DXIA 3 – 10 mm, vrták, hluboké oko s šestihranným klíčem

#ad
DXIA #ad - Jednoduchá obsluha: jednoduše vyberte vhodnou velikost vrtáku a kroužek, posuňte pás na bit a nastavte požadovanou hloubku pravítkem nebo hlubokým nožem. Spalovací jednotky mají drážkovaný design, přičemž jejich čelní plocha sedí paralelně s vývrtkou a po utahování se nepohybují ani nekloužou.

Hluboké zavrtání: držte místo na pevném místě, 8, 4, kde je používáte, 9, límec s nastavitelným kroužkem nepoškodí bity. Velikost je 3, 6, 5, 7, 10 mm. Materiál: vrták pro hluboký doraz je vyroben z ušlechtilé oceli 304, robustní a s dlouhou životností. Dá se bezpečně zablokovat na libovolném místě podél bitu.

Kontrola hloubky vrtání: s fixací mezního vrtáku použijte hloubku otvoru, který vrtáte. Poté přitáhněte šroub v pase k vrtáku. Množství: balení obsahuje 8 kusů hlubokých drážek, 1 ks imbusového klíče a 1 ks plastového boxu, pro vaše pohodlí. Konstrukce otvoru s dvojitým šroubem z ušlechtilé oceli s dvojitým drátem, hraniční kroužek.
ZnačkaDXIA #ad
VýrobceXZ #ad

6. CESFONJER

#ad

HSS-Locator omezovač hloubky, polohovač, regulátor polohování, CESFONJER 4dílná sada hliníkových kroužků pro hloubkové dorazy, hmoždinky 6 mm/8 mm/10 mm/12 mm

#ad
CESFONJER #ad - Kompatibilní s vašimi sae drill bits – k vrtání otvorů pro hmoždinky a další použití se standardními a Brad-Point bity nebo dokonce zápustnými bity a dalšími; dodávané velikosti jsou vhodné pro standardní bity 6 mm, 8 mm, 10 mm a 12 mm. Snadná obsluha – jednoduše si vyberte vhodnou velikost vrtáku a límce, upínací šroub minimálně vyčnívá vezměte prosím na vědomí, posuňte límec na bit a nastavte potřebnou hloubku pravítkem nebo hloubkovým měřítkem není součástí dodávky, poté pomocí vrtačky zatáhněte za šroub s imbusovým klíčem, že je používán v blízkosti svislé desky.

Obsah – balení obsahuje 4 dělené kruhové korunky a 2 imbusový klíč pro vaše pohodlí. Nejlepší volbou pro domácí kutily je jednoduchá instalace a použití. Vylepšený design – tato vrtací zarážka patří k nejnovější vylepšené verzi, vysoce kvalitnímu materiálu hliníkové slitiny a dvoustrannému designu otevírání.

Průměr vrtáku může být odpovídajícím způsobem větší než vnitřní průměr zátky vrtáku. Kontrola hloubky vrtání – použijte dct vrták s nastavitelnou hloubkou otvoru, límec 4 kusy, aby vaše vrtačka bezpečně držela na místě a uchopil celý průměr vrtáku, šroubový doraz, nastavitelná dělená kroužek, abyste mohli přesně nastavit hloubku otvoru, který vyvrtáváte; ideální pro hloubku vrtání, pokud je nutné přesné měření hloubky otvoru; vyvinuto tak, aniž by se šroub dotýkal dříku.
ZnačkaCESFONJER #ad
VýrobceCESFONJER #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluJ314
ModelkaJ314

7. CESFONJER

#ad

Sada hlubokých dorazových kroužků, se šestihranným klíčem pro vrtáky, zpracování dřeva, 8 kusů, polohovač ID: 6 mm, kroužek, CESFONJER omezovač hloubky vrták

#ad
CESFONJER #ad - Materiálhloubkový doraz vrtáku je vyroben z ušlechtilé oceli 304, robustní a má dlouhou životnost. Design: otvory s dvojitým drátem mají silnější upínací sílu a mohou vrták pevně zablokovat.

