Top 10 Wichtelgeschenke für 10 Euro – Karetní hry s vlastním balíčkem karet

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Magilano

#ad

Zábavná karetní hra pro mladé i staré, zábavné a zábavné herní večery v kruhu přátel a rodiny., Magilano SKYJO

#ad
Magilano #ad - Skvělá zábava ze hry pro vaše přátele a rodinu. Jazyky: němčina, španělština, italština. Materiál: 150 hracích karet, angličtina, 1 hrací blok, francouzština, 1 návod na hru. Věk: od 8 let. Hra je tahová a lze ji flexibilně hrát v čase.

Skyjo je zábavná karetní hra, která potěší děti i velké přátele ze hry dospělé. Naučte se hrát hry: počítat - naučit se přidat až 100 dvouciferných čísel. Takže pozor, výměně a sbírání hracích karet. Koncentrace – sledujte průběh hry a sledujte spoluhráče a jejich činy. Počet hráčů: pro 2 až 8 hráčů. Doba hraní: cca 30 minut. Karetní hra se velmi dobře hodí pro krátké hry a je rovněž obohacením pro společenský a krásný herní večer.

To však jde jen tehdy, pokud spoluhráč neodkryje všechny své karty, mějte hru a spoluhráče přesně na očí! Váš cíl: pokuste se nasbírat co nejrychleji více bodů díky šikovnému odhalování, jinak konec hrací kola. Rychlý start hry. Jednoduchý a snadno pochopitelný herní princip! krátký návod na hraní s obrázky. Hodnotit – získání pocitu pro pravděpodobnosti.
ZnačkaMagilano #ad
VýrobceMagilano #ad
Výška1.38
Délka7.64
Hmotnost0.02
Šířka3.98
Číslo díluMA300715
ModelkaSKYJO
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Mattel Games

#ad

UNO Disney Frozen II karetní hra pro děti a rodiny, se 112 kartami a pravidly hry, skvělý dárek pro děti od 7 let, Mattel Games GKD76

#ad
Mattel Games #ad - Pokud se hraje speciální karta "přírodních sil", může si hráč/hráčka vybrat jedinou barvu, kterou musí ostatní hrát až do svého příštího tahu i když mají odpovídající číslo nebo akční kartu! Karetní hra uno disney frozen ii je skvělým dárkem pro děti od 7 let.

Stará známá karetní hra, nyní v novém okouzlujícím designu frozen ii! každá karta této nádherné edice uno disney frozen II ukazuje obrázky oblíbených postav z velmi očekávaného pokračování. Obsahuje 112 karet a herních pravidel. Stejně jako u klasického uno musí být karty co nejrychleji odloženy tak, aby odpovídaly barvě nebo číslům.
ZnačkaMattel Games #ad
VýrobceMattel GmbH #ad
Výška5.51
Délka0.79
Hmotnost0
Šířka3.54
Číslo díluGKD76
ModelkaGKD76

3. Schmidt Spiele

#ad

Ligretto zelená, karetní hra, Schmidt Spiele 01201

#ad
Schmidt Spiele #ad - Doba hraní cca 10 minut. Ligretto, rychlá karetní hra, která nesmí chybět v žádné herní sbírce. Pro 2 až 4 hráče. Rychlost, dobrá kombinace a rychlá reakce jsou zde žádané. Od 8 let.
ZnačkaSchmidt Spiele #ad
VýrobceSchmidt Spiele #ad
Výška3.94
Délka11.81
Hmotnost0.66
Šířka5.91
Číslo dílu1201
Modelka1201
ZárukaŽádná záruka výrobce

4. TS Spielkarten

#ad

Dětské hry vhodné pro 2–4 hráče od 3 let + kovová krabička do sbírky her UNO Junior Move, Karetní hra UNO Junior Nová edice pro děti

#ad
TS Spielkarten #ad - Jako karetní hra je zde doplněna o praktickou kovovou dózu jako přepravní obal. Oblíbená karetní hra ve zjednodušené verzi – karty jsou vytvořeny s roztomilými zvířaty v zoo. Obrázky usnadňují hraní i menším fanouškům Uno – lze hrát více stupňů obtížnosti. Jako sada s praktickou kovovou dózou od TS Spielkarten se uno Junior hodí také jako cestovní hry pro děti. Karetní hra uno originální junior od Matell s novým designem patří do každé herní sbírky.
ZnačkaTS Spielkarten #ad
VýrobceTS Spielkarten #ad
Výška1.06
Délka4.25
Hmotnost0.37
Šířka3.11
Číslo dílu4260388295283
Modelka4260388295122
Záruka1 rok

5. Mattel Games

#ad

UNO Harry Potter, Geschenk für -Fans ab 7 Jahren, FNC42, Kartenspiel mit beliebten Figuren aus der magischen Welt von Hogwarts, mit besonderer Regelkarte und Sprechenden Hut

#ad
Mattel Games #ad - Jetzt sind die beliebtesten harry-potter-figuren bei uno mit von der Partie! Das Kartenspiel entspricht der Grundversion von UNO, Harry, ist jedoch mit Bildern von Hermine, Ron und anderen Figuren aus der magischen Welt von Harry Potter gestaltet.

