Top 10 Walkie Talkie 10 km Reichweite – Dvoucestné vysílačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Motorola

#ad

Motorola Talkabout T42 PMR rádia sada 2 ks, dosah 4 km modrá, PMR446, 16 kanálů

#ad
Motorola #ad - Dojezd až 4 km – v závislosti na terénu a okolních podmínkách. Provoz s 3 x AAA bateriemi. Sada rádiových zařízení pmr446 – bez licenčních poplatků, lcd displej, 16 kanálů, snadné párování, možnost personalizace pomocí dodávaných nálepek. Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: Rádiová stanice 2 kusy podpůrných pásů uživatelská příručka.
ZnačkaMotorola #ad
VýrobceMotorola Solutions #ad
Výška5.35
Délka1.06
Hmotnost0.18
Šířka1.89
Číslo díluT42 BLUE
ModelkaT42 BLUE
Záruka2 roky výrobce

2. Motorola

#ad

2 kusy balení 1 ks, Motorola Rádiová zařízení Talkabout T42 PMR PMR446, dosah 4 km červená, 16 kanálů

#ad
Motorola #ad - Motorola solutions talkabout t42 červená Pmr ruční vysílačka sada 2 ks. Dosah až čtyři km – podle terénu a okolních podmínek. Zámek klávesnice, roger beep, vyhledávání kanálů, volání volání, sledování kanálů, mrtvý časový limit. Kanály: 16 kanálů. Frekvence pmr Uhf: 446 MHz. 2× klip na opasek. Sada rádií pmr446 – bez licenčních poplatků, lcd displej, 16 kanálů, snadné párování, možnost personalizace díky dodávaným nálepkám. Obsah: Jeden kus. Provoz s 3 x bateriemi Aaa.
ZnačkaMotorola #ad
VýrobceMotorola Solutions #ad
Výška1.97
Délka5.51
Hmotnost0.18
Šířka1.18
Číslo díluT42 RED
ModelkaT42 RED
Záruka24

3. Motorola

#ad

12 kusů design se může lišit od zobrazení, PMR446, dosah 4 km modré a Amazon Basics Performance baterie alkalické, 16 kanálů, AAA, Motorola Talkabout T42 PMR rádiové přístroje 2dílná sada

#ad
Motorola #ad - Produkt 2: spolehlivá a dlouhotrvající energie pro energeticky náročná a energeticky úsporná zařízení. Produkt 1: dosah až 4 km – v závislosti na terénu a okolních podmínkách.

Výrobek 1: provoz s 3 bateriemi AAA. Produkt 2: balení s 12 alkalickými bateriemi typu AAA, 1, 5 V; fólie na baterie se může lišit od fotografie výrobku. Produkt 1: pmr446 sada rádiových přístrojů – bez licence, 16 kanálů, lcd displej, snadné párování, personalizovatelné díky dodávaným nálepkám. Výrobek 2: vylepšená ochrana proti korozi a nové zinkové složení pro trvanlivost 10 let. Produkt 2: jedinečná japonská technologie pro lepší výkon po skladování, nadměrném vybití a vysokých teplotách.
ZnačkaMotorola #ad

4. Retevis

#ad

PMR446 vysílačka bez licenčních poplatků, sada rádiových zařízení s headsetem a EU zástrčkou nabíjecí plochou černá, 16 kanálů CTCSS/DCS VOX, 1 pár, Retevis RT24 radiostanice

#ad
Retevis #ad - Rádiová zařízení s headsetem; tato náhlavní souprava má vzdálený mikrofon s tlačítkem Push to Talk; jednoduše stiskněte tlačítko PTT a mluvte do mikrofonu. Sada rádiových přístrojů pmr446 bez licenčních poplatků; můžete PMR rádio používat bez licenčních poplatků a bez poplatků.

Jednoduché ovládání; postavte obě vysílačky na stejný kanál, pak to začíná; rádio může spolu mluvit i s jinými rádiovými zařízeními, pokud je frekvence a CTCSS stejná. Stabilní konstrukce a snadné použití; otáčí uzlem přes tým pro zapnutí; díky ochraně IPx4 jsou Retevis RT24 chráněny i před nízkými povětrnostními podmínkami.

Li-ion baterie 1100 mah; dlouhá autonomie; funkce automaticky šetří energii; varování při nízkém napětí. Praktická a úsporná; sada radiostanice rt24 je velmi vhodná pro rodinné cestování; turistiku, kempování, lyžování, lezení atd.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška1.34
Délka9.06
Hmotnost1.83
Šířka2.44
Číslo díluEUA9123B
ModelkaEUA9123C
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu.