Užitečné: vhodné pro vrtáky z uhlíkové oceli, které dokáží pozitivně zablokovat každou polohu vrtáku. Roubový límec bity nepoškodí. Používá se pro přesné řízení hloubky vrtání a zajištění stejné hloubky vrtání. Funkce: vrták z ušlechtilé oceli je upevněn na vrtáku, aby se omezila hloubka vrtání. Velikost a balení: hloubka zastavení vrtáku, od: cca 12 mm, 8 kusů, s imbusovým klíčem cca 2 mm / 2, tloušťka: cca 8 mm, id: cca 6 mm, 5 mm podléhá skutečné velikosti balení.
ZnačkaCESFONJER #ad
VýrobceCESFONJER #ad
Hmotnost0
Číslo díluJ344

8. XiXiRan

#ad

šestihranný klíč pro vrtáky, XiXiRan 8dílný regulátor polohy, hloubkový doraz, omezovač hloubky, hloubkový doraz, zpracování dřeva 3-10 mm, vrták hloubkový doraz, polohovač

#ad
XiXiRan #ad - Dodává se s 16 upevňovacími šrouby a 1 inbusovým klíčem. 5, vylepšený designdvojité drátěné kalhotky mají silnější upínací sílu a vrtačku pevně uzamknou, a po utažení se nepohybují ani nevyklouznou.

Ideální, aniž by se šroub dotýkal hřídele. 4, způsob použitíjednoduše vložte dorazový kroužek do požadované hloubky do vrtáku a poté jej utáhněte pomocí klíče. Toto je základní nástroj pro zpracování dřeva. 3, ovládání hloubky vrtání hloubka vrtáku dokáže zachytit celý průměr vrtáku, který vrtáte. Cnc vysoce přesné numerické řízení, přesná poloha otvoru. Sada hlubokých kroužků obsahuje 8 velikostí: 3 mm, 5 mm, 8 mm, 7 mm, 9 mm, 6 mm, 4 mm, 10 mm.8

8dílná sada pro přesné ovládání hloubky otvoru, pokud potřebujete přesně změřit hloubku vrtání. 1, materiál hloubková zarážka vrtáku je z ušlechtilé oceli 304, která je silná a má dlouhou životnost. 2, 8dílná sada sada hlubokého dorazu vrtáků obsahuje kompletní specifikace produktu a jsou kompatibilní s většinou vrtáků.
ZnačkaXiXiRan #ad
VýrobceXiXiRan #ad

9. ENT European Norm Tools

#ad

Otočný průměr D 8 mm, ENT 45908 hloubkový doraz

#ad
ENT European Norm Tools #ad - Vnější díl se zastaví při dotyku obrobku, váš obrobek se tak nepoškodí. Vnější díl je z plastu a vnitřní díl z oceli. Použitelný se spirálovým vrtákem do dřeva a hadovým vrtákem. Průměr d 8 mm. Upevnění na dřík vrtáku se provádí pomocí šroubu s vnitřním šestihranem, tím není narušen odvod třísek. Pro montáž na spirálové vrtáky do dřeva a hadí vrtáky. Otočný hloubkový doraz pro nastavení přesné hloubky vrtání.
ZnačkaENT European Norm Tools #ad
VýrobceENT European Norm Tools #ad
Číslo dílu45908
Modelka45908

10. Bosch Accessories

#ad

Hloubkový doraz Bosch Basic

#ad
Bosch Accessories #ad - Lze použít s pmf 190 e, pmf 250 ces a pmf 350 CES. Hloubkový doraz basic pro multifunkční nářadí od Bosch. Umožňuje nastavení čtyřistupňového nastavení. Hloubka řezu při 85 mm, 8/10/12/14 mm, hloubka řezu při 100 mm: 13/15/17/19. Pro přesné hloubky řezu v kombinaci s segmentovými pilovými listy s průměrem 85/100 mm.
ZnačkaBosch Accessories #ad
VýrobceBOSCH #ad
Výška9.84
Délka17.72
Hmotnost0.09
Šířka15.75
Číslo dílu2609256C61
Modelka2609256C61
ZárukaBosch 2609256c61 - tope de profundidad basic: 4 posic: diy para multiherramienta.