Top 10 Zimmerpflanzen Erde Torffrei – Zemina

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BioBizz

#ad

BioBizz 02-075-105 přírodní hnojivo Light-Mix Potting Soil 20 l Bag

#ad
BioBizz #ad - K dostání v pytlích po 20 l a 50 l. Zajišťuje rychlý vývoj kořenů a živý nový růst. Skládá se z baltské rašeliny, nejlepšího zdroje rašeliny, s lehkou, volnou strukturou a vysokou výměnou vzduchu. Ideální hnojivo pro bio zahradníky, kteří chtějí mít díky použití tekutého hnojiva kontrolu nad procesem růstu. Velmi oblíbené u bio zahradníků.
ZnačkaBioBizz #ad
VýrobceBioBizz #ad
Výška3.15
Délka24.41
Hmotnost11.24
Šířka11.22
Číslo dílu02-075-105
Modelka02-075-105

2. Seramis

#ad

Balkony a kbelíky, Seramis Rostlinný granulát pro záhony, 12,5 l – jílový granulát, rostlinná zemina náhrada pro skladování vody a živin

#ad
Seramis #ad - Venkovní granulát je ze 100% surového odstínu. Zboží: 734435. Náhrada zeminy pro květiny tak podporuje růst rostlin. Ideální zásobování živinami – granulát pro zásobování vody pro venkovní použití nabízí optimální zásobování kyslíkem.

Č. Dokonalá ochrana rostlin – granulát pro rostliny zajišťuje optimální větrání kořenů a předchází napadení škůdci. Seramis nabízí rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních roztoků péče a živin, které jsou speciálně přizpůsobeny individuálním potřebám různých květin a rostlin. Pro dobrý start je balkonový granulát předem oplodněn asi 4 týdny.

Optimální vlastnosti – kulturní substrát pro balkonové rostliny z přírodního jílu je perfektním zásobníkem vody a lze jej ideálně použít k míchání s květinovou zeminou nebo 100% čisté. Rozsah dodávky a upozornění – seramis rostlinný granulát pro rostliny záhonů, balkonů a kbelíků v sáčku 12, 5 l s držadlem, v barvě jílu.
ZnačkaSeramis #ad
VýrobceSeramis #ad
Výška15.75
Délka9.84
Hmotnost11.9
Šířka5.51
Číslo dílu734435
Modelka734435

3. Seramis

#ad

Seramis Bio rostlinný granulát pro rostliny a bylinky 2,5 l – rostlinný granulát – rostlinná zemina náhrada pro skladování vody a živin

#ad
Seramis #ad - Smuteční komáry, před. Zboží: 735418. Rostlinný granulát se výborně hodí pro biologické pěstování bylin. Rozsah dodávky a upozornění – seramis bio rostlinný granulát pro rostliny a bylinky ve 100% recyklovatelném sáčku o objemu 2, 5 l.

Č. Tak může bio rostlinný tón ukládat cenné živiny a vodu a odevzdat rostlinám bylin. Ideální zásobování živinami – granulát pro zásobování vody je 100% veganský a přírodní, zásobuje pokojové rostliny kyslíkem a zajišťuje dobré větrání kořenů. Perfektní ochrana rostlin – náhrada zeminy pro květiny zabraňuje napadení škůdci, např.

Tento hliněný granulát pro rostliny je vhodný pro alergiky. O seramis – rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních roztoků péče a živin, které jsou speciálně přizpůsobeny individuálním potřebám různých květin a rostlin. Optimální vlastnosti – malá, jemně pórovitá zrna v kulturním substrátu jsou ze 100% hlíny.
ZnačkaSeramis #ad
VýrobceWestland Deutschland GmbH #ad
Výška10.04
Délka5.31
Šířka2.95
Číslo dílu735418
Modelka735418

4. Doter

#ad

Doter Coco Chips Substrat 0,5 kg, leicht erweiterbares Kokosfaser-Mulchmedium für Gartenblumen & Reptilienbeete 4 Stück, Bio Kokosnussschalenziegel mit niedrigem EC- und pH-Ausgleich

#ad
Doter #ad - Natürlich und biologisch: hergestellt aus reiner kokosfaser und Fasern, sind unsere Kokos-Chips biologisch und umweltfreundlich. Verbesserte luftzirkulation und drainage: kokosnussschalenfaser absorbiert Feuchtigkeit und reduziert die Häufigkeit der Bewässerung von Topfpflanzen.