5. Midland

#ad

S 32 kanály PMR446, baterie AA 1800 mAh, Midland G9 Pro rádio, C1385, vodotěsná outdoorová vysílačka s certifikací IPX4, stojací nabíječka a klip na opasek

#ad
Midland #ad - Midland g9 pro má 8 nových kanálů pmr446, s novým rozšířeným frekvenčním pásmem od 446, takže je nyní k dispozici 101 kanálů, 00625 do 446, 19375 MHz a kanály CTCSS a DCS.

G9 pro je nejvýkonnější rádiové zařízení pro všechny, kteří rádi provozují softair a jiné outdoorové aktivity: Vodotěsné podle IPX4. Rozsah dodávky: 1 radiostanice midland g9 pro; 1 stojací nabíječka s adaptérem na stěnu; 4 dobíjecí AA baterie 1800 mAh; spona na opasek. Hlasová aktivace umožňuje komunikaci bez ruky; technologie Talk Back zajišťuje, že můžete komunikovat živě, aniž byste čekali na konec přenosu. G9 pro je vybaven lcd displejem, dvojitým tlačítkem ptt pro přepínání mezi vysokým a nízkým výkonem a tlačítkem volání, pomocí kterého si můžete vybrat mezi 5 tóny.
ZnačkaMidland #ad
VýrobceMidland #ad
Výška9.57
Délka2.48
Hmotnost0
Šířka1.81
Číslo díluC1385
ModelkaC1385

6. Midland

#ad

2 Stück im Set, inklusive Doppelstandlader und Gürtelclips, Midland G7 Pro PMR+LPD-Funkgerät C1090.13 Robustes Gerät für die Professionelle oder Private Nutzung, mit LCD-Display

#ad
Midland #ad - So wird die Kanalsuche zum Kinderspiel. Einfache bedienung: durch das lcd-display ist eine unkomplizierte Handhabung gewährleistet. Ausserdem verfügt das Gerät über 5 Rufton-Melodien.

Im doppelpack: mit der zweifachen ausführung können die Geräte sofort zum Einsatz kommen. Ebenso praktisch sind Batteriestandsanzeige und Zweikanalüberwachung. Immer erreichbar: der vibracall-alarm sorgt dafür, dass Sie bei lauten Umgebungsgeräuschen Ihr Walkie-Talkie spüren. Inklusive Zubehör für zwei. 104 dcs und 38 ctcss-codes ermöglichen eigene kanäle für ungestörte Gespräche. Allround-talent: aufgrund seiner umfangreichen Funktionen ist es sowohl für den professionellen Gebrauch auf Baustelle, Messe oder im Lager als auch für Outdoor oder Hobby geeignet. Der energiesparmodus sorgt in ruhigen Phasen für die lange Batterie-Laufzeit.
ZnačkaMidland #ad
VýrobceMidland #ad
Výška7.64
Délka2.36
Hmotnost1.7
Šířka1.42
Číslo díluC1090.13
ModelkaC1090.13
ZárukaHerstellergarantie

7. Retevis

#ad

PMR446 VOX, 4400 mAh vysílačka s USB kabelem 2 v 1 typu C, nouzový alarm, lyžování černá a šedá, Retevis RB617 Rádiová zařízení dobíjecí, vysílačka pro dopravu, turistiku, balení po 2 ks

#ad
Retevis #ad - 2cestné rádio bez licenčních poplatků; žádné dodatečné náklady; připraveno k okamžitému použití; snadná obsluha a přenášení; kompatibilní se všemi vysílačkami PMR446. Istý a hlasitý zvuk; velký reproduktor a potlačení šumu umožňují jasnou komunikaci v hlučném prostředí.

Přenosné nabíjení; nabíjecí kabel typu c 2 v 1 může nabíjet 2 vysílačky; efektivní a rychlé nabíjení. Robustní vysílačka pro dospělé; pevná struktura a zesílená PC plastová skořepina; kompaktní a robustní pro dlouhodobé použití i v drsném prostředí. Rádiová anténa s velkým dosahem; úžasná penetrace; velká staveniště; bezpečnost; továrna; jednoduché hovory.

Profesionální radiostanice s rozsáhlými funkcemi; lokální nouzový alarm; handsfree VOX; potlačení šumu; skenování a další. Dobíjecí vysílačky; 4 400 mah lithium-iontová baterie s velkou kapacitou; funkce úspory energie a výstraha baterie.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška1.5
Délka8.86
Hmotnost0.57
Šířka2.2
Číslo díluEUA9191B
ModelkaEUA9191B
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu.

