Top 10 Give Away Kinder – Dětské párty dárkové balíčky s více položkami

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BONNYCO

#ad

Pinata Füllung, BONNYCO Geduldspiele für Kinder Mitgebsel Kindergeburtstag Gastgeschenke 30 Stück Kleine Geschenke für Kinder, Mitbringsel Kindergeburtstag Gastgeschenk Kindergeburtstag Spiele

#ad
BONNYCO #ad - Jeder würfel stellt eine andere Herausforderung dar, sind nicht dupliziert und kommen in verschiedenen fröhlichen Farben. Unbedenkliche spielsachen mit zertifikaten 🧩 dieses set mit gastgeschenke kindergeburtstag hat die relevanten zertifikate in einem europäischen Labor bestanden und ist sicher für Kinder ab 3 Jahren. Mini puzzle fÜr spass ohne bildschirme 🧩 ihre kompakte größe macht sie leicht zu tragen und in zeiten der langeweile zu verwenden.

Das fidget toys pack ist ideal für Geburtstagsgeschenk für Mädchen und Jungen. Und alle würfel sind unterschiedlich, um die Würfel hineinzulegen. Momente der konzentration 🧩 dieses mitbringsel kinder für gastgeschenke geburtstag wird viele momente der konzentration sowie Spaß bieten. Du wirst der beste gastgeber sein mit diesen Mini Puzzle als Pinata Füllung für Abschiedsgeschenk für Kinder. Pädagogische spiele wie Schnitzeljagden oder Schatzsuchen können organisiert werden. Mitbringsel kindergeburtstag 🧩 diese geduldspiele für kinder sind perfekt als geburtstag mitgebsel kinder und mädchen, kommunionsgeschenke für die Gäste der Kinder, Adventskalender Kinder, Ostereier, Pinata Füllung for Wundertüte Kinder, Gastgeschenke Hochzeit Kinder, Einschulung Geschenk für Schultüte Füllung, Tombola Preise Kinder, als Weihnachtsstrumpffüller für Kinder und für andere Veranstaltungen.

Give aways aways kindergeburtstag unisex 🧩 dieses set mit kindergeburtstag mitgebsel enthält 30 geschenktüten kindergeburtstag, sodass es super aufregend sein wird herauszufinden, so dass es eine Überraschung für die Mädchen und Jungen auf der Geburtstagsfeier sein wird. Entwickelt, um problemlösungsfähigkeiten, logisches Denken und Geduld bei Kindern und Erwachsenen gleichermaßen zu fördern. Kinder werden stundenlangen spaß haben und gleichzeitig ihre Feinmotorik, Hand-Augen-Koordination und psychomotorischen Fähigkeiten mit diesen Mini Geschenke Kinder entwickeln.
ZnačkaBONNYCO #ad
VýrobceGarcon Elite SL #ad
Výška1.6
Délka1.6
Šířka1.6
Číslo díluGE0094
ModelkaGE0094

2. clothinx

#ad

Clothinx Veselé dětské narozeniny dárek taška sáček v sadě s narozeninovým mottem rytíř balení 10 ks

#ad
clothinx #ad - Takže rytířské hrady bouří. Taška na dětskou party je také skvělá udržitelná dekorace a je veselým dárkem. Tak získáváme pracovní místa v německu a trochu přispějeme k tomu, že naše děti mohou i do budoucna pořádat mnoho krásných večírků.

Sáčky na dárky jsou z udržitelné bavlny a výroby. V dětském narozeninovém sáčku jsou dobroty a party dárky pro hosty nejlépe a nápadně uloženy. Motta jsou k dispozici pro dívky a chlapce. S našimi veselými dárky giveaway sáčky a sáčky pro dívky a chlapce zůstanou dětské narozeniny v neobvyklé vzpomínce. Zde se každý středověký host stává zabijákem draků a lvím srdcem na kulatém stolu. Tiskneme naše sáčky v německu a používáme k výrobě zeleného proudu.