Fördert die wurzelgesundheitkokosnussschalen-substrat hat einen ausgewogenen pH-Wert und einen niedrigen EC. Sie dienen als tolle alternative zu herkömmlicher Erde, ideal sowohl für Pflanzenwachstum als auch für Reptilienbeete. Nährstoffreiche blumenerdeunser kokosmulch, hergestellt aus pH-ausgewogenen Kokosnussschalen-Chips, Perlit, ist eine nährstoffreiche Blumenerde. Mit hervorragenden Drainage- und Belüftungseigenschaften verhindert es die Wurzelsättigung. Es kann allein oder gemischt mit Kokostorf, Torfmoos oder Vermiculit verwendet werden.

Darüber hinaus dienen sie als hervorragende Beläge für Innen- und Außenpflanzen, Hochbeete und bieten eine nachhaltige Alternative zu Rinde und anderen Mulchen. Die leichte und atmungsaktive Kokosfaser versorgt die Pflanzenwurzeln mit entscheidendem Sauerstoff, fördert eine optimale Nährstoffaufnahme und beschleunigt das Pflanzenwachstum. Weit verbreitetsie können mit anderen blumenerden für den pflanzenbau, Blumen, topfpflanzen, Kräuter und Gemüse gemischt werden.
ZnačkaDoter #ad
VýrobceDoter #ad
Výška1.97
Délka8.07
Šířka3.94
Číslo díluCR-123
ModelkaCOCO

5. Compo

#ad

Hnědá, COMPO SANA zemina pro pěstování a bylinky s 6týdenním hnojivem pro všechny mladé a bylinné rostliny, kulturní substrát, 20 litrů

#ad
Compo #ad - Zboží: 10628. Jednoduchá manipulace: snadné uvolnění zeminy, aplikace výsevu, přesypání tenkou vrstvou zeminy, naplnění nádoby zeminou až do cca 1 cm pod okrajem, snadné zavlažování. Bezpečné klíčení a silný růst: optimální zásobování živin díky obsaženému startovacímu hnojení, velmi dobrá absorpce vody, obzvláště jemná a volná struktura díky perlitovým prodyšným vločkám a speciální úpravě, s kořenovým aktivátorem AGROSIL.

Rozsah dodávky: 1 x 20litrový sáček compo sana pěstební a bylinková zemina včetně 6 týdnů zásobování živinami, hodnota pH: 5, 0 - 6, 5, č.

Speciální zemina připravená k použití včetně počátečního hnojení až na 6 týdnů, ideální pro výsev a rozmnožování rostlin a pro pěstování bylin v květináčích, miskách nebo záhonech. Compo kvalita: vybrané suroviny podle originální receptury compo, příjemný zápach, přísná kontrola kvality nezávislým vyšetřovacím a výzkumným institutem zemědělské komory LUFA.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO GmbH #ad
Výška22.05
Délka3.15
Šířka12.6
Číslo dílu1062804
Modelka1062804

6. Humusziegel

#ad

Humusziegel Zemina pro pěstování – 18 l kokosová zemina – 2 × 650 g – substrát na květiny z kokosových vláken – přírodní a bez rašeliny – zemina pro vysoké záhony, zemina, vhodná jako palmová zemina

#ad
Humusziegel #ad - Mnohostranně použitelný, čisté použití: lze použít čistě nebo smíšeně. Bez rašeliny a nehnojené. Již nikdy těžké pytle na květiny v balení: dvojité balení: 2 x 650 gramů – nabobtnané 3–4 l vody vytvoří 18 l volného kokosového humusu.

Nejlépe se hodí pro bylinky a zeleninu. Odvětrává půdu a umožňuje tak dobrý růst kořenů, usnadňuje vstřebávání živin pro rostlinu. Posiluje kořeny a koření: velmi dobrý tlumič vody. Jako zemina pro výsev nebo pěstební zemina nebo pro míchání vlastních substrátů pro vysoký záhon, zeleninový záhon nebo truhlík. Bez jakýchkoliv přísad, čistě přírodní produkt z obnovitelných surovin.

Kokosová zemina během zpracování neušpiní ruce. Etří místo a lze jej dlouho skladovat. Stejný materiál jako u známých bobtnavých tablet. Zůstává dlouho svěží: zabraňuje plísním, proto se dobře hodí i pro výsev a pěstování exotiky. Univerzálně použitelné: vytváří jemnou, volnou kokosovou půdu pro vaše rostliny.
ZnačkaHumusziegel #ad
VýrobceHumusziegel #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost1.43
Šířka8.27
Číslo dílu2x650gHumusziegelPrime

7. Seramis

#ad

Seramis Speciální substrát pro orchideje, 2,5 l – substrát pro orchideje s jílovitým granulátem a borovicovou kůrou pro ideální zásobování kyslíkem a živinami

#ad
Seramis #ad - S rostlinným substrátem lze orchideje zasadit také do uzavřených nádob. Ideální zásobování živinami – substrát pro pěstování orchidejí je směsí jílovitých zrn, kvalitní piniové kůry a stopových prvků, díky čemuž orchideje mohou nádherně a zdravě prospívat.