Wird die karte mit dem sprechenden Hut gespielt, muss ein ausgewählter Mitspieler solange Karten ziehen, bis eine Gryffindor-Karte kommt. Der spieler oder das Team, der oder das zuerst 500 Punkte erreicht, gewinnt. Ein wunderbares geschenk für harry-potter-Fans ab 7Jahren. Inhalt: 112Karten, Spielregeln. Ziel des spiels ist es, als erster spieler alle Karten abzulegen. Besondere aktionskarten sind Aussetzen-Karten, Retour-Karten, Zieh Zwei“-Karten und Farbenwahl-Karten. Abweichungen in Farbe und Gestaltung vorbehalten.
ZnačkaMattel Games #ad
VýrobceMattel #ad
Výška3.46
Délka0.63
Hmotnost0.35
Šířka4.41
Číslo díluFNC42
ModelkaFNC42

6. DENKRIESEN

#ad

DENKRIESEN, City Land VOLLPFOSTEN® Classic Edition – 'Inteligence je relativní' – A4 | Party hra | Rodinná hra | Město Land River | Herní blok | Nápad na dárek

#ad
DENKRIESEN #ad - Eka města-země-zná koneckonců každý a kdo by si myslel, že tuto starou známou klasiku hry můžete tak pěkně "zabalit". 23 různých kategorií, 50 listů pro extra dlouhý herní zážitek. Volp fosten mĚsto – klasika nyní ve formátu din a4 – *Často kopírováno, ale nikdy nedosáhne* je inovativní reedice herní klasiky město Land Fluss.

Kultovní nápad na dárek – tento vesnický blok se jistě postará o úsměv při darování a je ideálním vtipným nápadem na dárek k narozeninám, velikonocům nebo k Vánocům. Stejně jako u všech myšlenkových produktů je zde kvalita psána ve velkém měřítku. Po vybalení můžete začít hned hrát a zábava může začít! speciální pole a nová abc lišta – stejně jako u všech bloků města land vollpfosten existují speciální pole s dvojitým skóre a inovativní ABC lišta pro identifikaci písmen, takže už neexistuje žádná šance pro podvodníky.

23 různých kategorií okouzlí váš herní večer a vykouzlí vám a vašim přátelům úsměv na tváři. Všestranný a moderní – *pravděpodobně nejvšestrannější řeka města-země všech dob*. Denkriesen je synonymem pro dlouho známou herní klasiku v novém oděvu a skutečné bestsellerové hry s kultovním faktorem. Denkriesen original – vysoce kvalitní značková hra v cool designu ze severoněmeckého kultovního nakladatelství her.
ZnačkaDENKRIESEN #ad
VýrobceDenkriesen UG #ad
Výška11.69
Délka8.31
Šířka0.28

7. Kosmos

#ad

Kvarteto dinosaurus pro děti od 8 let, dinosaurus kvarteto, KOSMOS 741365 was ist was ist was Dinosaurus Trump hra pro děti, veselá karetní hra dinosaurů

#ad
Kosmos #ad - Ideální pro nošení do kapsy kalhot nebo jako dárek. Z řady, co je to kvízová hra. V praktickém pouzdře, ideální jako malý dárek nebo jako suvenýr k dětským narozeninám. Hraje se za méně než 10 minut. Zábava trumfů s předáváním znalostí o tématu dinosaurů. Pro 2–4 děti od 8 let.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška3.78
Délka2.52
Hmotnost0.13
Šířka0.67
Číslo dílu741365
Modelka741365
ZárukaNení relevantní

8. Kosmos

#ad

Trump hra pro děti od 8 let, kvarteto pro děti od 8 let, KOSMOS 741723 was ist was starke Auto Quartett

#ad
Kosmos #ad - Hraje se za méně než 10 minut. Pro 2–4 děti od 8 let. Z řady, co je to kvízová hra. Ideální pro nošení do kapsy kalhot nebo jako dárek. V praktickém pouzdře, ideální jako malý dárek nebo jako suvenýr k dětským narozeninám. Zábava trumfů s předáváním znalostí o tématu aut.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška0.63
Délka3.86
Hmotnost0.14
Šířka2.6
Číslo dílu741723
Modelka741723
ZárukaZákonná záruka

9. ASS Altenburger

#ad

Mau Mau,, ASS Altenburger, Karetní hra Bibi a Tina

#ad
ASS Altenburger #ad - Herní karty ass, bibi a tina, bibi & tina, karetní hry, dětské hry, Bibi Blocksberg, ASS Altenburger. Věk: od 5 let. Počet hráčů: od 2. Doba hraní: 15 minut.
ZnačkaASS Altenburger #ad
VýrobceASS Altenburger #ad
Výška5.16
Délka0.87
Hmotnost0.29
Šířka3.94
Číslo dílu22505221
Modelka22505221
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. Ravensburger Spiele

#ad

Ravensburger 20767 – Level 8 Master, karetní hra od 10 let, master verze, společenská hra pro 2–6 hráčů, rodinná hra, pořadí čísel

#ad
Ravensburger Spiele #ad - Nyní na hráče čekají náročnější úrovně: kdo nejrychleji vyloží požadované kombinace čísel, stejných karet a stejných barev? Kdo jako první zvládne všech 8 úrovní, vyhraje hru. V poptávce je chytrá taktika, trochu štěstí a dobré načasování.

Doba hraní: 60-75 minut. Existují ještě další napínavé hry řady level 8: level 8, level 8 junior, Level 8 Super Mario. Level 8 master – známá karetní hra s náročnějšími úkoly pro 2–6 hráčů: zde se říká sbírat karty, odkládat karty a přiblížit se k vítězství na úrovni. S praktickými ukazateli úrovně a oboustrannými mapami úrovně přináší hra spoustu rozmanitosti do každého hráčského kola.

Skvělé speciální karty zajišťují ještě větší napětí. Všechny se skvěle hodí jako dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Rodinná hra od 10 let se ideálně hodí pro každý herní večer. Jednoduchá pravidla, rychlá rozhodnutí, velká zábava ze hry.
ZnačkaRavensburger Spiele #ad
VýrobceRavensburger Spielverlag #ad
Výška5.08
Délka3.98
Hmotnost0.53
Šířka1.38
Číslo dílu20767
Modelka20767
ZárukaZáruka výrobce 2 roky