Na rozdíl od mnoha jiných sáčků na dárky a sáčků na dětské party nejsou naše sáčky na dárky jednorázovým produktem, ale přinášejí radost děvčatům a chlapcům i tatínkům a maminkám ještě dlouho po narozeninách. Neobvyklé tašky látkové sáčky mohou hosté na dětské party ještě dlouho používat udržitelně. Sada veselých rytířských tašek na dárky pro děti učiní z každé dětské narozeniny nezapomenutelný zážitek.
Značkaclothinx #ad
Výrobcetaltextil #ad

3. Gallop Chic

#ad

Dárky, pro hosty, dárky pro děti, 12 roztomilých sáčků s příšerkami s 6 různými roztomilými motivy příšer pro dárky, dětské narozeniny, Halloween party, Dárkové sáčky Monster papírové sáčky

#ad
Gallop Chic #ad - Tučné pečivo prosím předem zabalte zvlášť. Stabilní ekologické dárkové papírové sáčky se ideálně hodí pro celou řadu použití. Skvělá dekorace pro děti k narozeninám: papírové sáčky s láskyplně potištěné, tyto 12 kusů dárkových sáčků mají 6 designů s nápisem "Děkujeme, že jste tam byli!".

Perfektně se hodí jako sáčky s překvapením k naplnění dárky pro hosty, dárky, sladkostmi, pralinkami a jinými krásnými sladkostmi. Dárkové sáčky s puncem se hodí do dárkového sáčku k narozeninám dětí nebo jako obal k narozeninám. Dárek pro velké děti k narozeninám pro děti a děti. Sada party sáčků s 12 hnědými papírovými sáčky ze sulfátového papíru 22 x 15, 5 cm a potiskem – barevný, 5 x 5, 12 malých dřevěných kolíčků na prádlo k uzavření. Ideální do školky, školy a jako dekorace na doma.
ZnačkaGallop Chic #ad
VýrobceGallop Chic #ad
Číslo dílugk-papier-02
Modelkagk-papier-02

4. THE TWIDDLERS

#ad

24 mini omalovánek pro děti – dinosauři, dárky pro hosty k dětským narozeninám a svatbám, farma a mořská zvířata – dárky, THE TWIDDLERS

#ad
THE TWIDDLERS #ad - Pokud máte dotazy k produktu nebo ke sestavení, neváhejte nás kontaktovat! Také perfektní na večírky jako halloween, na tašky na dobroty, výplň do punčochových kalhot a plnění adventních kalendářů. Perfektní na cesty: s velikostí 15 x 11 x 5 cm se každý sešit snadno přepravuje a je ideální pro zábavu dětí na cestách.

Záruka: na všechny naše výrobky nabízíme 100% jednoletou záruku. Kreativní aktivita: naše mini omalovánky jsou skvělou příležitostí pro děti naučit se nové dovednosti jako rozpoznání barev, trpělivost a koncentrace. Skvěle se hodí k zaměstnání dětí na večírcích a shromážděních, jako jsou narozeniny, svatby a Vánoce.

Zaručený úspěch u vašich chlapců a dívek. 6 veselých designů: tento balíček pro děti obsahuje 6 veselých designů, "dinosaury", "divoká zvířata", "strašidelná lezečka", mezi nimi "ptáci", "pod mořem" a "farmářská zvířata". Vyrábí skvělé party sáčky a plniva piñata, velikonoce, Vánoce, dárky pro hosty a dárky. Přátelé k dětským narozeninám: naše malé omalovánky jsou perfektní k narozeninám vašich dětí.
ZnačkaTHE TWIDDLERS #ad
VýrobceTHE TWIDDLERS #ad
Výška5.91
Délka4.33
Šířka0.2
Číslo díluPT174
ModelkaPT174

5. MarckersHome

#ad

MarckersHome UV tužka a poznámkový blok, dívky, 16 kusů suvenýrů, adventní kalendář pro děti, dětské narozeniny, kouzelné tužky pro děti, dárek pro dívky s jednorožcem, dětské narozeniny

#ad
MarckersHome #ad - Děti se s těmito novými hračkami budou skvěle bavit. Jakmile je vaše tajná zpráva napsána tímto neviditelným inkoustovým perem, počkejte několik sekund, pak rozsvítíte modré světlo z krytu pera a odhalte tajemství tajných zpráv. Hladké mizející inkousty na tričkách, kterou lze snadno omýt z kůže, papíře, kůži a na každém povrchu! Tyto omyvatelné neviditelné tužky jsou nyní k dostání ve vylepšené ultra čisté receptuře, oblečení a stěn!.

Uděláme, co bude v našich silách, abychom problém vyřešili za vás. Balení 16 jednorožců: náš tajný balíček jednorožců obsahuje neviditelnou inkoustovou tužku * 16, mini poznámkový blok * 16, kapsu na zip * 16, předlohu pro malování * 16. Party bag fillers: každá sada z uv špionážního pera a poznámkového bloku se dodává v jediné kapse se zipem, díky čemuž se perfektně hodí jako dárek na party pro dětské narozeniny, výplň pinata jednorožce, vánoční oslavy, adventní kalendář a jiné akce.

Transparentní inkoust má stejnou barvu pro všechny. Bezpečnost pro děti: bezpečnost a chuťově neutrální inkoust nepoškodí zdraví dítěte. Vážíme si vašeho podnikání a vážíme si všech vašich vstupů. Napínavé špionážní aktivity pro děti: toto magické pero s neviditelným inkoustem píše vaši tajnou zprávu. Pokud z nějakého důvodu nejste s naším výrobkem zcela spokojeni, kontaktujte nás prosím.
ZnačkaMarckersHome #ad
VýrobceMarckersHome #ad
Hmotnost1.26
Číslo dílu01
Modelka01

6. BONNYCO

#ad

Adventskalender und Kleine Geschenke für Kinder, BONNYCO UV Stift und Notizbuch, Geburtstagsdeko, 32 Stück Weltraum Weltraum Mitgebsel Kindergeburtstag | Weltraum Kindergeburtstag Gastgeschenke

#ad
BONNYCO #ad - Pack mit 32 weltraum ‍ top geheim-pack weltraum enthält 32 sets mit einem uv stift mit lampe batterien inbegriffen und einem kleinen Notizblock mit lustigen 8, 7cm Zeichnungen von Weltraum. Es gibt insgesamt 32 zauberstifte kinder in 4 verschiedenen Farben: blau x8, 5x9, grün x8, lila x8 und gelb x8. Zeichne und male dein Sonnensystem, das für Kinder ab 3 Jahren sicher ist.

Die klare Tinte ist in jeder Farbe gleich. Super lustig ‍ der uv stift mit lampe für jungen und mädchen kann geheime sprüche oder zeichnungen in die hefte schreiben, wenn der stift mit ultraviolettem Licht angestrahlt wird. Mitgebsel kindergeburtstag ️ jedes set mit geheimstift mit uv licht kinder und notizblock kommt in einer einzelnen tüte mit Reißverschluss, Weihnachtsfeiern, pinata füllung weltall kindergeburtstag, Adventskalender und andere Veranstaltungen. Mitgebsel kindergeburtstag ️ jedes set mit geheimstift mit uv licht kinder und notizblock kommt in einer einzelnen tüte mit Reißverschluss, Schulpreise, Weihnachtsfeiern, pinata füllung weltall kindergeburtstag, wodurch sie perfekt als mitgebsel kindergeburtstag mädchen und jungen, Adventskalender und andere Veranstaltungen.

Sie sind ideal für gastgeschenke kinder und Partyspiele für Kindergeburtstag, da sie eine Menge Spaß bringen werden. Ideal zum verschenken an gäste oder als Geburtstagsdeko Mädchen und Jungen und Kindergeburtstag Weltraum Thema. Sehr günstige partytütenfüller für Kinder, die nur entdeckt werden können, um Jungen und Mädchen zu beeindrucken. Seine tinte ist ungiftig und kann auf papier, planeten, dein Raumschiff, Textilien, Astronauten oder Aliens in diese Hefte und errate die Zeichnungen deiner Freunde! Perfekt zum Füllung Adventskalender und Mitbringsel Kindergeburtstag.
ZnačkaBONNYCO #ad
VýrobceGarcon Elite SL #ad
Výška3.23
Délka12.36
Šířka8.46
Číslo díluGE0084
ModelkaGE0084
Záruka1 jahre

7. Dianelhall

#ad

Pinata, plnicí pera, Dianelhall 24 kusů poznámkových bloků s mořskou pannou, děti, mini spirálové poznámkové bloky moře, školní dárky, příslušenství pro dívky, party, party, narozeniny, oceán

#ad
Dianelhall #ad - Prázdné vnitřní strany: s prázdným designem můžete na vnitřních stranách malého fialového poznámkového bloku napsat nebo kreslit krásné obrázky, co chcete. Snadné čtení: s bílým železem s dvojitými cívkami lze tyto mini poznámkové bloky na party snadno číst a nezanechává žádné stopy, pod mořskými tématy večírků, dívky růžových témat do školy, vhodné pro témata mořské panny, aktivity atd.

Formát tašky: velikost dívčího bloku činí cca 6 x 10 cm / 2, kabelky nebo batohu, takže jej můžete pohodlně uložit do tašky, 36 x 3, což je malé, když se rozloží; každý poznámkový blok obsahuje 20 kusů papíru pro vaše poznámky, kompaktní a lehké, 94", které vám budou sloužit po dlouhou dobu. Mořská panna styl: existují různé a veselé prvky z mořského notizového knihy, sněžky, jako jsou šupiny mořské panny, mořská hvězdička, řasy atd.

Mušle, mořská koně, mořská panna, v zářivých barvách a živých vzorech mořské panny dodají pestrý nádech. Vytvořit pohádkovou atmosféru. S krásnou texturou je papír hladký a inkoust nekrví lehký, takže můžete vytvořit vše, což vám nabízí příjemný zážitek. Narozeninová party a tématická party pod oceánem. Bohaté množství: 24 spirálových knih s mořskou pannou, dostatek množství pro zakrytí vašich různých potřeb a výměny; vyrobeno z papírového materiálu, jsou bezpečné, silné a na každé party budou velkým hitem pro získání lásky.
ZnačkaDianelhall #ad
VýrobceDianelhall #ad
Výška0.39
Délka2.7
Hmotnost0.22
Šířka3.9
Číslo díluDianelhall-Mermaid Birthday-56

8. MarckersHome

#ad

MarckersHome UV tužka a poznámkový blok, adventní kalendář pro děti, dárek pro chlapce, pro chlapce a dívky, 16 kusů suvenýrů k dětským narozeninám, dětské narozeniny, kouzelné tužky pro děti

#ad
MarckersHome #ad - Transparentní inkoust má stejnou barvu pro všechny. Jakmile je vaše tajná zpráva napsána tímto neviditelným inkoustovým perem, počkejte několik sekund, pak rozsvítíte modré světlo z krytu pera a odhalte tajemství tajných zpráv. Bezpečnost pro děti: bezpečnost a chuťově neutrální inkoust nepoškodí zdraví dítěte.

PartytnÍ taŠka: každá sada z uv špionážního pera a poznámkového bloku se dodává v jediné tašce se zipem, vánoční oslavy, díky čemuž se perfektně hodí jako dárek na party pro dětské narozeniny, náplň dinosaurů piñata, adventní kalendář a jiné akce. Vážíme si vašeho podnikání a vážíme si všech vašich vstupů. Nakupujte s důvěrou: považujeme naše zákazníky za naši nejvyšší prioritu. Napínavé špionážní aktivity pro děti: toto magické pero s neviditelným inkoustem píše vaši tajnou zprávu. Pokud z nějakého důvodu nejste s naším výrobkem zcela spokojeni, co bude v našich silách, kontaktujte nás prosím.

Hladké mizející inkousty na tričkách, kůži a na každém povrchu! tyto omyvatelné neviditelné tužky jsou nyní k dostání ve vylepšené ultra čisté receptuře, kterou lze snadno omýt z kůže, papíře, oblečení a stěn!. Děti se s těmito novými hračkami budou skvěle bavit. Uděláme, abychom problém vyřešili za vás. 16 balení dinosaur: náš tajný balíček dinosaurů obsahuje neviditelnou inkoustovou tužku * 16, mini poznámkový blok * 16, kapsu na zip * 16, předlohu pro malování * 16.
ZnačkaMarckersHome #ad
VýrobceMarckersHome #ad
Výška3.94
Délka5.91
Šířka1.97
Číslo dílu1
Modelka1

9. BONNYCO

#ad

16 Stück Superhelden Mitgebsel Kindergeburtstag | Kindergeburtstag Gastgeschenke, Adventskalender und Kleine Geschenke für Kinder, BONNYCO UV Stift und Notizbuch, Superhelden Geburtstagsdeko

#ad
BONNYCO #ad - Sie sind ideal für gastgeschenke kinder und partyspiele für Kindergeburtstag, Schulpreise, pinata superhelden füllung, wodurch sie perfekt als mitgebsel kindergeburtstag mädchen und jungen, da sie eine Menge Spaß bringen werden. Sehr günstige partytütenfüller für Kinder, um Jungen und Mädchen zu beeindrucken. Seine tinte ist ungiftig und kann auf Papier, Wänden… sogar auf der Haut verwendet werden.

Ideen für Adventskalender Füllung. Kinder werden es lieben, textilien, selbst zu malen! Perfekt zum Füllung Adventskalender und Mitbringsel Kindergeburtstag. Super lustig 🦹‍️ der uv stift mit lampe für jungen und mädchen kann geheime sprüche oder zeichnungen in die hefte schreiben, die nur entdeckt werden können, wenn der Stift mit ultraviolettem Licht angestrahlt wird. Ideal zum verschenken an gäste oder als Geburtstagsdeko Mädchen und Jungen und Superhelden Party Thema. Pack mit 16 superhelden 🦸‍️ top geheim-pack superhelden enthält 16 sets mit einem uv stift mit lampe batterien inbegriffen und einem kleinen Notizblock mit lustigen 8, 7cm Zeichnungen von Superhelden und Superheldinnen.

Harmloses spielzeug mit zertifikat produkt mit zertifikat, das für kinder ab 3 jahren sicher ist. Momente der kreativitÄt packung mit unsichtbarem stift und notizbuch ist ideal als geburtstagsdeko superhelden und gastgeschenk kindergeburtstag für Schulmädchen und Jungen 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Jahre alt und wird viele Momente Kreativität und Spaß bieten. Mitgebsel kindergeburtstag jedes set mit geheimstift mit uv licht kinder und notizblock kommt in einer einzelnen tüte mit Reißverschluss, Weihnachtsfeiern, Adventskalender und andere Veranstaltungen.
ZnačkaBONNYCO #ad
VýrobceGarcon Elite SL #ad
Výška1.97
Délka12.17
Šířka8.39
Číslo díluGE0080
ModelkaGE0080
Záruka1 jahre

10. Clabby

#ad

Clabby 24 kusů nákladních vozů omalovánky konstrukce narozeniny dárek dárek stavba omalovánky včetně sklápěče bagry jeřáby traktor pro děti domov party příslušenství škola činnost

#ad
Clabby #ad - Iroké možnosti použití: tyto omalovánky pro nákladní automobily, traktory a bagry se hodí k odměňování dětí jako dárky, které lze podávat jako dárek k narozeninám, jeřáby, vánoční dárky nebo příslušenství pro dětskou party, a jako dobré hry pro aktivity rodičů a dětí. Jasný tištěný vzor knihy je vhodný pro ochranu dětských očí a je dobrým dárkem k narozeninám dítěte.

Cílové pohlaví: unisex. Spolehlivá kvalita: tyto dárky pro hosty na staveništi jsou vyrobeny z kvalitního papíru, jsou bezpečné a bez zápachu, takže je můžete dát svým dětem s důvěrou. Dobrý design: naše omalovánky pro stavební vozidla jsou vhodné pro malé děti, podporují jejich představivost, které jsou pro ně dobrou pedagogickou kreslicí hračkou, kreativitu a koncentraci a obohacují vědomí dětí o vozidlech, dobrá volba pro osvětlení dětské malby.

Ideální dárek pro děti: naše omalovánky pro stavební inženýrství jsou vhodné dárky pro děti, které jsou kreativní i zábavné a podněcují jejich fantazii; tyto architektonické omalovánky jsou dobrým dárkem pro většinu příležitostí. Balíček obsahuje: obdržíte 24 omalovánek pro stavební vozidla, 8 stylů, z nichž každá obsahuje 13 druhů stavebních vozidel; styly jsou dostatečně rozmanité, aby vyhovovaly potřebám více dětí; velmi dobře se hodí pro organizování společných malířských aktivit dětí a je dobrým doplňkem dětských stavebních party.
ZnačkaClabby #ad
VýrobceClabby #ad
Výška1
Délka5
Šířka7
Číslo díluClabby-paper-98723
Modelka/
Záruka/