Seramis nabízí rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních roztoků péče a živin, které jsou speciálně přizpůsobeny individuálním potřebám různých květin a rostlin. Č. Zboží: 730062. Optimální vlastnosti – substrát pro orchideje je je ideální náhradou za zeminu orchideje a zajišťuje vyváženou vodní rovnováhu, optimální podmínky pro růst a krásné květy.

Dokonalá ochrana rostlin – dobré větrání citlivých kořenů zajišťuje volná struktura, takže díky granulátu orchidejí spolehlivě zabrání zamokření a hnilobě. Rozsah dodávky a upozornění – speciální substrát seramis pro orchideje v balení 2, 5 l.
ZnačkaSeramis #ad
VýrobceSeramis #ad
Výška10.04
Délka5.31
Hmotnost0.74
Šířka2.95
Číslo dílu4008429043246
Modelka4008429043246

8. Compo

#ad

10 litrů, Zemina na kaktusy a sukulenty Compo Cactea s hnojivem na 8 týdnů pro všechny druhy kaktusů a tlustolisté rostliny

#ad
Compo #ad - Rozsah dodávky: 1 x 10litrový sáček compo cactea kaktusová a sukulentní zemina včetně 8 týdnů zásobování živinami, hodnota pH: 5, 0 - 6, 5, č. Compo záruka kvality: vybrané suroviny podle originální receptury compo, příjemný zápach, přísná kontrola kvality nezávislým vyšetřovacím a výzkumným úřadem zemědělské komory LUFA.

Výr. Speciální zemina připravená k použití včetně startovacího hnojení po dobu až 8 týdnů, ideální pro všechny druhy kaktusů a rostliny s hustými listy sukulenty. Jednoduchá manipulace: snadné uvolnění zeminy, naplnění drenážní vrstvy ze štěrku nebo expandovaného jílu do květináče, naplnění nádoby zeminou a zasazení rostliny, naplňte zeminou až 1 cm pod okraj.

Zdravý a silný růst rostlin: optimální zásobování živinami díky obsaženému startovacímu hnojení, ideální vedení vody v substrátu díky křemičitému písku, zamezení hromadění vlhkosti, lepší růst kořenů díky aktivátoru kořenů AGROSIL.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška2.56
Délka18.5
Hmotnost5.9
Šířka11.02
Číslo dílu1123102004
Modelka11231

9. Compo

#ad

Univerzální substrát s jedinečným složením pro optimální růst rostlin, kvalitní substrát, Hnědá, 5 l, Compo Sana®

#ad
Compo #ad - Jednoduchá manipulace: snadné uvolnění zeminy, naplnění nádoby zeminou a zasazení rostliny včetně kořenových balů, plnění zeminou až 1 cm pod okrajem, lehké přitlačení. Výr. Zdravý a silný růst rostlin: optimální zásobování živinami díky obsaženému startovacímu hnojení, ideální absorpce vody díky perlitovým dýchacím vločkám a kvalitním použitým látkám, posílení růstu kořenů díky aktivátoru kořenů AGROSIL.

Compo záruka kvality: vybrané suroviny podle originální receptury compo, příjemný zápach, přísná kontrola kvality nezávislým vyšetřovacím a výzkumným úřadem zemědělské komory LUFA.

Rozsah dodávky: 1 x 5litrový sáček compo sana kvalitní substrát pro květiny včetně 12 týdnů zásobování živinami, hodnota pH: 5, 5, 0 - 6, č. K použití, univerzálně použitelná kvalitní substrát včetně startovacího hnojení po dobu až 12 týdnů, balkónové a zahradní rostliny, není vhodná pro rostliny rašelinišťových záhonů, ideální pro všechny pokojové rostliny, výsev a orchideje.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška1.93
Délka13.39
Hmotnost1.76
Šířka8.66
Číslo dílu1112102
Modelka11121

10. Floragard

#ad

Floragard Zemina pro květiny, 40 litrů

#ad
Floragard #ad - Univerzální zemina s redukcí rašeliny pro balkonové, kbelíkové a pokojové rostliny. S hlínou a extra stopovými živinami pro strážní chleby od samého začátku. S 8 týdny dlouhodobého hnojiva pro nádherné květy. Vhodné také pro zahradní rostliny. Se zeleným kompostem a bio dřevěnými vlákny.
ZnačkaFloragard #ad
VýrobceFloragard #ad
Výška3.35
Délka30.91
Hmotnost33.07
Šířka15.16
Číslo dílu118382
Modelka118382