8. Retevis

#ad

PMR 446 bez licence, LED kapesní svítilna, 4 ks, sada rádiového zařízení s dlouhým dosahem oranžová, skenování, Retevis RT649 vodotěsná vysílačka 4dílná sada, USB nabíjení, 16 kanálů VOX

#ad
Retevis #ad - Snadná komunikace; 16 kanálů a 121 ctcss dcs kódů snadno naleznou dostupný kanál a nastaví příslušný kanál pro vaše přátele a rodinu; VOX uvolněte ruce. Ip65 vodotěsná vysílačka na dlouhé vzdálenosti; komunikujte s partnerskou rodinou při offroadovém lyžování; turistiku venku.

S led kapesní svítilnou; osvětluje tmavé prostředí; v případě nouze ji lze použít jako pomůcku. Vysílačka se hodí pro kempování, turistiku; lov a outdoorové dobrodružství a je také dobrou volbou pro dárky pro přátele a rodinu. Snadná obsluha; jednoduchý funkční design a osvětlená obrazovka se snadno obsluhují i pro děti a rodiče v důchodu; ideální vánoční dárek pro děti; dospělé; které milujete.

Dobíjecí vysílačka; dodává se s baterií aa 1200 mah; nabíjecí stanice a usb kabel dvě metody nabíjení; funguje také s běžnou baterií AA není součástí dodávky. Pmr446 vysílačky bez licenčních poplatků; není nutná licence; pracujte s jinými rádiy PMR446; nezávisle na značce; které se nacházejí na stejném kanálu a kódech CTCSS-DCS.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška6.85
Délka1.26
Hmotnost1.6
Šířka2.13
Číslo díluEUA9164BX2
ModelkaEUA9164BX2
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu. (

9. Midland

#ad

Midland G7 Pro White Storm Single PMR+LPD, Dual Band, C1090. 20, 16 PMR446 kanálů, klip na opasek

#ad
Midland #ad - Vždy dosažitelný: alarm vibracall zajišťuje, že budete při hlasitých okolních hlucích cítit alkie. Model g7 pro je známý pro snadnou manipulaci. Boost: boční tlačítko umožňuje režim boost: přitom se zvyšuje dosah, aby bylo možné mluvit o velkých vzdálenostech a v hustě pěstovaných oblastech.

Všestranný talent: díky rozsáhlým funkcím je g7 pro white storm vhodný jak pro profesionální použití na stavbě, na veletrzích, ve skladech, tak i pro venkovní nebo hobby použití. Jednoduché ovládání: s lcd displejem bude hledání kanálů hračka.

104 dcs a 38 kódů ctcss umožňují vlastní kanály pro nerušené hovory. Rovněž praktické jsou indikátory stavu baterie a dvoupkanálové sledování. Kromě toho má přístroj 5 režimů volání. Energeticky úsporný režim se po 7 sekundách nepoužívá a zajišťuje dlouhou výdrž baterie.
ZnačkaMidland #ad
VýrobceMidland #ad
Výška6.3
Délka7.87
Šířka2.36
Číslo díluC1090.20
ModelkaC1090.20

10. Retevis

#ad

Profesionální radiostanice s velkým dosahem a hands-free vysílačkou pro dospělé se sluchátky a nabíječkou USB černá, 1 pár, Retevis RT24 vysílačka PMR446 bez licenčních poplatků

#ad
Retevis #ad - Hands-free vysílačky; s funkcí vox; můžete používat rádiová zařízení, aniž byste ovlivnili své ruce při jiné práci. Velká kapacita baterie; li-ion akumulátor 1100 mah lze používat po dobu 8 – 12 hodin; USB nabíjecí kabel je velmi praktický pro outdoorové aktivity.

Vysílačka s headsetem; vysoká kvalita; dobrá kvalita zvuku; ergonomický design; příjemné na nošení. Křišťál a hlasitý zvuk; ať už se nacházíte v různých budovách nebo patrech; kvalita zvuku je také velmi dobrá. Pmr 446 vysílačka bez licenčních poplatků; profesionální; snadné použití; pmr 446; zcela legální v Německu a Evropě; můžete ji používat volně bez obav o problém zákonnosti.

Práce mimo krabici; musíte se pouze obrátit na stejný kanál; můžete spolu mluvit; bez ohledu na to, kolik máte RT24. Vysílačky na dlouhé vzdálenosti; vybavené vysoce kvalitní neodstranitelnou anténou; nabízí vám stabilní signál a větší vzdálenost. Zpracování je dobré; kryt rádia s dobrou kvalitou; knoflíky a klip na opasek vydrží dlouhé používání a kolize a šetří z dlouhodobého hlediska spoustu peněz.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška8.19
Délka2.56
Hmotnost1.83
Šířka11.34
Číslo díluEUA9123A
ModelkaEUA9123A
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu.